Доторкнутися до мрії та залишити шоу: як пройшов 4 випуск 12 сезону "МастерШеф"

Доторкнутися до мрії та залишити шоу: як пройшов 4 випуск 12 сезону "МастерШеф"

Українці захоплено стежать за перебігом подій у 12-му сезоні "МастерШеф" — шоу, яке залишається одним з найулюбленіших впродовж багатьох років. Як пройшов новий четвертий випуск кулінарного проєкту та хто покинув шоу? Розповідаємо у нашому матеріалі!

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

У 4 випуску 12 сезону "МастерШеф" учасники продовжували змагатися, виконувати цікаві завдання та боротися за участь у шоу. Цього разу учасники подорожували по кулінарній карті України, починаючи з різних регіонів. А щоб рухати далі по карті, їм доводилося готувати традиційні страви певних областей.

Читати такожМагія народного вокалу. Чарівний дует сестер ошелешив на "Голосі країни 13" та розвернув 3 крісла наставників (ВІДЕО)

Однак головна складність полягала в тому, що учасники не завжди знали, як приготувати деякі з цих страв. Але їхнє прагнення дійти до Криму, слідуючи кулінарною картою, було настільки сильним, що вони впоралися з цим викликом.

Після етапу конкурсів на учасників чекала битва чорних фартухів, у результаті якої один із них залишив проєкт. Хто це був? Розповідаємо далі.

Хто залишив "МастерШеф" у 4 випуску 12 сезону?

Отже, у четвертому випуску "МастерШеф" 12 сезону із проєкту вибула Анна Скачко, яка була волонтером з Одеси та організатором клубу "Холостяк". Дівчина не змогла впоратися з завданням та пішла з шоу.

Доторкнутися до мрії та залишити шоу: як пройшов 4 випуск 12 сезону "МастерШеф" - фото №1

Читати такожЯк склалася доля всіх переможців шоу "МастерШеф": хтось став зіркою шоубізнесу, а хтось переїхав на Балі

Нагадаємо, що раніше в Мережі викликала фурор новина про те, що фіналіст "МастерШеф" Гриценко опублікував романтичне фото з суддею шоу Мартиновською. Він назвав Ольгу богинею і розповів, які між ними стосунки.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини