Відоме ім'я переможниці національного етапу конкурсу краси "Miss Grand International 2023" (ФОТО)

Відоме ім'я переможниці національного етапу конкурсу краси "Miss Grand International 2023"  (ФОТО)

В Україні назвали ім'я володарки титулу "Королева України". Цей конкурс слугував відбором для подальшого представлення України на масштабному конкурсі краси "Miss Grand International 2023". Зокрема, український зірковий суддівський корпус обрав ефектну та вродливу представницю нашої країни.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Нею стала Юлія Клименко - 19-річна модель і студентка Міжрегіональної Академії Управління Персоналом (МАУП) за спеціальністю "Бізнес і маркетинг". Новоспечена представниця України на "Miss Grand International 2023" розповсюдила пост в Instagram, в якому розповіла детальну інформацію про себе.

Читати такожНаслідки ганебного скандалу: учасниці масово залишають конкурс "Міс Україна"

Як виявилося, Юля хоче працювати в індустрії моди. Із цікавих фактів про красуню є те, що вона любить читати Тараса Шевченка. 

Я переможниця конкурсу "Королева України"! Цього року я буду представляти нашу країну на Miss Grand International 2023 у B'етнамі. Я 19-річна модель та студентка Міжрегіональної Академїї управління персоналом Юлія Клименко. Я народилась та виросла в Києві. Вільно володію трьома іноземними мовами. Захоплююсь фігурним катанням, кікбоксингом. Я також люблю коней. Допомагаю безпритульним тваринам. Я люблю поему "Катерина" Тараса Шевченка та журнал Cosmopolitan. Моя мрія - працювати в модній індустрії. Це дуже важливий крок у моєму житті, прошу вас всіх мене підтримати. Я дуже хочу перемогти і розказати всьому світу яка прекрасна моя країна. Разом до перемоги! Разом ми всіх подолаємо. Слава Україні!!! Україна, ти моє серце.

- написала Юлія. 

 

Читати також"Все за російські бабки": на "Міс Україна" дискваліфікували моделей, але не тих, проти яких виступили у Мережі

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що "Міс Україна Всесвіт" провели ребрендинг через скандал навколо "Міс Україна". Ця зміна спрямована на те, щоб дії "колег" не асоціювалися з цим конкурсом краси та його цінностями.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини