Ілона Гвоздьова готується до серйозної пластичної операції, але чоловік не підтримує її в цьому

Ілона Гвоздьова готується до серйозної пластичної операції, але чоловік не підтримує її в цьому

Українська танцівниця Ілона Гвоздьова, яка показала свій розкішний заміський будинок, зважилася на важливу операцію зі зміни зовнішності. Хореограф зізналася, що незабаром збільшить груди, про що так давно мріяла. Подробиці дізнавайтеся на HOCHU.ua!

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

35-річна переможниця "Танців з зірками 2018" зізналася, що таке рішення вона прийняла не поспіхом, а довго обмірковувала, адже маммопластика - досить серйозна хірургічна процедура. За словами Ілони, через маленькі груди вона більше схожа на старшу сестру власної доньки, а не дорослу жінку.

Читати такожІлона Гвоздьова виправдалась перед хейтерами за чоловіка, який не служить в ЗСУ (ВІДЕО)

Тому, щоб "знову почуватися жінкою", вона вирішила збільшити груди. Про це знаменитість розповіла на своїй сторінці в Instagram.

Так, хтось може казати, ви чудова, спортивна, рельєфна і так далі! Звичайно приємно це чути! Але я бачу в дзеркалі маленьку, худорляву дівчинку підлітка, яка з кожним новим роком дедалі більше нагадує старшу сестру доньки, ніж жінку! Я довго думала і вагалася щодо хірургічного втручання, багато пройшла консультацій у різних лікарів, довгі спілкування з психологом і подругами на тему збільшення грудей,

- розповіла Ілона Гвоздьова.

Ілона Гвоздьова готується до серйозної пластичної операції, але чоловік не підтримує її в цьому - фото №1

Фото: instagram.com/ilonagvozdeva

Хореограф зазначила, що чоловік виявився проти, і не підтримує її бажання лягти під ніж хірурга. Однак сама Ілона впевнена у своєму рішенні. Танцівниця запевняє, що це вплине на її сприйняття своєї фігури, а не просто позбавить комплексів.

Навіщо я хочу збільшити груди? Якщо сім'я є, дітей вигодувала, чоловік взагалі проти, на роботу це взагалі ніколи не впливало, то навіщо вони?! Відповідь одна, для себе, для свого внутрішнього стану. І це не про впевненість чи про комплекси, гонитва за трендами чи інста-самками, це саме про естетичну насолоду самої себе, про любов до себе, про турботу про себе,

- підкреслила танцівниця.

Ілона Гвоздьова готується до серйозної пластичної операції, але чоловік не підтримує її в цьому - фото №2

Фото: instagram.com/ilonagvozdeva

Читати також"Сьогодні був ранок схожий на 24 лютого": підписники Ілони Гвоздьової розповіли, що їм довелося пережити вранці

Нагадаємо, раніше Ілону Гвоздьову засудили за відверті фото в соцмережах. Однак танцівниця не стала мовчати і послала своїх хейтерів.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини