Помер актор з "Гри Престолів" Даррен Кент: йому було всього 36 років

Новини шоубізнесу
Анна Мисюк

Анна Мисюк

Заступниця головного редактора

Британський актор Даррен Кент, відомий своєю участю у серіалі "Гра престолів", помер у віці 36 років. Подробиці читайте на HOCHU.ua.

Артист, який страждав на невиліковну шкірну хворобу, пішов із життя 11 серпня. Про це повідомило агентство Carey Dodd Associates. В останні моменти поряд з ним знаходилися його батьки та друг.

З глибоким сумом ми повинні повідомити вам, що наш дорогий друг і клієнт Даррен Кент мирно помер у п'ятницю. Його батьки та найкращий друг були поруч з ним. Наші думки та любов з його сім'єю у цей важкий час,

Related video

— йдеться у повідомленні.

Помер актор з "Гри Престолів" Даррен Кент: йому було всього 36 років - фото №1
Фото: instagram.com/darrenpaulkent/
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Сценаристка і режисерка Джейн Гал також висловила свої думки про смерть актора, підкресливши, що вони співпрацювали багато років. Джейн сказала, що без Кента її світ більше не буде таким самим:

Бути твоїм другом і працювати поруч з тобою над безліччю проєктів було для мене великою честю. Твоя відсутність залишить величезну порожнечу. Тебе дуже не вистачатиме. Спочивай з миром, дорогий Даррен Кент.

Помер актор з "Гри Престолів" Даррен Кент: йому було всього 36 років - фото №2

Зазначимо, що Даррен Кент страждав від рідкісного шкірного захворювання, яке діагностували на початку його кар'єри. Ця хвороба обмежувала його час на сонці. Крім того, він боровся з кількома хронічними захворюваннями, такими як остеопороз та артрит. Нагадаємо, що особливу популярність Даррен отримав після ролі пастуха в серіалі "Гра престолів".

Помер актор з "Гри Престолів" Даррен Кент: йому було всього 36 років - фото №3
Фото: instagram.com/darrenpaulkent/
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Також днями стала відома причина смерті онука легендарного Роберта Де Ніро. Дізнайтеся, що сталося з ним насправді.