Олег Скрипка оскандалився виступом на фестивалі, який організувала росіянка

Новини шоубізнесу
Станіслав Кармазін

Станіслав Кармазін

Редактор стрічки новин

Відомий український співак Олег Скрипка взяв участь у музичному фестивалі у Чорногорії. Подробиці - в нашому матеріалі.

Важливо, що  організатором дійства стала відома російська продюсерка Марія Сьомушкіна. Про це жінка  повідомила  на своїй офіційній сторінці у Facebook.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Це викликало негативну реакцію в українських ЗМІ. Зауважимо, що Сьомушкіна написала:

Наприкінці вечора я запросила Олега на сцену, і разом з музикантами-біженцями з росії, а ще прекрасною співачкою Gladys з Франції трапився прекрасний jam session. На одній музичній частоті й в ім'я миру...

Команда організаторів фестивалю "Music Saves the World" називають даний захід "всесвітнім благодійним музичним марафоном". Раніше цей івент  мав назву "Садиба Jazz"("Усадьба Jazz"). До 2019 року концертні шоу систематично відбувалися у найбільших російських містах, а саме від москви - і до воронежа.

Команда Олега Скрипки вже встигла відреагувати на заяву щодо виступу артиста на цьому фестивалі. Пресслужба повідомляє:

Це несеться інформаційна атака. Спочатку обвинувачення у фашизмі, потім співпраця з росіянами, антифемініст. Ми це не будемо коментувати, на радість російській пропаганді. Ми завтра представляємо Україну в Брюсселі. І зараз все робиться для того, щоб зіпсувати свято в підтримку України.

Сам виконавець не витримав та у відповідь на прохання "Детектор медіа" прокоментувати ситуацію що склалася, лише звинуватив медійників у атаці на нього. Окрім того у своїх соцмережах він вирішив заблокувати допитливу журналістку.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як Олег Скрипка відзначився скандальною заявою про фемінізм. Попри це виконавець похвалив українських жінок.