"S V O I": uzahvati дозволять впливати на сюжет у новій імерсивній виставі

"S V O I": uzahvati дозволять впливати на сюжет у новій імерсивній виставі

uzahvati дозволять впливати на сюжет у новій імерсивній виставі "S V O I". Постановка досліджує тему дружби: що таке дружба, чи потрібні друзі та якими вони повинні бути. 

Оценка
- 4.33 из 5 возможных на основе 3 голосов

З 20 по 26 вересня відбудуться прем'єрні покази вистави "S V O I", створеного київською командою театру поза театром uzahvati. "S V O I" — імерсивна театральна вистава, у якій глядачі беруть активну участь. Вона занурює у художню історію за допомогою навушників: Голоси героїв розмірковують про дружбу, пропонують глядачі знайти свій погляд на тему, а природна, жива атмосфера місця дії — дитячого майданчика, підсилює та доповнює сюжет. 

"S V O I" — легка та весела історія про дружбу, різність людей та їх ролей у дружбі. Це подорож у  "з чого все починалось", у ті чисті дитячі відчуття, коли дружити — це захоплено грати на майданчику до темряви. Вперше ми створили три сюжетні лінії — три герої, три характери, які дивляться на дружбу з різних сторін та проживають її по-своєму. Перед початком вистави глядач обере для себе звичну модель поведінки або приміряє роль, яку ніколи не дозволяв собі у житті.

— коментує режисерка uzahvati Поліна Бараніченко. 

"S V O I": uzahvati дозволять впливати на сюжет у новій імерсивній виставі - фото №1

"S V O I" триває 60 хвилин й говорить з глядачем дитячими голосами. Голоси-герої вистави — діти від 3 місяців до 13 років, з якими uzahvati працювали в рамках сценарію понад 2-х місяців, розмовляли про дружбу,  слухали та записували, без репетицій і постановок.  

"S V O I": uzahvati дозволять впливати на сюжет у новій імерсивній виставі - фото №2

Ми обрали дитячий майданчик не просто так — це одне з перших місць, де маленька людина соціалізується та зустрічає друзів. Воно неймовірне та атмосферне, якщо дозволити собі бути там учасником, а не спостерігачем.
Всі дорослі колись були дітьми, тільки не всі про це пам'ятають. Звичайно, може статися так, що гойдалки чи гірка будуть зайняті під час вистави. Ви завжди можете домовитися з іншими дітьми або просто дочекатися своєї черги,
як тоді, у дитинстві.

— додає Поліна Бараніченко.

Виставу можна подивитися весь осінній період на дитячому майданчику Володимирська гірка в Києві.

"S V O I": uzahvati дозволять впливати на сюжет у новій імерсивній виставі - фото №3

Квитки на виставу — за посиланням.

Також не пропустіть: "Тато року 2021": стало известно, кто получил почетную награду

Подписаться Подписаться

сейчас читают

Последние новости