Повернувшись із російського полону, Юлія "Тайра" вразила принца Гаррі та Меган Маркл (ФОТО)

Повернувшись із російського полону, Юлія "Тайра" вразила принца Гаррі та Меган Маркл (ФОТО)

Учасники збірної України на "Іграх нескорених" цьогоріч привернули особливу увагу принца Гаррі, який заснував змагання для поранених військовослужбовців і пов'язаних із ними ветеранів. Після того як герцог Сассекський став на коліно біля захисника України, він відзначив ще одну учасницю - Юлію "Тайру" Паєвську. Подробиці дізнавайтеся на HOCHU.ua!

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

На "Іграх нескорених-2023" парамедик Юлія "Тайра" Паєвська здобула срібну медаль за заплив на 50-метровій дистанції у вільному стилі серед жінок у категорії ISD. Перемога захисниці не лише принесла ще одну медаль збірній України, а й вразила герцога та герцогиню Сассекських. 

Читати такожПринц Гаррі повертається до Британії: стала відома причина візиту

Повернувшись із російського полону Юлія "Тайра" вразила принца Гаррі та Меган Маркл (ФОТО) - фото №1

Фото: Getty Images

Варто зазначити, що "Тайра" готувалася брати участь в "Іграх нескорених" ще минулого року. Однак тоді Юлія опинилася в російському полоні, а звільнили її влітку 2022 року. Така стійкість і сильний дух захисниці України захопили принца Гаррі, тож вручаючи їй медаль він відзначив її сміливість.

Хочу скористатися можливістю відзначити збірну України й, зокрема, одну особливу людину  "Тайру". Думаю, я ніколи не зустрічав більш сміливої та стійкої людини, ніж ви. Ви втілюєте справжній дух України та Нескорених,

- сказав принц Гаррі.

Повернувшись із російського полону Юлія "Тайра" вразила принца Гаррі та Меган Маркл (ФОТО) - фото №2

Фото: Getty Images

Читати такожЗабув про старі образи? Король Чарльз розповів, чи готовий прийняти назад свого сина Гаррі, який "втік" у США

Нагадаємо, що не так давно Мережу шокувала новина, що принц Гаррі планував спільний подкаст із путіним. Про що герцог хотів говорити з диктатором ми розповідали раніше.

Фото: Getty Images

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини