"Досить п*здіти": Макаревич розніс російського журналіста за безглузді запитання про агресію рф (ВІДЕО)

"Досить п*здіти": Макаревич розніс російського журналіста за безглузді запитання про агресію рф (ВІДЕО)

Російський рок-музикант Андрій Макаревич, який зацінив хіт "раша Гудбай" Сердючки, розніс кремлівську пропаганду, яку приймають за істину більшість росіян. Лідер гурту "Машина времени" не втримався і різко осадив журналіста за запитання про "труднощі життя" росіян через війну, з якою московія напала на Україну. Подробиці розповідаємо на HOCHU.ua!

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Днями на одному з YouTube-каналів вийшло велике інтерв'ю з Андрієм Макаревичем. Інтерв'юером був російський журналіст Георгій Лобушкін, що доволі дивно, адже артист відкрито підтримує Україну та називає росію агресором, а от журналіст навпаки вирізняється проросійською позицією. Протягом усього інтерв'ю путініст неодноразово говорив кремлівськими наративами, буцімто "спецоперацію потрібно закінчити перемогою рф", а війну в Україні назвав "якоюсь метушнею".

Читати також"Півгодини я просто ридала йому в трубку". Лайма Вайкуле зізналася, як на початку війни прощалася з українським музикантом (ВІДЕО)

Звісно, невдоволення Лобушкіна торкнулося і санкцій, які продовжують накладати на рф. Журналіст почав звинувачувати західні країни в тому, що жителі його країни не можуть отримати необхідні ліки. У відповідь на це Андрій Макаревич лише розсердився і різко вказав на те, що в російській агресії винен не тільки Путін, а й абсолютно всі, хто його підтримує.

Думаєш, просто так? Прокинулися вранці, давай накладемо санкції на ліки, щоб росії гірше жилося, так? Напевно, вони хочуть нас звести зі світу, правда? Я десь про це читав: весь світ хоче звести зі світу росію, так?

- іронізував музикант.

Макаревич не приховував, що його вражає те, що журналіст журиться через санкції, тоді як в Україні продовжують гинути люди. Саме тому, він вважає, що росіяни повинні віддуватися за дії диктаторської влади, а українці - вийти переможцями в цій війні та повернути свої території.

Це одна країна віроломно напала на іншу. І через це отримала по голові. 
Виходить, що з війною потрібно закінчувати, і давно. Так "чудово" вийшло, що через забаганку одного дядечка зламалося життя у кількох мільйонів людей. А кілька сотень тисяч було вбито через цю примху. І це триває щодня. Усе добре? Ще раз! Хто на кого напав? Україна на нас чи росія на Україну? Ось хто напав - той і неправий! І досить п*здіти на цю тему!

- гнівно дорікнув журналісту Макаревич.

Читати такожБільше не соромно за війну? Дмитро Шепелєв поїхав "рятувати" тварин у зруйнований Маріуполь

Нагадаємо, раніше зірка серіалу "Кухня" записав звернення до росіян, які вимагають від нього підтримати політику рф. 66-річний Дмитро Назаров дав чітко зрозуміти, що не планує більше повертатися в країну, яка почала війну в Україні та продовжує вбивати мирних жителів.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини