Відома назва української стрічки, яка побореться за премію "Оскар" у 2024-му році (ФОТО)

Відома назва  української стрічки, яка побореться за премію "Оскар" у 2024-му році  (ФОТО)

Сьогодні, 18 вересня Український Оскарівський Комітет  прийняв рішення, яка українська кінострічка претендуватиме на всесвітньо відому премію "Оскар" від Американської академії кінематографічних мистецтв та наук у категорії “Найкращий міжнародний повнометражний фільм”. Серед п'яти претендентів було обрано фільм  “20 днів у Маріуполі”.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Творцем цієї стрічки став український журналіст та відеограф Мстислав Чернов. До речі, у команді Мстислава над фільмом працювали продюсерка Василіса Степаненко і фотограф Євген Малолєтка. 

Читати такожШон Пенн готовий віддати свій Оскар на кулі, якими Україна вбиватиме ворога: деталі

У роботі показано перші дні широкомасштабного вторгнення росії в Україну. Зокрема, глядачеві демонструються усі жахи війни, а саме знищення місцевого пологового будинку, та героїчне спасіння автора фільму і його друзів з Associated Press. 

Відома назва  української стрічки, яка побореться за премію "Оскар" у 2024-му році  (ФОТО) - фото №1

Зауважимо, що стрічку обрали шляхом голосування членами Українського Оскарівського Комітету. Варто зазначити, що у "20 днів у Маріуполі" було 4 конкуренти за звання представника України на премії "Оскар", а саме:   “Залізні метелики” Романа Любого, “Памфір” Дмитра Сухолиткого-Собчука, “Терикони” Тараса Томенка та “ШТТЛ” Адрієна Уолтера.

Читати такожВтретє за 10 місяців: до Києва прибув оскароносний режисер Мішель Азанавічус (ФОТО)

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Сандра Буллок може втратити свій Оскар. Свою премію вона отримала 14 років тому за роль у стрічці "Невидима сторона".

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини