Коли вийде в прокат комедія "Школа хороших дружин" з Жульєт Бінош?

Коли вийде в прокат комедія "Школа хороших дружин" з Жульєт Бінош?

1 липня в українських кінотеатрах вийде на екрани французька комедія "Школа хороших дружин". У головній ролі — Жульєт Бінош ("Англійський пацієнт", "Шоколад", "Нестерпна легкість буття"). Представлено офіційний український трейлер.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

"Школа хороших дружин" стала лауреатом Премії "Сезар" 2021 за найкращий дизайн костюмів.

У своїй школі для домогосподарок Полетта вчить жінок бути вірними дружинами й берегинями сімейного затишку. Та напередодні травня 1968 року все йде шкереберть: її справа на межі банкрутства, а над Францією віє дух свободи, який от-от сколихне патріархальний світ.

школа хороших дружин

Акторами другого плану в фільмі виступили такі французькі зірки як Йоланда Моро ("Амелі", "У будинку"), Ноемі Львовскі ("Шоколад"), Едуар Бер ("Астерікс і Обелікс", "Поліна і таємниця кіностудії"). За свої ролі вони отримали номінації на Премію "Сезар".

Режисер стрічки — лауреат премій "Сезар" Мартен Прово ("Поцілунок Беатріс", "Серафина з Санліса"). Оператором став Гійом Шиффман ("Артист", "Молодий Годар"), лауреат премій BAFTA і "Сезар", номінант на "Оскар".

Прем’єра стрічки в Україні  відбулася на фестивалі "Французька весна". А трейлер до фільму можна подивитися просто зараз: 

Нагадаємо, що в широкий прокат картина виходить 1 липня 2021 року.

Не пропустіть: "Best Erotic Shorts-3": в Києві відбудеться фестиваль еротичного кіно

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости