Категорично заборонено: цей продукт знищить вашу консервацію

Кулінарні підказки
Марія Дума

Марія Дума

Редакторка стрічки новин

Ми розповідали, навіщо банки під час консервування перевертають догори дном . Тепер ділимось порадами щодо додавання солі у закрутки.

Сіль зазвичай додають до консервованих продуктів, щоб покращити їхній смак. Втім, як пишуть на сайті університету Небраск и , сіль - необов’язковий інгредієнт (за винятком квашених солінь і квашеної капусти).

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

У решті продуктів сіль додають для смаку, однак у ферментованій квашеній капусті та солоних огірках сіль виступає консервантом, оскільки вона може стимулювати ріст бажаних бактерій, одночасно пригнічуючи ріст інших.

Є такі рекомендації щодо використання у консервації різних видів солі:

Для консервування або маринування використовують чисту сіль, без добавок. Саме цей вид солі найкраще підходить для консервування, соління та квашення.

Йодовану сіль використовувати не варто. Вона може спричинити потемніння, зміну кольору або плями на продуктах.

Кошерна сіль — це крупна, луската чиста сіль. Її теж можна використовувати для консервування, але не рекомендується використовувати для приготування маринованих і ферментованих продуктів.

Морська сіль безпечна. Але мінерали в складі цього продукті можуть призвести до зміни кольору консервованих продуктів або суттєво вплинути на смак.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Тому найкраще для консервування та ферментування підходить звичайна кам’яна сіль. Також ми розповідали, яка різниця між квашеними та маринованими огірками.