Дно пробите: Василь Ломаченко дуже неоднозначно відреагував на ракетний обстріл у Чернігові

Знаменитості
Станіслав Кармазін

Станіслав Кармазін

Редактор стрічки новин

Екс-чемпіон світу з боксу відразу у трьох вагових категоріях Василь Ломаченко продовжує нахабно мовчати про віроломну війну в Україні, розв'язану путінським режимом. Зокрема, спортсмен жодним чином не відреагував на нещодавній обстріл центру Чернігова.

В день Яблучного спасу знаменитість привітав фоловерів із церковним святом, а от про чернігівську трагедію не написав жодного слова. Особливо цинічним також є те, що Василь написав у себе в Instagram привітальний пост уже після терористичної атаки.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Як бачимо, у публікації він процитував  архімандрита Російської Православної церкви Сергія (Срібнянського). Зокрема, Ломаченко написав:

Поганих людей немає. Є люди, за яких особливо треба молитися.

Дно пробите: Василь Ломаченко дуже неоднозначно відреагував на ракетний обстріл у Чернігові - фото №1

На жаль, колись улюбленець мільйонів українців Василь Ломаченко, постійно відзначається проросійськими заявами. Він - один з тих, хто просуває наративи про братні народи та про російсько-українську дружбу "навіки".

Дно пробите: Василь Ломаченко дуже неоднозначно відреагував на ракетний обстріл у Чернігові - фото №2

Деколи у Василя пробиваються нотки співчуття, але він не засуджує росіян. Вірніше сказати, він їх виправдовує, обґрунтовуючи це тим, що ними правлять злі сили. Ломаченко щиро вірить у це, адже є набожною людиною.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, як Ольга Харлан відреагувала на обстріл в Чернігові. Спортсменка написала лаконічний та влучний коментар до всього, що відбулося.