Після 27 років шлюбу Г'ю Джекман та Дебора Лі-Фернесс вирішили розлучитися. Що відомо?

Новини шоубізнесу
Станіслав Кармазін

Станіслав Кармазін

Редактор стрічки новин

Знаменитий 54-річний  кіноактор Г'ю Джекман та  67-річна актрка Деборра-Лі Фернесс ошелешили громадськість сумною звісткою. Як виявилося, зіркова пара вирішила розлучитися. Подробиці - в нашому матеріалі.

Про це подружжя  повідомило  авторитетному виданню People. До речі, у шлюбі артисти прожили 27 років.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Пара говорить, що вони прожили весь цей час у безмежній любові. Однак тепер їхні шляхи розходяться.

Ми мали благословення прожити разом майже 3 десятиліття як чоловік і дружина в чудовому, повному любові шлюбі. Зараз наша подорож змінюється, і ми вирішили розлучитися, щоб продовжити наш особистий розвиток. Наша сім’я була і завжди буде нашим найвищим пріоритетом. Ми беремося за цю наступну главу з вдячністю, любов’ю та добротою,

- заявили Джекман і Фернесс та зазначили, що не мають жодного бажання коментувати цю ситуацію.

Після 27 років шлюбу Х'ю Джекман та Дебора Лі-Фернесс вирішили розлучитися. Що відомо? - фото №1
ФОТО: Getty images

Як  пише  Page Six, посилаючись на бродвейського інсайдера, розкол у стосунках легендарних артистів стався досить давно. ЗМІ припускає, що  проблеми у стосунках Джекмана та Фернесс беруть свій початок ще з лютого минулого року, коли актор вирішив повернувся на Бродвей. Говориться, що дружина артиста вкрай рідко приходила на концерти коханого, а інколи навіть засинала на них.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як Г'ю Джекман подарував більше мільйона доларів колишнім співробітникам. Як повідомляє Daily Mail, 52-річний актор зробив великий різдвяний бонус своїм колишнім працівникам: він вирішив порадувати працівників австралійської взуттєвої фабрики RM Williams.

ФОТО: GETTY IMAGES