"ТЕМНИЙ РАЙ": не пропустіть відкриття онлайн-виставки про Чорнобильське Полісся 

"ТЕМНИЙ РАЙ": не пропустіть відкриття онлайн-виставки про Чорнобильське Полісся 

25 квітня о 12:00 відбудеться відкриття унікальної онлайн-виставки про життя Чорнобильського Полісся "ТЕМНИЙ РАЙ". Подія пройде на сайті Національного центру "Український дім". Деталі — вже у нашому матеріалі!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов
Related video

Проєкт презентує понад 12 різноманітних художніх та дослідницьких робіт, які пов'язані із побутом та життям людей Чорнобильського Полісся. Команда організаторів представить мистецькі відео, інсталяції, архівні фото, живопис, ілюстрації роботи експедиції та аудіозаписи спілкування з жителями, портрети та історії жителів цих територій, традиції бджільництва-бортництва, а також інші творчі рефлексії, створені спільними зусиллями художників та етнографів.

Виставка "ТЕМНИЙ РАЙ" покаже, що відбувається у зоні відчуження протягом останніх 35 років після спустошення й руйнації цього місця аварією на ЧАЕС, адже покинуті землі відродилися й несуть свій унікальний код. Глядачі з різних куточків України та світу зможуть відчути енергію життя Чорнобильського краю минулого і сьогодення, переосмислюючи гірку сторінку трагедії.

"ТЕМНИЙ РАЙ": не пропустіть відкриття онлайн-виставки про Чорнобильське Полісся  - фото №1

А вже ввечері 25 квітня, на Європейській площі, з 20:00 до 22:00 години, відбудеться видовищний світловий перформанс "Чорнобильське Полісся. Темний рай" (фасад Національного центру "Український дім").

Побачити перформанс наживо можна буде під час прогулянки містом з будь-якої точки Європейської площі, залишаючись у безпеці та дотримуючись усіх карантинних обмежень.

"ТЕМНИЙ РАЙ": не пропустіть відкриття онлайн-виставки про Чорнобильське Полісся  - фото №2

Також організатори зроблять відеодокументацію перформансу, щоб всі охочі мали можливість побачити його в межах онлайн-виставки в інші дні.

Не пропустіть важливу подію та дізнайтесь більше про культуру України!

Також вам буде цікаво: дивіться першу серію колоритного мультфільму про гуцулів Фантазія "Аркан".

Фото: прес-служба

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости