"Космічне шоу": у Києві з’явилася найбільша 3D-інсталяція у Європі (ФОТО)

"Космічне шоу": у Києві з’явилася найбільша 3D-інсталяція у Європі (ФОТО)

Технології з "Назад в майбутнє 2" відтепер можна побачити у самісінькому центрі Києва. 29 вересня на мультимедійних екранах ТРЦ "Gulliver" вперше в Україні було представлено унікальне 3D-шоу, яке вразило українців.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Новий проект присвячений восьмому дню народження ТРЦ "Gulliver" та темі космосу. Його будуть щодня транслюватися на екранах будівлі з 19:00 до 22:00 кожні півгодини.

"Космічну" інсталяцію розробила компанія Expolight, яка спеціалізується на світловому дизайні в Україні. Спеціалісти компанії у своїй роботі створили оптичну ілюзію з глибиною зображення, що дозволяє відтворити "вау-ефект".

"Космічне шоу": у Києві з’явилася найбільша 3D-інсталяція у Європі (ФОТО) - фото №1

Ось, що розповідає засновник компанії Микола Кабулка:

Майже 4 місяці ми працювали над тим, щоб відтворити на екрані незвичної геометричної форми, максимальну ілюзію об'ємних вильотів. Враховували усі особливості екрану, аналізували ракурси і віднайшли оптимальну точку, з якої кадр буде працювати максимально вдало.

Починаючи від сьогодні усі кияни та гості столиці зможуть побачити "тривимірний" ефект без необхідності в 3D-окулярах, а завдяки тому що інсталяція супроводжується звуком — у перехожих створюватиметься відчуття, що космічних корабель ось-ось приземлиться у самісінькому центрі Києва.

Наші сучасні екрани, які розмістилися по всьому фасаду "Gulliver", створені саме для таких ідей. Це вже не просто реклама, це те, що дивує і заворожує. Адже спочатку ми хотіли, що б величезні світлодіодні екрани стали невід'ємною частиною архітектурного дизайну комплексу будівель, сьогодні ми розуміємо, що ми створюємо шоу світового рівня у якому задіяні найсучасніші технології. Схожу технологію використали в Південній Кореї, коли на найбільшому рекламному екрані в Сеулі показали гігантську анаморфну ілюзію "Хвиля". Наші екрани у 3 рази більші за Сеульські, значить, що нам є куди розвиватися та створювати нові сюжети. До речі, ми вже з партнерами працюємо над створенням програми, яка дозволить взаємодіяти з цією інсталяцією за допомогою смартфона,

—говорить Тетяна Атаджанова, PR-директорка ТРЦ "Guliiver".

На сьогодні для створення максимального ефекту глибини "Космічне шоу" потрібно дивитися на екрані під певним кутом, для цього організатори помітили найкращі місця спеціальними наліпками. Приходьте та захоплюйтесь!

Не пропустіть: MERIDIAN CZERNOWITZ видасть вірші художника Олександра Ройтбурда.

Фото: прес-служба

Подписаться Подписаться
Материалы по теме:

сейчас читают

Последние новости