Гогольfest 2013: программа мероприятий

Гогольfest 2013: программа мероприятий

С 13 по 22 сентября в Киеве на территории "Экспериментально-механического завода" (станция метро "Выдубичи") будет проходить шестой фестиваль Гогольfest.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

В этом году впервые вход на территорию фестиваля - только на открытие и на выходные - будет символически платным. Таким образом каждый посетитель будет иметь возможность сделать свой собственный вклад в его проведение и развитие.

"Несмотря на то, что у нас отсутствуют финансовые ресурсы, мы готовы создавать и верим, что Гогольfest нужен людям. Поэтому предлагаем посетителям сделать шестой фестиваль своими силами. Все собранные средства от продажи билетов будут вложены в проведение Гогольfestа" - отметил президент фестиваля Владислав Троицкий.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ - Koktebel Jazz Festival 2013: программа выступлений

Кроме уже традиционных театральной, музыкальной, визуальной и кинопрограмм, в этом году будут начаты и новые:

Мастерские (MakeLAB) - принципиально новый вид деятельности, ключевыми проектами которого станут мобильная типография Niice и 3D лаборатория, в которой посетители будут создавать предметы собственноручно.

Эко-программа, продолжение проекта "Зеленый" Гоголь", которая будет иметь системный подход к развитию экологической культуры и мышления, будет акцентировать внимание на эко-арт-проектах. Кроме того, Эко будет включать спортивную программу, озеленение и велобум.

Детская программа будет представлена широким спектром образовательных и развивающих игр, в которых малыши смогут испытать себя в качестве актеров, режиссеров, художников, дизайнеров, мультипликаторов.

В CircFabrique профессиональные артисты цирка и режиссеры будут овладевать пространство Гогольfestа в поисках лучшего сочетания с другими видами искусства - театром и музыкой, танцем и пением, а результат представят как перфоманс.

Танцевальная программа Ка Te T'ui будет представлена мастер-классами и перфомансами, для которых не нужны переводы ни на какой язык мира.

Литературная программа в этом году реализует проект "Генезис", важной составляющей которого является литературно-творческий перформанс, созданный в сотрудничестве с актерами театра "ДАХ".

В образовательной программе будет представлен цикл мастер-классов и встреч с ведущими международными специалистами в разных сферах инновационной деятельности.

Программа мероприятий

13 сентября

18:30-22:00 Концерт ГОГОЛЬFEST Вулична музична сцена Вулична музична сцена
19:00-20:30 "Vincent Moon collection: Україна і не лише" Агенція "УХО" Кінотеатр Кінотеатр
20:00-21:00 Відкриття фестивалю: Ні Бог, ні Цар, ані Герой Режисер В. Троїцький, Театр "Дах", PoemaTheater, "ДахаБраха", "Dakh Daughters", А. Байбаков Театр Театральна сцена
20:30-00:00 Короткий метр Українська кіноасоціація Кінотеатр Кінотеатр
20:30-23:30 Музично-поетично-візуальна програма Lab Combinat LabCombinat Lab Combinat
21:00-22:00 Художній фільм "Хліб" (реж. Микола Шпиковський, 1929 р.) у музичному супроводі Port Mone (Білорусь) Національний Центр Довженка, проект Коло Дзиги Музика Музична сцена
21:00-23:00 «Duo nostri temporis» Ensemble Nostri Temporis Академічна музика Камерна сцена
22:00-06:00 DJ's KOLOAH, FOZZ, YO MY4A Вулична музична сцена Вулична музична сцена
22:00-23:00 Перформанс "КА TE T'UI" PoemaTheatre Театр Театральна сцена

14 сентября

12:00-14:00 "Print it make it ship it" - воркшоп про етапи реалізації самвидава 1 Алексис Зав'ялоф, фотограф, засновник книжних магазинів та видавництва Motto Berlin Майстерні Кінотеатр
12:00-18:00 Дитяча програма Ігрополіс Дитяча програма Аудиторіум
12:00-14:00 Жан Кокто, Джером Девід Селінджер "...З любов’ю та усілякою мерзотою" Режисер Тетяна Шевченко, Донецький обласний академічний російський театр юного глядача Театр Київський академічний молодий театр: вул. Прорізна, 17
15:00-16:00 Поетично-музична програма "Горобцевий атом" Невідомий Творчий Колектив (Росія) Література Кінотеатр
15:00-18:00 Сольний проект «Фортепіанна музика ХХ і ХХІ сторіччя» Володимир Лавриненко (Україна-Швейцарія) Академічна музика Камерна сцена
15:00-18:00 Лекція "Мистецтво в публічному просторі: проекти CSM "Пошук" і "Spaces" Катерина Ботанова, директор "CSM" Література Літературний майданчик
15:00-21:00 Концерт The Bad Names, KAKAXA, NRAvitsa, Basement, The Dontpaniks Вулична музична сцена Вулична музична сцена
15:00-17:00 П’єр Нотт "Дві панянки у напрямку півночі" Режисер Тамара Трунова, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра Театр Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, Броварський пр., 25
16:00-17:30 Анімація Docudays UA Кінотеатр Кінотеатр
17:00-19:00 Концертна програма авторської музики Едуарда Артєм’єва: «Едуард Артєм’єв : Цивілізація» Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України (диригент – Микола Лисенко) та Академічний хор ім. Платона Майбороди Національної радіокомпанії України (диригент – Юлія Ткач) Академічна музика Театральна сцена
17:00-19:00 Рисування на автомобілі за допомогою ключа, цвяха та викрутки Вадим Моїсеєнко Візуальне мистецтво Майданчик біля Головного корпусу
17:30-20:30 Альманах "Поза Евро" Docudays UA Кінотеатр Кінотеатр
18:00-21:00 Проект «МЕЖА: світське - духовне» Національний ансамбль солістів «Київська Камерата» (диригент – Валерій Матюхін), Національна заслужена академічна капела України «Думка» (диригент – Оксана Никитюк) Академічна музика Камерна сцена
18:00-19:00 Ювілейна лекція "Книжковому обіду — 5 років (2007-2013) Алевтина Кахідзе, Катерина Свіргуненко Література Літературний майданчик
19:00-21:00 Проект «Мапа ріки» ДахаБраха (Україна), Karbido (Польща), Metamorphosis (Чехія) Музика Музична сцена
19:00-20:30 Презентації спільної практичної роботи Алевтина Кахідзе та 1-ше скликання курсу Сучасного Мистецтва Школи Візуальних Комунікацій Література Літературний майданчик
19:00-21:00 Кіра Малініна "Неймовірна історія кохання" Режисер Антон Романов, Київський академічний Молодий театр Театр Київський академічний молодий театр: вул. Прорізна, 17
20:00-23:00 Зустріч Café Scientifique Kyiv "Що ми знаємо і чого не знаємо про макросвіт та мікросвіт, у яких ми живемо?" Євген МАРТИНОВ, д. ф.-м. н., Інститут теоретичної фізики НАН України, учасник проекту ALICE (Великий адронний коллайдер) Освіта Аудиторіум
20:30-23:30 Альманах ГОГОЛЬFEST ГОГОЛЬFEST Кінотеатр Кінотеатр
20:30-06:00 Музично-поетично-візуальний проект "Країна чудес" Lab Combinat LabCombinat Lab Combinat
20:30-23:30 Лекція-воркшоп - "Путівник ідеями" Варвара Перекрест, ілюстратор, викладач Література Літературний майданчик
21:00-00:00 Концерт Freddy Marx Street, 5 Vymir Вулична музична сцена Вулична музична сцена
21:00-23:00 Відкрита лекція Анни Р. Бужинської: "Зустріч зі світом" Анна Р. Бужинська Освіта Камерна сцена
23:00-06:00 Opening night Mujuice (Ru) live, Ishome (Ru) live Музика Музична сцена
23:30-06:00 "Night Cinema Happening" ГОГОЛЬFEST Кінотеатр Кінотеатр

