У столиці відбудеться прем'єра експериментальної пластичної вистави "Трактуючі вічне мовчання"

Новости культуры
Иванна Пашкевич

Иванна Пашкевич

Журналист

19 жовтня 2021 на "Сцені 6" Довженко-центру відбудеться прем'єра експериментальної пластичної вистави "Трактуючі вічне мовчання", у якій роль головного героя виконує відомий танцівник Олександр Прохоров! Більше подробиць — дізнайтеся далі.

Актуальне питання пошуку себе загострилось до межі часу і почуттів. Творча команда ID_Art production представляє авторський проект, піднімаючи одвічні питання, відповіді на які знайде глядач крізь призму себе.

Головний герой Олександр Прохоров — срібний призер шоу "Танці з зірками", стане втіленням людини нового часу. Він зустрінеться з власними думками, які перетворюються у страх, сумніви, ілюзії, нові сенси, що змінюють внутрішній світ, відображений зовні. Злети стануть падіннями, відповіді — питаннями, люди — проекціями, і навпаки.

Related video
У столиці відбудеться прем'єра експериментальної пластичної вистави "Трактуючі вічне мовчання" - фото №1

Головний почерк вистави вимальовується у поєднанні пластичної та хореографічної партитур, які реалізують ідеологію художнього образу та головну думку всіх героїв творчого полотна. Занурення в камерну імерсивність через тривимірні звукові і просторові ефекти залучать глядача і в атмосферу спектаклю, і у власний внутрішній стан, що є надзавданням,

— розповіла продюсерка, режисерка та хореографиня-постановник вистави Наталія Лагун.

У столиці відбудеться прем'єра експериментальної пластичної вистави "Трактуючі вічне мовчання" - фото №2

Хто з нас не шукав ... себе? Одного разу, або знову… Коли людина стає лиш ескізом — думки атакують і перетворюються на ілюзорну сутність. Втілення головного героя — проекція всіх і кожного, чий пульс адаптується до непостійності часу. Трактуючи — це інтерпретація істини. Вічне — пошук істини. Мовчання — слово істини. Це історія про самоідентифікацію через шлях трансформації, пошуку, інсайтів — до прийняття, щоб віднайти власну істину, яка завжди десь поруч,

—  пояснює режисер-постановник Анастасія Байдеріна.

Концептуальна хореографічна вистава "Трактуючі вічне мовчання", під час якої глядачі проживуть власний епізод самоідентифікації — вічний шлях без маршруту і навігатора. 3D-ефекти сюжетного занурення створять нову реальність, з якою зіштовхнулись всі і кожен у актуальний трансформаційний період.

Від падіння у власну прірву до прийняття зримого повітря над собою — час камерної імерсивності з вами, про вас і для вас.

У столиці відбудеться прем'єра експериментальної пластичної вистави "Трактуючі вічне мовчання" - фото №3

Прем'єра "Трактуючі вічне мовчання" — 19 жовтня 2021 о 19:00 на "Сцені 6" Довженко-центру.

Квитки можна придбати за посиланням .

УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ: