Росіяни фінансово допомагають Україні: соліст гурту "Ногу свело!" здивував зізнанням (ВІДЕО)

Новини шоубізнесу
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

Російський музикант і фронтмен гурту "Ногу свело!" Максим Покровський, якого навесні цього року визнали "іноагентом" у рф, оголосив про збір коштів на підтримку України. Артист зі сцени закликав фанатів донатити та розкрив, на що він разом зі своєю командою збирає гроші. Подробиці дізнавайтеся на HOCHU.ua!

З 2019 року Максим Покровський живе в США, а з початку повномасштабного російського вторгнення музикант відкрито виступив проти кремлівської диктатури. Відтоді музикант не просто підтримує Україну, а й фінансово допомагає закуповувати гуманітарну допомогу.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Так, на одному з недавніх концертів лідер гурту "Ногу свело!" закликав своїх слухачів долучитися до його збору. Артист розповів, що за виручені гроші він планує придбати машини швидкої допомоги, мобільні госпіталі, ліки, медобладнання та пожежні машини.

Так, я знаю, що багато українців гнуть усіх росіян під одну гребінку, але багато росіян дуже переживають... Ні, не так. Які не тільки дуже переживають через те, що творить їхня країна, а й намагаються допомогти Україні чим тільки можуть,

- йдеться в описі до відео .

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

До слова, нещодавно зірка "Надприродного" забажав особливий подарунок на день народження. Міша Коллінз, який є амбасадором UNITED24, попросив фанатів задонатити на його збір заради купівлі броньованих автомобілів для розмінування території в Україні.