Куда пойти на выходных в Киеве: интересные события 11 и 12 сентября

Куда пойти на выходных в Киеве: интересные события 11 и 12 сентября

Куда пойти в Киеве на выходных 11 и 12 сентября? Впереди первые выходные осени 2021, но погода пока позволяет приятно провести время в столице. Осталось выяснить, какие события приготовила для нас столица на выходные 11 и 12 сентября. 

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Любимые дни недели, суббота и воскресенье, все ближе. Так давайте решим, куда пойти в Киеве 11 и 12 сентября. Самые интересные мероприятия Киеве — дальше в статье.

Афиша Киева на HOCHU.ua расскажет вам о самых интересных событиях в городе на 11 и 12 сентября. 

Куда пойти в Киеве 11 сентября: Тіна Кароль. Альбом КРАСИВО

Что: Сольний концерт Тіни Кароль "Красиво" на воді! Нова сольна програма Тіни Кароль насичена свіжим диханням електронної музики нового альбому "Красиво", який став абсолютним рекордсменом в топ-чартах на стрімінгових майданчиках.

Знаменитий "Скандал", провокаційний "Хороший парень", ностальгічне "Красиво" — нові пісні одразу знайшли відгук в серцях мільйонів прихильників. Альбом "Красиво" прозвучить ще красивіше на сцені Bakkara River Party, адже вона знаходиться просто неба, посеред Дніпра! Слухачів очікує не лише музика й потужний вокал співачки, а ще й чаруючі краєвиди вечірньої столиці!

 
Куда пойти на выходных в Киеве: интересные события 11 и 12 сентября - фото №1

Где:  Киев, Bakkara River Party

Когда: 11 сентября 2021, 20:00

Сколько: От 790 до 3990 грн

Куда пойти в Киеве 11 сентября: Solomun

Что: Большой босс лейбла Diynamic Music, автор ремиксов на Lana Del Rey, Interpol, Foals, Depeche Mode, Leonard Cohen и Jamiroquai, организатор знаменитых вечеринок Solomun+ 1 и Solomun+ Live, радиоведущий, промоутер и настоящий художник, который называет музыку божественным даром. 11 сентября Solomun приедет в Киев, чтобы устроить легендарную вечеринку в Osocor Residence.

Resident Advisor назвали его одной из самых влиятельных фигур в мировой электронике. Ведь именно он изменил музыку, под которую мы танцуем сегодня, соединив эмоции, глубину, текстуры, слои звуков, мелодии и ритмы.

Магия Solomun превращает стадионы и фестивали в камерные танцевальные локации, где он будто бы играет для каждого из слушателей лично. Во время сетов Solomun мгновенно меняет восприятие времени и пространства и словно отделяет слушателя от внешнего мира. К черту все, что происходит вокруг! Единственный настоящий смысл — в музыке, которую он играет.

 
Куда пойти на выходных в Киеве: интересные события 11 и 12 сентября - фото №2

Где:  Osocor Residence

Когда: 11 вересня, о 19:00

Сколько: 2100 грн.

Куда пойти в Киеве 11 сентября: 30х30. Сучасне українське мистецтво

Что: З 9 по 29 вересня у межах програми до 30-річчя Незалежності України Національний центр "Український дім" представляє виставковий проєкт "30х30. Сучасне українське мистецтво".

Куратор виставки, мистецтвознавець Валерій Сахарук, сформував експозицію з 30 робіт, які відображають та представляють українське мистецтво у період 30 років незалежності країни. Особливістю проєкту є рівнозначність художніх творів та кураторського тексту у межах виставкового простору.

Виставка базується на дослідженні мистецтвознавця, яке стало основою для створення однойменної книги. Книга "30х30. Сучасне українське мистецтво" буде презентована під час виставки.

Куда пойти на выходных в Киеве: интересные события 11 и 12 сентября - фото №3
 

Где:  Національний центр "Український дім"

Когда: 9 вересня, о 19:00

Куда пойти в Киеве 11 и 12 сентября: Театр на Подоле

Что: Так радіємо, так радіємо! Бо що? Правильно, за три дні відкриття нового театрального сезону! Звісно, його можна назвати черговим. Але він буде особливим! Адже нарешті ми граємо на повну залу і, звісно ж, так приємно в останній місяць літа увійти разом з вами, нашими любими глядачами — постійними, які ходять до нас не перший рік, і тими, хто прийде вперше і, сподіваємось, залишиться назавжди! 

