"Бурштинові копи": відбулася зіркова прем’єра комедії (ФОТО)

"Бурштинові копи": відбулася зіркова прем’єра комедії (ФОТО)

5 жовтня в київському кінотеатрі "Оскар" (ТРЦ Gulliver) пройшла зіркова прем'єра головної української комедії сезону — "Бурштинові копи", створеної компанією "КіноХіт Ю Ей" за підтримки Державного агентства України з питань кіно, за участі телеканалу НЛО ТV та студії "Мамахохотала".

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

"Бурштинові копи" стартують в українських кінотеатрах з 7 жовтня, дистриб'ютор фільму — компанія VLG.FILM. Вся увага вечора була прикута до знімальної команди фільму.

На червоній доріжці справжніми рок-зірками стали виконавці головних ролей і вся команда фільму: Євгеній Янович, Дар'я Петрожицька, Аліна Паш, Олег Маслюк, Олександр Рудинський, Андрій Бурим, Сергій Булін, Лілія Цвелікова, Володимир Кравчук, режисер стрічки Аліна Бухтіярова, продюсери Іван Букрєєв, Іван Мелашенко, Роман Мартиненко та інші. За гарний настрій прем'єри відповідав зірковий комік студії "Мамахохотала" Олексій Рева.

"Бурштинові копи": відбулася зіркова прем’єра комедії (ФОТО) - фото №1
 
"Бурштинові копи": відбулася зіркова прем’єра комедії (ФОТО) - фото №2
 
"Бурштинові копи": відбулася зіркова прем’єра комедії (ФОТО) - фото №3

За сюжетом комедії, патрульний Максим (Євгеній Янович) з дитинства мріяв стежити за правопорядком, щоб робити світ безпечним і справедливим. Але неочікувано його переводять з Києва до невеличкого селища на Житомирщині. Там столичний поліцейський зі своїм новим напарником Богданом (Олег Маслюк) кидають виклик бурштиновій мафії. Чи зможе Макс знайти спільну мову з колоритними місцевими копами та перемогти всесильного "Бурштинового Барона"?

"Бурштинові копи": відбулася зіркова прем’єра комедії (ФОТО) - фото №4

Але і це не єдина проблема відважного патрульного, якому ще необхідно повернути довіру своєї коханої дівчини Ані (Дар’я Петрожицька).

Як пройшов цей зірковий вечір — можете побачити у фотозвіті. А оцінити екшн-комедію "Бурштинові копи" можна з 7 жовтня в усіх кінотеатрах країни.

Также не пропустите: как прошел SPYFASHIONS DAY в ресторане ALASKA

Подписаться Подписаться

сейчас читают

Последние новости