Вхід вільний: у кінозалі виставки "Чорнобиль. Подорож" проведуть лекцію "Тарковський і Чорнобиль. Передчуття"

Вхід вільний: у кінозалі виставки "Чорнобиль. Подорож" проведуть лекцію "Тарковський і Чорнобиль. Передчуття"

У четвер, 15-го липня, о 19:00 кінокритик Андрій Алферов проведе спеціальну лекцію "Тарковський і Чорнобиль. Передчуття" у кінозалі виставки "Чорнобиль. Подорож".

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов
Related video

1986-й приніс Чорнобиль, а також забрав Андрія Тарковського: великий режисер пішов під завісу цього страшного, багатого на катастрофи, року.

Тарковський передбачив майбутню трагедію — спершу в "Сталкері", фактично підготувавши всіх до феномену Зони, а згодом у своєму лебединому "Жертвопринесенні", головний герой якого напередодні неназваної катастрофи у відчаї звертається до Бога, пропонуючи принести у жертву все, що у нього є і що він любить, лише б зберегти світ від трагедії.

Вхід вільний: у кінозалі виставки "Чорнобиль. Подорож" проведуть лекцію "Тарковський і Чорнобиль. Передчуття" - фото №1

На відміну від сотень режисерів, які документували сторінки катастрофи, які рефлексували її наслідки для людини і людства, Тарковський дав відповіді на питання, які людство до того моменту ще не поставило.

Під час лекції слухачі побачать найцікавіші епізоди з фільмів та дізнаються, як "Сталкер" і "Жертвопринесення" анонсують майбутній Чорнобиль, і що спільного з вибухом на АЕС і відходом режисера. 

Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Вхід вільний: у кінозалі виставки "Чорнобиль. Подорож" проведуть лекцію "Тарковський і Чорнобиль. Передчуття" - фото №2

Виставка працює до 15 липня з 10:00 до 20:00 з дотриманням температурного скринінгу і маскового режиму.

Виставка "Чорнобиль. Подорож" створена за ініціативи Офісу Президента України Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України разом із ДАЗВ за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Также не пропустите: Comic Con Ukraine 2021 — хедлайнерами фестиваля стали создатели саундтрека к культовой игре Witcher 3: Wild Hunt

Подписаться Подписаться
Материалы по теме:

Сейчас читают

Последние новости