Переможне повернення! Екс-учасниця "Голос.Діти" ошелешила виступом в третьому епізоді європейського сезону "Голос країни" 13 (ВІДЕО)

Переможне повернення! Екс-учасниця "Голос.Діти" ошелешила виступом в третьому епізоді європейського сезону "Голос країни" 13 (ВІДЕО)

Черговий ефір національного талант-шоу "Голосу країни-13" приніс багато потужних виступів талантів з народу. Одним з найяскравіших виступів вчорашнього дня став перформанс колишньої учасниці шоу "Голос. Діти" Вероніки Коваленко. Подробиці - в нашому матеріалі.

Оцінка
- 3.75 з 5 можливих засновуючись на 4 голосів
Related video

Вероніка брала участь в нашумілому проекті ще 6 років тому. Тоді вона здобула неймовірну популярність. Дівчина опинилася в команді Дмитра Монатіка, а її конкурсний виступ станом на сьогодні набрав уже понад 20 мільйонів переглядів на YouTube.

Читати такожАплодували стоячи. Військовослужбовець ЗСУ підкорив суддів авторською композицією на "Голосі країни" (ВІДЕО)

Саме тоді для юної артистки стався перший поштовх у публічне життя. Зокрема, завдяки "Голос.Діти" Вероніка змогла зібрати майже мільйонну аудиторію у себе в соцмережах.  

Сьогодні я знову повернулася на "Голос країни", аби показати, що я не тільки голос соцмереж. Після "Голосу. Діти-4" я отримала велику кількість позитивних відгуків. Це дало мені поштовх рухатися саме в напрямку творчості. Я хочу, щоб люди побачили мене і знали, яка я не лише у відео в соцмережах, бо більшість людей впізнає мій голос. Мрію показати, чого я навчилася за ці роки,

- поділилася Вероніка.

Переможне повернення! Екс-учасниця "Голос.Діти" ошелешила виступом в третьому епізоді європейського сезону "Голос країни" 13 (ВІДЕО) - фото №1

На сцені європейського сезону "Голосу" Коваленко вражала композицією Сема Сміта "Unholy". Дівчині вдалося розвернути три крісла наставників. Не повернулася лише Юлія Саніна.  Цікаво, що Артем Пивоваров заявив, що Вероніці варто обрати своїм тренером Івана Клименка, так як на його думку саме він може якнайкраще розкрити її талант та реалізувати дівчину як серйозну артистку. Вероніка вирішила не нехтувати порадою Артема та обрала своїм наставником саме Івана. 

Читати також"Смачний вокал". 18-річна українка вірменського походження довела тренерів "Голосу країни" до екстазу та розвернула всі 4 крісла (ВІДЕО)

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як чарівний дует сестер ошелешив на "Голосі країни 13" та розвернув 3 крісла наставників. Своїм тренером дівчата обрали Івана Клименка.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини