Перший Міжнародний фестиваль "Прем’єра року": подробиці грандіозної події

Перший Міжнародний фестиваль "Прем’єра року": подробиці грандіозної події

Перший Міжнародний фестиваль "Прем’єра року" відбудеться з 1 по 8 травня 2022 року. Більше цікавої інформації про подію — вже в нашому матеріалі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Отже, вже в травні наступного року на узбережжі Середземного моря у Туреччині (Анталія або Аланія) відбудеться Перший Міжнародний фестиваль музичних прем’єр. 

1000 пісень-номінантів, 300 зірок, 500 представників ЗМІ та 4000 глядачів в залі.

На події будуть задіяні декілька локацій; кожного дня в рамках фестивалю відбуватимуться концерти, а також інші культурно-розважальні та спортивні заходи.

"Прем'єра року" об'єднає на одній сцені зірок музичного олімпу, дебютантів і гостей. Подія стане однією з найяскравіших у світі шоу-бізнесу. В рамках фестивалю відбудуться зйомки української та турецької версії Міжнародної музичної премії, а згодом — європейської.

Феєрична церемонія музичної премії, червоний хідник, фірмові вечірки, концерти улюблених зірок, фан-зустрічі, автограф та фотосесії, спортивні змагання, відпочинок на узбережжі Середземного моря та безліч сюрпризів чекає на учасників та гостей фестивалю. На грандіозну церемонію відкриття фестивалю вже запрошені високоповажні гості з України, Туреччини та Європи.

Прем’єра року в Туреччині

Цікаво, що формат фестивалю дозволяє артистам стати учасниками та заявити про себе, виконавши вже всім відомі треки і провести ексклюзивну презентацію нових пісень — майбутніх хітів. 

На грандіозному музичному шоу, церемонії вручення Міжнародної музичної премії "Прем'єра року", організатори підіб'ють підсумки року, і за заслуги в галузі музики, вручать заповітні статуетки фестивалю.

Перша Міжнародна музична премія та однойменний фестиваль "Прем’єра року" проходитимуть у Туреччині. Будемо проводити одночасно  українську та турецьку версію премії, а також обговорюємо можливість проведення європейської версії в іншій країні. Про це ви дізнаєтесь пізніше, коли ми досягнемо домовленостей. Наша премія Міжнародна, вона відрізняється від тих, що є на сьогоднішній день в Україні,

— говорить автор та продюсер Премії Володимир Пісоцький. 

Придбати квитки на Перший Міжнародний фестиваль музичних прем’єр "Прем’єра року" можна буде незабаром на офіційному сайті. У вартість квитка увійде авіа-переліт, страховка, проживання 8 діб у 4* та 5* готелі на вибір, квитки на всі заходи фестивалю. Кількість квитків обмежена. 

Не пропустіть новини в нашій рубриці Афіша.

Подписаться Подписаться

сейчас читают

Последние новости