"У мене більше немає красивого обличчя". Українська модель, яка втратила око, потрапила на обкладинку "Playboy" (ФОТО)

Знаменитості
Станіслав Кармазін

Станіслав Кармазін

Редактор стрічки новин

Популярна українська телеведуча та модель  Ірина Білоцерковець, яка на початку повномасштабної війни потрапила під обстріл та лишилася ока, стала обличчям знаменитого друкованого журналу "Playboy Україна". Подробиці - в нашому матеріалі.

Відомо, що жінка потрапила під ворожу атаку через три дні після початку російського вторгнення. За повідомленням видання  Mirror , Ірина Білоцерковець - дружина помічника мера столиці Віталія Кличка, в момент удару знаходилася  в авто. Потім красуню  відвезли до Берліна. Вона пережила серйозні оперативні втручання.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Говорячи про відновлення стану здоров'я, Ірина пригадує свої перші емоції та відчуття. Коли жінка подивилася на себе в дзеркало після операції, то була  приголомшена.

Ока немає, трубки стирчать всюди, волосся поголене після операції. Шви, шрами, рани всюди. Я була просто чудовиськом Франкенштейна. Щелепа зламалася, ніби гілка... У мене більше немає красивого обличчя, але інша частина мого тіла прекрасна,

- зазначила модель.

"У мене більше немає красивого обличчя". Українська модель, яка втратила око, потрапила на обкладинку "Playboy" (ФОТО) - фото №1

У "Playboy Україна" заявили, що друковані випуски не з'являться у вільному продажі. Їх доставлять військовим, у лікарні та до тилових пунктів.

Цей випуск безсумнівно - історичний. Ми дотримувалися головних цінностей бренду, враховуючи сьогодення. Друкуючи тираж, ми висловлюємо подяку бійцям ЗСУ, які борються за нас за право, власне, створювати і поширювати журнал. Так що на розкладках читачі його не побачать. Він відправиться туди, де така світова і гуманітарна допомога, як Playboy, набагато потрібніше — по лікарнях і тилових пунктах управління. Це наш підписаний всією редакцією медіаснаряд добра і краси,

- говориться на офіційному  сайті  "Playboy Україна".

Також в мережі вже розповсюдився  відеоролик з Іриною Білоцерковець. Як бачимо, вона  особисто представила новий випуск журналу захисникам. Модель наголосила на тому, що вдячна воїнам, а відтак, хоче їх підтримати.

У мене немає половини обличчя, тут титан стоїть. Вибило око. Якось так. Боремося, живемо далі,

- резюмувала Ірина.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як учасниця "Холостяку" Вікторія Варлей прикрасила обкладинку  "Playboy" . Так, вона повністю оголилася для чоловічого журналу.