"Sanity Oblivion": в Києві відкрилася фотовиставка художниці Анастасії Губської (ФОТО)

Новости культуры
Анна Мисюк

Анна Мисюк

Журналист

В галереї Spivakovska ART:EGO culture center відкрилася персональна фотовиставка художниці Анастасії Губської "Sanity Oblivion", яка триватиме до 7 вересня включно.

Проєкт "Sanity Oblivion" художниця створювала на самоті з чималим доважком депресії в непростий для всього людства час — робота над портретами припала на період першого, досить суворого, локдауна в США.

Авторка вирішила переосмислити  колективне відчуття втрати здорового глузду, страху, внутрішніх переживань й трансформувати його в яскраві твори мистецтва.

Related video
"Sanity Oblivion": в Києві відкрилася фотовиставка художниці Анастасії Губської (ФОТО) - фото №1

Я стала заплющувати очі й уявляти предивний світ снів, розмаїтих барв і дивоглядних фей, навертаючи в уяву спогади про твори мистецтва, що їх бачила в житті, та враження з відвідин різних мистецьких і музичних фестивалів, подорожей різними країнами, пізнання різних мистецьких течій та культур. Я прагла показати приховану сутність людини, її вміння, почуття, бажання, світ навколо, прагнення до свободи та самовираження, що глибоко ховається в кожному, часто, так і не проявляючись. Ми обростаємо умовностями, проте життя сповнене різних барви та відтінків, але яких кольорів до нього додати, обирати самостійно кожному,

— розповідає про свій проєкт художниця Анастасія Губська.

А ось, що розповідає Ліка Співаковська, галеристка та засновниця Spivakovska ART:EGO gallery, про роботи Анастасії:

Наша галерея перетворилася на якійсь космічний літак, який мандрує у майбутнє завдяки світлу та цим просто неймовірним роботам.

Для створення робіт, що увійшли до проєкту Sanity Oblivion, використано автопортрети художниці. Образи, вбрання та make-up належать авторчиному задумові. Фінальний вигляд робіт було оформлено за допомогою інструментів Adobe Photoshop.

"Sanity Oblivion": в Києві відкрилася фотовиставка художниці Анастасії Губської (ФОТО) - фото №2
"Sanity Oblivion": в Києві відкрилася фотовиставка художниці Анастасії Губської (ФОТО) - фото №3

Проєктам Анастасії Губської притаманне прикрашене копіювання дійсності: вона її препарує, результатом чого стає те, як заданий нею настрій передається глядачеві. Бо його емоційний відгук — єдине, на що розраховує авторка, пропонуючи на розгляд результати своєї творчості.

Не пропустіть: підсумки кінофестивалю ОМКФ-2021.

Фото: прес-служба