Хитрий лайфхак, про який мало хто знає: як швидко охолодити каструлю з їжею

Хитрий лайфхак, про який мало хто знає: як швидко охолодити каструлю з їжею

Ми розповідали, що зробити з цибулею, щоб не плакати під час її нарізання. Найбільша проблема будь-якої страви, яку готують із запасом - те, що каструля з їжею довго остигає, через це її не можна одразу поставити в холодильник. 

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Ні для кого не секрет, що відправляти в холодильник каструлі з гарячим вмістом, не варто. Це може призвести до того, що холодильник зламається. Подробиці розповіли на Pixelinform.

Читати такожЯк швидко і без клопотів почистити гриби: трюк від досвідченого кулінара

Окрім очевидного варіанту - перекласти їжу в холодну каструлю чи іншу гастроємність, є й інші. Спосіб з іншою каструлею може не підійти з різних причин. Та навіть тоді виключивши з рівняння гарячу каструлю, у нас все одно залишається гарячий вміст.

Є ще один лайфхак, який у найкоротший термін допоможе остудити їжу. Окрім самої каструлі, наприклад, із супом, знадобиться раковина, яка є на кожній кухні. Якщо маєте у морозильнику залежаний лід - він теж піде у діло.

Закрийте злив у мийці корком і увімкніть холодну воду. Лід теж висипте просто в раковину. Поставте каструлю і наберіть води так, щоб вона не заходила за край. 

Читати такожПодивіться йому в очі: хитрі трюки, які допоможуть вибрати найкращий оселедець

Залишилося зачекати, поки каструля охолоне. Після цього можна одразу відправляти страву в холодильник. Також ми розповідали, як врятувати невдалу манку.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини