Ніжно обіймалвся і цілувався... не з Готочкіною: Тарас Цимбалюк розбурхав Мережу пікантним відео

Новини шоубізнесу
Станіслав Кармазін

Станіслав Кармазін

Редактор стрічки новин

Нещодавно мережу розбурхало одне цікаве відео. На ньому відомий український актор Тарас Цимбалюк обіймався та цілувався з дівчиною. Подробиці - в нашому матеріалі.

Цимбалюк - один із секс-символів українського шоу-бізнесу, тому і не дивно що він є бажаним нареченим для будь-якої жінки. Плітки щодо особистого життя Тараса активно почали ширитися через нещодавнє відео з ним. Як виявилося артист з'явився у кадрі разом з українською співачкою Гелею Зозулею.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

До речі, серія загадкових та пікантних відеофрагментів пари набрала понад 100 тисяч переглядів у Tick-Tock. На відео бачимо як Тарас та Геля ніжно обіймаються та цілуються. Зозуля підігріла обговорення до їхнього спільного ролику своїм інтригуючим коментарем.

Любов невгамовна…

– підписала ексклюзивний контент виконавиця.

@gelyazozulya Підписуйся на інст, щоб нічого не пропустити @ТАРАС ЦИМБАЛЮК #гелязозуля #бавовна #цимбалюк #весілля #українськевесілля ♬ BAVOVNA - Геля Зозуля

Звісно, користувачі не могли обійти стороною цю новину вони активно обговорюють чи насправді між парою є якийсь романтичний зв'язок чи це просто робоча зйомка. Частина фоловерів вважають цей варіант найімовірнішим, адже артистка нині готує кліп на трек "BAVOVNA". Отож, фоловери пишуть:

  • Пішла жара.

  • Оце чоловік! Щастя Вам!

  • Гарна пара.

Ніжно обіймався та цілувався. Тарас Цимбалюк розбурхав Мережу пікантним відео із українською співачкою - фото №1
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як Тарас Цимбалюк показав нове тату. Актор заявив, що нові малюнки на тілі особливого сенсу не несуть.