Не пропустіть: український карантин-серіал — "За вікном" (ФОТО)

Не пропустіть: український карантин-серіал — "За вікном" (ФОТО)

Українські кінофахівці зняли інноваційний карантин-серіал "За вікном" в умовах коронавірусної ізоляції. Де його можна подивитись — читайте в нашому матеріалі!

Оценка
- 4.71 из 5 возможных на основе 7 голосов

Зізнавайтесь, усім нам інколи буває цікаво, що ж відбувається за вікнами незнайомих людей: про що вони говорять, чим займаються, як вирішують проблеми і що готують на вечерю. Новий карантинний серіал "За вікном" в незвичайній та дуже цікавій формі покаже, чим живуть люди на карантині

Під час коронавірусної ізоляції припинилась робота музикантів, продюсерів та режисерів. Проте креативні люди спромоглись знайти вихід з цієї складної ситуації.

Наприклад, українські кінематографісти на чолі з Володимиром Нагорним відзняли цілий серіал в умовах ізоляції, не порушуючи карантинних обмежень. Знімальна група працювала дистанційно, а кіношними локаціями ставали квартири, в яких живуть кілька акторів. Зйомки серіалу "За вікном" проводилися через вікна та балкони осель авторів за допомогою дронів.

Варто подивитися: український карнтин-серіал — "За вікном" (ФОТО) - фото №1

Під час карантину всім доводиться сидіти вдома. Ми "простоюємо". Актори, режисери, оператори не тільки не заробляють, але й не розвивають культуру. А що як нам активізувати народ?

— із таким закликом до українських кіношників звернувся сценарист і продюсер Володимир Нагорний ("Дзідзьо.Контрабас", "БанДіти", "Дім Двірників"). Так і народився карантин-серіал.

Варто подивитися: український карнтин-серіал — "За вікном" (ФОТО) - фото №2
 
Варто подивитися: український карнтин-серіал — "За вікном" (ФОТО) - фото №3

Які таємниці ховаються за зачиненими вікнами українців? Як вони переживають ізоляцію? Про що говорять, чим займаються, чому сваряться та радіють? Ми з командою ще в березні вирішили відзняти кілька таких історій, і згодом задум сформувався в серіал. 

— розповідає Володимир Нагорний.

Варто подивитися: український карнтин-серіал — "За вікном" (ФОТО) - фото №4
 
Варто подивитися: український карнтин-серіал — "За вікном" (ФОТО) - фото №5

Менше ніж за місяць до проекту долучилося 18 режисерів, а у епізодах серіалу зіграли більше 40 професійних акторів. Серіал знімали одночасно в трьох містах України: Києві, Одесі та Івано- Франківську. До речі, один сценарист працював, одужуючи від коронавірусу, а режисер Сергій Пудіч керував зйомками зі своєї резиденції в Римі.

Варто подивитися: український карнтин-серіал — "За вікном" (ФОТО) - фото №6

Першу серію серіалу "За вікном" дивіться на офіційному YouTube-каналі проекту або на Фейсбук-сторінці.

Читать также: Аномальное явление: в Мексике выпал "коронавирусный" град (ФОТО)

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости