"Селяни". Новий мальований проєкт творців легендарної стрічки — "З Любов'ю, Вінсент" (ВІДЕО)

"Селяни". Новий мальований проєкт творців легендарної стрічки — "З Любов'ю, Вінсент" (ВІДЕО)

Синергія живопису та сучасних технологій. "Селяни" — новий проєкт режисерки та продюсерів всесвітньовідомої стрічки "З Любов'ю, Вінсент". Детальніше про стрічку — в нашому матеріалі. 

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Українці, поляки та серби.... Селяни — це універсальна історія, яка несе в собі події 130-річної давності, проте проблематика, яку порушує автор, і досі залишається актуальною. Основа нової стрічки — одноіменний роман польського реаліста Владислава Реймонта, за який автор отримав Нобелівську премію.

Селяни — збільшувальне скло, яке показує якими ми є насправді. Якщо ми подивимось на селян згори, вважаючи, що ми пройшли їх, що ми досягли більшого або стали більш мудрими, виходить, що ми зовсім не змінились. Їх історія — наша історія.

— говорить режисерка Дорота Кобєла.

 

Відомо, що стрічка випереджатиме намальовану історію про нідерландського художника не лише складністю технології створення, а й кількістю залучених представників міжнародної арени кіномитців.

Так, продюсерами стрічки виступають представники Польщі, а ко-продюсерами стрічки стали представники з Сербії та України. Насправді ж проект є досить знаковим для розвитку української кіноіндустрії та України в цілому.

 

Події роману, що був взятий за основу сценарію стрічки, є досить близькими та зрозумілими українцям і перегукуються з відомими творами вітчизняних митців — "Кайдашева сім'я", "Хіба ревуть воли як ясла повні".

Наразі в Україні стартував перший етап підготовки до зйомок — пошук художників у рамках проєкту "Малюємо фільм: онлайн-виставка "З любов'ю, Вінсент" та тренінг для художників". Загалом у конкурсі взяли участь понад 270 українських митців, найнаполегливіші та найстаранніші з яких стануть учасниками офлайн тренінгу з анімації картин та матимуть змогу отримати роботу в міжнародному кіно арт проєкті — "Селяни".

Для того щоб дізнатися більше про проєкт та побачити перші картини, що стануть частиною майбутнього фільму — запрошуємо відвідати онлайн-виставку "З любов’ю, Вінсент", один з блоків якої, присвячений створенню стрічки "Селяни". Долучайтеся за посиланням

Також не пропустіть: в Україні стартувала онлайн-виставка, створена за мотивами фільму "З любов’ю, Вінсент".

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости