Поїхала перевести подих. Сумська виправдалася за відпочинок під час війни

Новини шоубізнесу
Станіслав Кармазін

Станіслав Кармазін

Редактор стрічки новин

Знаменита вітчизняна актриса Ольга Сумська, яка нещодавно привітала доньку з закінченням навчання у ВНЗ, нині знаходиться у відпустці на Хмельниччині. Артистка поїхала до одного з лікувальних санаторіїв регіону.Користувачів обурив такий вчинок знаменитості. Подробиці - нашому матеріалі.

Шанувальники української Роксолани дорікнули зірці за відпочинок на курорті під час війни. Фоловери закидали Сумську гнівними коментарями під світлинами, розміщеними у її блозі в Instagram .

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

56-річна селебритіс максимально різко відповіла своїм хейтерам. Артистка заявила, що завжди допомагала і допомагає ЗСУ та щиро не розуміє, чому на неї обрушилася така хвиля ненависті.

Люди, на три дні заїхала перевести дух і знову повертаюсь до роботи! Волонтерської в першу чергу! І для чого мені зараз тут писати це? Хотіла передихнути, давно мріяла побувати в цьому заповіднику - Подільські Товтри…Але це не означає, що ми не думаємо про наших захисників! Ми не забуваємо про них ні на хвилину! Продовжую збирати кошти і підтримувати наших захисників щодня! До речі…Зараз є багато реабілітаційних медичних центрів, які спеціально обладнані для відновлення і лікування воїнів…Цей курорт, у цьому випадку, - сімейного типу, де можна хоча б на деякий час забути про жах, який коїться навколо.

-пояснила Ольга.

Сумська пояснила, що не просто так розповсюджує подібний контент акторка хоче показати що окрім війни існує інше життя І що за останній час з'явилося багато хороших закладів для відпочинку та оздоровлення.

Показала вам, яку красу створили в заповіднику з лікувальним комплексом, мінеральною водою з джерела. Є контингент, якому цікаво дізнатись, що в Україні навіть під час страшної війни з'являються такі чудові лікувальні курорти.

 - поділилася зірка.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше ми писали про те як Ольга Сумська повідомила про смерть свого свекра . Причину смерті близького родича акторка не повідомила.