7 ознак того, що ти втріскалася по самі вуха (і ще 9 трошки дивних, але милих ознак закоханості)

7 ознак того, що ти втріскалася по самі вуха (і ще 9 трошки дивних, але милих ознак закоханості)

Як зрозуміти, що ти по вуха закохана? Звичайно, ми всі знаємо це почуття окриленості і також добре знаємо, як приємно бачити підтвердження того, що ми дійсно закохані. Тому не будемо нудити тебе довгими розмовами і поділимося ознаками, які вказують на те, що ти зловила краш, закохалася і влипла по вуха в нову романтичну історію.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

7 ознак того, що ти закохуєшся

Команда Еlitesingles зібрала 7 наукових ознак того, що ти закохуєшся. Вони засновані на нейробіології та поведінковій психології.

Читати такожЯк зрозуміти, що він закоханий: 9 ознак симпатії

Ти відчуваєш приплив позитивних емоцій, коли думаєш про нього

Однією з найвідоміших учених, які вивчають кохання, є біологічна антропологіня та авторка та TED Talk Хелен Фішер. Фішер цікавиться тим, як хімія мозку формує романтичні стосунки, і серед багатьох цікавих відкриттів є відкриття про те, що любов і лімбічна система винагороди тісно пов'язані.

Вся справа в дофамін, нейромедіатор, який допомагає нам відчувати радість. Фішер виявила, що частина нашого мозку, яка виробляє дофамін, активується у процесі закоханості.

Ти не можеш викинути його з голови

Винуватцем цього є серотонін, ще один нейромедіатор. Серотонін є регулятором настрою, і його присутність допомагає нам почуватися стабільно. Однак коли хтось закохується, то рівень серотоніну різко падає – і в результаті наш мозок може трохи вийти з ладу. Без серотоніну, який контролював би рівень настрою, ми відчуваємо приплив дофаміну ще більш вибуховим чином, тому постійно повертаємося в думках до об'єкта закоханості.

7 ознак того, що ти втрискалася по самі вуха (і ще 9 трошки дивних, але милих ознак закоханості) - фото №1

У тебе безсоння та втрата апетиту

Ти зустріла когось дивовижного і раптово не можеш ні їсти, ні спати. Це не лише щось на ромкомівській, а й науково обґрунтована поведінка.

Закоханість – це вразливість. А це почуття може трохи лякати. Страх запускає процес, у якому надниркові залози виробляти кортизол (він же гормон стресу). Одна з теорій полягає в тому, що цей викид кортизолу звужує кровоносні судини у нашому шлунку, що призводить до зниження апетиту. Надлишок кортизолу також може спричинити безсоння.

Твій пульс синхронізується із його пульсом

Два закохані серця справді починають звучати в унісон. У дослідженні 2013 року дослідницька група Університету Каліфорнії в Девісі вивчила частоту серцевих скорочень романтичних партнерів у стані спокою. Вони виявили, що частота серцевих скорочень закоханих пар часто імітує одне одного. Однак цей феномен працював тільки в тому випадку, якщо пара мала романтичні стосунки. Отже, якщо серце б'ється синхронно з серцем хлопцем, це чудовий знак того, що ви обоє закохуєтесь.

Ти відкрита для нових відчуттів

Чи відчуваєш бажання спробувати щось нове (особливо те, що подобається тому симпатичному хлопцеві)? Тоді є велика ймовірність, що це кохання. Згідно з одним із досліджень, закохані частіше відчувають високу самооцінку та бажання спробувати щось нове.

7 ознак того, що ти втрискалася по самі вуха (і ще 9 трошки дивних, але милих ознак закоханості) - фото №2

Ти плануєш майбутнє

Якщо думка про спільне майбутнє зовсім не лякає, це чудовий знак того, що ти закохуєшся. Вчені вважають, що такі плани є частиною біологічного прагнення людини до розмноження.

Ти переживаєш його емоції

Важлива ознака того, що ти закохуєшся – емпатія. Тобі сумно, коли він сумує, і ти щаслива, коли він щасливий.

9 милих і трохи дивних ознак закоханості

Цей список ненауковий, а заснований на досвіді багатьох дівчат та жінок. Отже, ти закохалася, якщо:

Читати такожЗакохуються з першого погляду: астрологи назвали чуттєві знаки Зодіаку

  1. Тобі справді починають подобатися сентиментальні пісні про кохання, які крутять по радіо.
  2. Напам'ять знаєш, яку каву він вибере вранці і що замовить на вечерю.
  3. Його дивацтва здаються тобі неймовірно милими.
  4. Одна тільки думка про нього викликає посмішку
  5. Ви смішите один одного до болю
  6. Ти постійно перевіряєш телефон, щоб не пропустити повідомлення від нього.
  7. І серце твоє завмирає, коли ти бачиш, що він надіслав повідомлення.
  8. Це перша людина, якій ти хочеш зателефонувати, дізнавшись про добрі новини.
  9. І перша, до якої ти звернешся за співчуттям.

Раніше ми писали про те, як зробити так, щоб любов прожила більше, ніж три роки. Зберегти романтику у стосунках легше з нашими порадами.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини