Вечір ліричної поезії при свічках. Оксенія Бурлака презентувала нову книгу "Платонічне кохання"

Вечір ліричної поезії при свічках. Оксенія Бурлака презентувала нову книгу "Платонічне кохання"

27 березня українська письменниця Оксенія Бурлака презентувала свою нову книгу "Платонічне кохання", випущену видавництвом "Клуб сімейного дозвілля" у 2021 році. Саме ця робота здобула перемогу в міжнародному літературному конкурсі "Коронація слова" в номінації "Вибір видавця" у 2020 році. У квітні книга з’явиться у продажі у найбільших мережах книжкових магазинів України. 

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов
Related video

У вільному просторі Flora Hub зібралися близькі люди Оксенії, колеги, поціновувачі сучасної літератури, музики та поезії.

Серед запрошених були й зіркові гості — пластичний хірург Едгар Камінський, музикант і телеведучий Коля Серга. 

Оксения Бурлака писательница
 
Оксения Бурлака писательница

У межах презентації Оксенія Бурлака поділилася історією свого творчого становлення, розповівши, що на перемогу в "Коронації слова" її надихнула письменниця Ірен Роздобудько і книга "Ґудзик", на якій вона вперше побачила ту саму "червону мітку" ще у далекому 2008 році. 

Оксения Бурлака

Оксенія Бурлака провела для своїх гостей поетичний вечір при свічках, читаючи вірші, присвячені платонічному коханню. У виконанні письменниці гості слухали твори Роберта Рождественського, Едуарда Асадова, Євгенія Євтушенка, Вероніки Тушнової, Анни Ахматової, Марини Цвєтаєвої, Ліни Костенко та ін. 

На завершення вечора Оксенія прочитала авторську поезію. Між поетичних блоків для гостей вечора грала скрипалька Юліана Орловська, виконуючи авторські мелодії Оксенії Бурлаки. 

Оксения Бурлака презентация

Перед початком офіційної частини гості насолоджувалися живою музикою, теплим спілкуванням в атмосферній обстановці FLORA HUB, ігристим вином, частуваннями. На творчому стенді буди представлені всі авторські книги Оксенії Бурлаки: "Просто так вышло", "Поцілунок був не останній", "Розірваний кадр" і, звісно, новинка "Платонічне кохання". Письменниця провела неформальну автограф-сесію, а також експрес-фотосесію з кожним гостем. 

Під час презентації в хабі горіло понад 50 антуражних свічок, завдяки чому створювалася особлива душевно-творча атмосфера.

Оксения Бурлака
Оксения Бурлака
письменниця
 
Ідея подібного творчого вечора прийшла до мене два роки тому, і нарешті я змогла втілити її в життя. Я готувалася до цієї події понад два місяці, придумуючи кожну деталь поетичного вечора, присвяченого платонічному коханню.

Хотілося наповнити душевністю і натхненням кожного гостя. Для мене перемога в "Коронації слова" стала знаковою подією, підтвердженням того, що мрії втілюються. Хотілося відсвяткувати вихід довгоочікуваної "коронованої" книги з особливим шармом, і я щаслива, що мені це вдалося.

Ця презентація стала для мене відправним пунктом на шляху до глобальних, сміливих, творчих мрій. Я хочу, щоб моя авторська музика звучала в сучасному кіно, хочу побачити свої історії на великих екранах у кінотеатрах.

Вірю, що все заповітне рано чи пізно збувається, головне — працювати над собою і докладати зусиль для втілення поставлених цілей. 
 

Також вам буде цікаво: Відкрито продаж Фестивальних абонементів на 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости