Свобода бути собою: дивіться яскравий відеоролик бренду glo™ з Лесею Нікітюк у головній ролі

Новости культуры
HOCHU.ua

HOCHU.ua

Редакция

На правах реклами

glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину

Постійний пошук та створення неочікуваних поєднань, а також відмова від компромісів — це складові філософії бренду glo™ . Бренд вірить, що кожна людина має в собі окремий, унікальний та неповторний світ, а справжня насолода від життя приходить тільки тоді, коли ти приймаєш себе справжнього/-ню і не йдеш на компроміси.

Related video

Разом з Лесею Нікітюк бренд презентує відео, яке надихає та відчиняє двері у новий яскравий світ hyper+.

У новому відеоролику кожен/-на може впізнати себе, а точніше — свої потаємні бажання, яким ми часто не даємо волі. Тут можна побачити дівчину, яка в обідню перерву вривається на вулицю із запальним танцем під хіп-хоп музику, і хлопця з неймовірною уявою, завдяки якій звичайна прогулянка містом перетворюється на фантастичній фільм, і навіть ремонтника доріг, який неочікувано стає зіркою-блогером… Герої hyper+ світу показують нас — справжніх, вільних та безкомпромісних.

Аби повністю втілити цю ідею, бренд glo™ запросив на головну роль популярну зірку українського шоу-бізнесу та амбасадорку бренду — Лесю Нікітюк. Компанію їй склали не менш круті артисти — хореограф та учасник шоу "Танці з зірками" Дмитро Жук, танцюрист шоу "Танцюють Всі" Бахтіяр Ібрагімов, відомий блогер Євген Таллер та багато інших. Над відеороликом працювали режисери Леонід Колосовський та Дмитро Голумбевський, а також студія The Martini Shot.

гло в Україні

Герої hyper+ світу та їхні яскраві історії надихають по-іншому подивитись на своє життя та задуматись над тим, як приємно показувати світу себе справжніх. Адже коли ми приймаємо себе, свої істинні захоплення та унікальні якості, в нас відкривається власний неповторний стиль.

Вихід за рамки очікуваного та відчуття свободи  — це те, що характеризує бренд glo™, а також його унікальні проєкти та інноваційні девайси. Наприклад, нова лінійка glo™ hyper+, яка своїм дизайном може підкреслити унікальний стиль власника чи власниці.

гло в Україні

Досконалі лінії корпусу  glo™ hyper+ та витончене поєднання текстур надають девайсу преміального вигляду. Елегантний чорний, довершений синій, бездоганний білий чи вишуканий золотий — кожний колір девайсу може допомогти підкреслити індивідуальний імідж та відчути свободу бути собою.

яскравий відеоролик бренду glo™ з Лесею Нікітюк у головній ролі

Бренд glo™ впевнений, що свобода бути собою робить життя яскравим, насиченим та неймовірно цікавим!