Куда пойти на выходных в Киеве: интересные события 14 и 15 августа - фото №2

Где: Андреевский спуск, 20А

Когда: 11 и 12 сентября, 19:00

Телефон: 044-332-22-17; 044-425-54-89

Билеты: От 200 до 700 грн

Куда пойти в Киеве 11 и 12 сентября: Інтерактивна виставка #Вражаріум 

Что: Експозиція #Вражаріум у двох морських контейнерах складається з понад сорока інтерактивів і шістьох VR-станцій, завдяки яким українці зможуть подорожувати світом і отримувати найрізноманітніші враження, не виїжджаючи зі свого міста. 

Що варто зробити у #Вражаріум від Smile:

 • У віртуальній реальності піднятися на Еверест, відвідати шоу Cirque du Soleil та вирушити на африканське сафарі; 
 • Проїхатись нью-йоркським таксі, опинитися на карнавалі в Ріо та зазирнути на ринки тайської столиці; 
 • Перенестися на вулицю блакитного марокканського міста Шефшауена; 
 • Покерувати полярним сяйвом та побачити в бінокль Великий каньйон США; 
 • Сфотографуватися з рафлезією — найбільшою квіткою у світі; 
 • І взаємодіяти ще з понад 40 інтерактивами та фотозонами на локації.

Протягом наступних двох місяців, окрім Києва, вона побуває у Львові, Одесі, Харкові та Дніпрі. 

Графік подорожі:

 • 28.08-5.09 — Київ, Арка дружби народів; 
 • 7.09-14.09 — Одеса, парк Шевченка; 
 • 17.09-24.09 — Львів, фонтан біля Оперного театру; 
 • 27.09-3.10 — Харків, площа Свободи; 
 • 7.10-15.10 — Дніпро, площа Героїв Майдану. 
Куда пойти на выходных в Киеве: интересные события 4 и 5 сентября - фото №3

Где:  

Когда: в будни с 16:00 до 21:00 и в выходные с 10:00 до 21:00.

Сколько: Вход бесплатный по предварительной регистрации в чат-боте.

Куда пойти в Киеве 11 и 12 сентября: Парк Киевская Русь

Что: 11 и 12 сентября Княжество Киевская Русь приглашает совершить незабываемое путешествие во времени в эпоху Средневековья и провести выходные по-настоящему интересно и познавательно.

На протяжении двух фестивальных дней гостей Древнего Киева ждет зрелищная театрализованная программа на историческую тематику с участием большого количества богатырей и уникальных породистых лошадей.

11 и 12 сентября программа начнется около 13:30 с торжественного открытия с участием исторических персонажей, парада княжеских флагов и впечатляющего выезда конной дружины.

Куда пойти на выходных в Киеве: интересные события 7 и 8 августа - фото №3

Где: Парк Киевская Русь

Когда: 11 и 12 сентября, Древний Киев открывается в 10:00, программа начнется в 13:30. 

Сколько: билета: полный билет для взрослого — 250 грн., для пенсионеров и студентов — 150 грн., для школьников — 100 грн., дошкольникам — бесплатно.

Куда пойти в Киеве 12 сентября: Выставка. 18+

Что: Олексій Малих продовжує свій кураторський проект "Ти не Я" для галереї Imagine Point, у якому він поєднує двох стилістично різних авторів та заохочує їх висловлюватися на спільну тему — кожного саме йому властивою мистецькою мовою. Цього разу Олексій спробував проявити конфлікт – як форму діалогу, засіб спілкування, і знайти в ньому конструктив.

У галереї Imagine Point представлені роботи двох визнаних майстрів — Сергій Гай, вишуканий колорист і пластик зі Львова, і киянин Владислав Шерешевський, метр глибокого та іронічного живопису. Сергій Гай про свої роботи говорить лаконічно: "візуальний ряд змінюється у нюансах, а слова повторюються, тому що в них — базові речі. За моїм живописом можна визначати мою власну лінію душі, лінію напруги. Я не люблю майстерності, більшість моїх робіт виникла з похибки — "контрольована випадковість", поетичне одкровення. Тому я маю повне право хвалити свої роботи — знаючи, що це випадковість, я майже не втручаюсь у них".

Владислав Шерешевський грає, змінює козирі, насолоджується мінливістю життя і фортуни. Гра відбувається незалежно від тебе: підкладай ті карти, що отримав від долі, а вже гра належить тобі. Чи не належить? Ми чули, що, як не пощастить у картах, пощастить в коханні. А у Шерешевського свої правила гри: хай щастить в усьому! Так у чому ж полягає конфлікт? Приходьте і побачите!

 
Куда пойти на выходных в Киеве: интересные события 11 и 12 сентября - фото №7

Где: Imagine Point

Когда: 09 сентября 2021 — 02 октября 2021, 12:00-19:00

Даже не надейтесь, что будете скучать на выходных!

Также тебе будет интересно: Лунный денежный календарь на сентябрь 2021

Подписаться Подписаться

сейчас читают

Последние новости