Це твій шанс! Оголошено кастинг на головні ролі у виставі Ахтема Сеітаблаєва "Orman türküsi. Лісова пісня"

Це твій шанс! Оголошено кастинг на головні ролі у виставі Ахтема Сеітаблаєва "Orman türküsi. Лісова пісня"

Режисер Ахтем Сеітаблаєв шукає виконавців ролей Мавки, Лукаша, Матері та Килини для вистави "Лісова пісня". Спробувати свої сили у кастингу може кожен бажаючий. Не пропустіть цю можливість!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

На головні ролі у виставі "Orman türküsi. Лісова пісня", за легендарним твором Лесі Українки "Лісова пісня", оголошено кастинг акторів. 

Наразі розпочинається кастинг виконавців головних ролей — Мавки та Лукаша, Матері та Килини. Участь у кастингу можуть брати як професійні, так і непрофесійні актори. 

На першому етапі відбору потрібно надіслати заявку та своє портфоліо на електронну адресу: ormantyrkysy@gmail.com. У відповідь кожен заявник отримає текст сцени кримськотатарською мовою. На наступному етапі кастингу учасникам потрібно відзняти власні відеопроби і надіслати їх режисеру. 

 

Режисером-постановником вистави, яка реалізується за підтримки Українського культурного фонду, виступить Ахтем Сеітаблаєв, а продюсеркою — Юлія Сінькевич.

Це складне, але цікаве завдання. Певний творчий виклик. Текст сцени — переклад уривку "Лісової пісні" — потрібно вивчити та відзняти на відео кримськотатарською мовою. Заздалегідь буду вдячний, якщо до проби ви додасте уривок будь-якого танцю, пластичного етюду і трошки натякнете на вокал. Чекаю з хвилюванням і нетерпінням!

— зазначає Ахтем Сеітаблаєв

Це твій шанс! Оголошено кастинг на головні ролі у виставі Ахтема Сеітаблаєва "Orman türküsi. Лісова пісня" - фото №1

Нагадаємо, оригінальна постановка вистави вперше була створена Ахтемом Сеітаблаєвим у 2003 році в Кримськотатарському театрі в Сімферополі.

Восени 2020 року вистава "Orman türküsi. Лісова пісня" повернеться у новому унікальному форматі, який стане символічним актом поєднання двох культур, роз'єднаних через анексію Криму, шляхом мистецького висловлювання.

Читать также"Мисс Украина-Вселенная"-2014 Анна Андрес вышла замуж (ФОТО)

А в одеському Зеленому театрі покажуть найкращі фільми ОМКФ просто неба. Не пропустіть!

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости