Женя Галич зізнався, як із зарплатою у ЗСУ він забезпечує життя дружини та дітей у Європі

Новини шоубізнесу
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

Фронтмен гурту "O.Torvald" Женя Галич відверто розповів, як йому доводиться забезпечувати сім'ю в умовах війни. Від початку російського вторгнення артист перестав заробляти на концертах і корпоративах, адже вступив до лав ЗСУ і захищає Україну від окупантів. Як тепер він фінансово допомагає дружині та дітям - деталі на HOCHU.ua!

В інтерв'ю ISLND TV Женя Галич зізнався, що за півтора року повномасштабної війни він бачився з сім'єю всього лише три рази. В один із них захиснику вдалося ненадовго виїхати за кордон, адже його дружина з дітьми зараз живуть у Польщі.

Три рази за півтора року ми бачилися. Одного разу я виїжджав - це було в січні, у мене була відпустка 10 днів. І вони приїжджали в Україну,

Related video

- зізнався артист.

Женя Галич зізнався, як із зарплатою у ЗСУ він забезпечує життя дружини та дітей у Європі - фото №1
Фото: instagram.com/jenia_galich
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

За словами соліста "O.Torvald", фінансове становище його сім'ї помітно похитнулося, адже він втратив заробіток як артист. Проте він продовжує отримувати роялті за свої пісні, а також має невелику зарплату, як воїн ЗСУ. Крім того, переїхавши до Варшави дружина Жені Галича почала отримувати соцвиплати, а також і сама заробляє за кордоном.

Зараз гірше. Якщо раніше у нас були бойові виплати, премії президентські, то зараз залишилася тільки "гола" зарплата, і вона маленька. На щастя, у мене були заощадження, є роялті за музику. Я намагаюся залишати собі мінімум, решту відправляю родині. Мені повернули борг 47,3 тисяч гривень. Є ще заклад, який працює без дружини, але він існує. Він працює, але приносить невеликі гроші. Дружина працює, і вони отримують виплати для вимушених переселенців,

- розповів Женя Галич.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як Женя Галич з O.Torvald  розповів про найболючіші моменти  перебування в тилу. Артист з червня знаходиться на ротації.