Продюсери "Зірок за обміном" оголосили дату релізу стрічки

Новости
HOCHU.ua

HOCHU.ua

Редакция

Продюсери комедії "Зірки за обміном" визначилися з датою релізу! З 1 січня, у розпал новорічно-різдвяних свят, українці матимуть змогу відпочити родиною за переглядом курйозної історії про двох затятих зірок шоу-бізу: яскравої поп-діви, яку зіграла Оля Полякова та шаленого рокера, якого втілить на екрані лідер гурту DZIDZIO — Михайло Хома.

16 серпня команда у складі Олі Полякової та Михайла Ясинського представила стрічку на Літньому кіноринку в рамках Одеського міжнародного кінофестивалю — знакової події для представників сфери кіноіндустрії.

Продюсери стрічки розповіли про ідею фільму, продемонстрували робочі матеріали та поділилися своїми очікуваннями щодо кінотеатрального прокату.

Related video
зірки за обміном

Разом із партнерами ми раді повідомити про дату прокату нашої новорічної сімейної комедії — "Зірки за обміном". Віримо, що ця історія, насичена яскравими емоціями, запаморочливими стосунками, веселим гумором та класною музикою, а також колаборацією між передовими зірками кіно та шоубізу принесе чудовий результат у прокаті. Чекаємо всіх у кіно на першому фільмі року, з 1-го січня 2022,

— говорить Єгор Олесов, продюсер стрічки.

Оля Полякова — виконавиця головної ролі та співпродюсерка стрічки — поділилася своїми думками щодо цінності фільму для глядачів та розповіла, у чому її особиста історія та історія її героїні, Полі, схожі між собою:

Оля Полякова

Оля Полякова

співачка, продюсерка стрічки

"Зірки за обміном" — стрічка про амбіції та про те, що в боротьбі за успіх ми не помічаємо головного — сім’ї, близьких, рідних… Моя героїня, Поля, — це втілення мене справжньої, за виключенням того, що вона усвідомлює, наскільки важливою є сім’я уже в статусі зірки. У мене це відбулося задовго до того, як я "постукала" у двері шоубізу. Загалом, ідея цього фільму належить Михайлу Ясинському, моєму продюсеру та партнеру, який так і сказав: цей фільм буде таким, щоб ти подивилася на себе зі сторони та завжди пам’ятала про те, хто любить тебе по-справжньому, хто завжди буде поруч, незалежно від того, якого рівня успіху ти досягнеш та скільки нагород отримаєш. Фільм добрий, смішний і сімейний. Там і кохання, і бійки, і гонитва, і драма! Він викликає найкращі почуття і створює неповторний післясмак та бажання якнайшвидше опинитися в родинному колі.

Продюсер співачки Олі Полякової та один із продюсерів найріздвянішої комедії — Михайло Ясинський — розповів про ключову ідею колаборації двох індустрій: музичної та кіно, — у рамках презентації фільму на кіноринку для профільної аудиторії.

зірки за обміном

Наша колаборація шоу-бізнесу та кінобізнесу створила фільм про те, що нас самих так хвилює: про цінності, які знаходяться поруч, цінності сімейні, про відношення до близьких людей стосовно кар’єри тих, з ким ми працюємо, а працюємо ми з зірками. Післясмак цього фільму дуже крутий. Мені хочеться вірити, що в Україні не вистачає такого кіно,

— каже Михайло Ясинський, співпродюсер стрічки, директор Secret Service Entertainment Agency.

зірки за обміном

Сімейна новорічна комедія — чудовий привід зібратися всією родиною та весело провести час разом. Чекаємо усіх в кінотеатрах з 1 січня 2022 року!

*За задумом продюсерів, стрічка мала вийти в прокат минулої зими, проте через карантин дату релізу вирішили перенести*

зірки за обміном

ДОВІДКА

Синопсис:

Непримиренні суперники на сцені, зірки шоу-бізнесу Оля Малякова і Фома Михайловський, несподіваним чином опинившись в тілах один одного, намагаються повернути свої життя назад, але заради досягнення мети кожному доведеться вирішити сімейні та романтичні проблеми свого опонента.

Виробництво: KINOROB, Secret Service Entertainment Agency, за підтримки Державного агентства України з питань кіно

У ролях: Оля Полякова, Дзідзьо (Михайло Хома), Сергій Либа, Дмитро Вівчарюк, Марія Пустова, Євфросинія Мельник, Олег Волощенко, Єлізар Назаренко, Роман Халаімов, Наталія Сумська, Юрій Горбунов та інші.

  • Режисер-постановник: Олексій Даруга

  • Автори сценарію: Сергій Касторних, Артур Петров

  • Оператор-постановник: Тимофій Аврамчук

  • Генеральні продюсери: Ольга Полякова, Єгор Олесов, Михайло Ясинський, Наталія Юхно

  • Художник-постановник: Карина Балеян

  • Художник з костюмів: Наталя Стєпанєєва

  • Художник з гриму: Алла Леонова

Не пропустіть: Червона доріжка ОМКФ 2021