15 сентября

12:00-14:30 Відкрита лекція "Зустріч з історією" Анна Р. Бужинська Освіта Кінотеатр
12:00-18:00 Дитяча програма Ігрополіс Дитяча програма Аудиторіум
12:00-14:30 Лекція-воркшоп - "Путівник ідеями" Варвара Перекрест, ілюстратор, викладач Література Літературний майданчик
12:00-14:00 За мотивами творів Миколи Гоголя "Живі речі" Режисери Євген Демещенко, Костянтин Зоркін Театр Київський академічний молодий театр: вул. Прорізна, 17
14:00-19:00 Інтерактивна програма "Плюс 1°С. Кліматичні зміни мовою карикатури. «Що ти робиш для збереження планети? Намалюй! Розкажи!» ДІМ "Равлик". Спільний проект Шведського інституту, Посольства Швеції в Україні та МБО ІЦ "Зелене досьє" Освіта Аудиторіум
14:30-16:00 "Print it make it ship it" - воркшоп про етапи реалізації самвидава 1 Алексис Зав'ялоф, фотограф, засновник книжних магазинів та видавництва Motto Berlin Майстерні Кінотеатр
14:30-17:30 Воркшоп "Самвидат Валка №2. Концепція и реалізація". Андрей Сакун, Олег Грищенко, Олена Старанчук - Художники-дизайнеры, участники творчого об'єднання ВАЛ Література Літературний майданчик
15:00-16:00 Концерт Російського-Українського проекту з програмою «Fіn de Siecle» Сергій Лєтов / Юрій Яремчук / Сергій Радзецький / Дмитро Радзецький Академічна музика Камерна сцена
15:00-23:00 Концерт Діти неба, HIS, Tape Holder, Sideburns Party, Dzierzynsky Bitz Вулична музична сцена Вулична музична сцена
16:00-17:30 This is the end. Смертельна селекція Міжнародний кінофестиваль "Молодість" Кінотеатр Кінотеатр
16:00-17:30 к/м "Мужицький ангел", "Кров" Kontora Pravylo Кінотеатр Кінотеатр
17:30-19:00 "Серце на долоні" Кшиштоф Зануссі Кінотеатр Кінотеатр
17:30-20:00 Лекція "Авторськая книга від Ольги Селищевої" Спільнота Варто, Ольга Селищева, художник, дизайнер Saatchi & Saatchi Україна Література Літературний майданчик
18:00-20:00 Концерт Dead brothers (Швейцарія) + Крихітка (Україна) Музика Музична сцена
19:00-22:00 Зустріч із Кшиштофом Зануссі Польський інститут LabCombinat Кінотеатр
19:00-21:00 Дмитро Богославський "Любов людей" Режисер Стас Жирков Театр Київський академічний молодий театр: вул. Прорізна, 17
19:00-21:00 Лекція Алексис Зав'ялоф, фотограф, засновник книжних магазинів та видавництва Motto Berlin Освіта Аудиторіум
21:00-23:00 «Перукарка» (Росія/Угорщина) Режисер – Віктор Рижаков Театр Камерна сцена
22:00-23:30 ПРЕМ'ЄРА! "сТАНЦІя" (Україна/Франція) Режисер — Стефан Рікордель (за участі Влада Троїцького) За участі: Dakh Daughters Band та Антона Байбакова Театр Театральна сцена
23:00-01:00 Концерт Badian Sauna System, OY Sound System Вулична музична сцена Вулична музична сцена

16 сентября

10:00-18:00 Школа літературного менеджменту Катерина Ботанова, Віра Балдинюк, Макс Кідрук, Тетяна Терен, Антон Санченко та інші Література Літературний майданчик
12:00-16:00 Відкрита лекція "Зустріч з майбутнім" Анна Р. Бужинська Освіта Кінотеатр
15:00-17:00 Маріус фон Майєнбург "Бридкий" Режисер Валентина Сотниченко, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра Театр Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, Броварський пр., 25
16:00-17:30 "Треш-кіно" УПВ Арт груп Кінотеатр Кінотеатр
17:30-18:30 "PenAtra(C)tion" Програма білоруського перформансу Кінотеатр Кінотеатр
18:00-19:30 Фрагменти Ксеня Харченко Література Літературний майданчик
18:30-19:00 Майстер-клас Андрія Сильвестрова Клуб СИНЕ ФАНТОМ Кінотеатр Кінотеатр
19:00-21:00 Міхал Вальчак "Пісочниця" Режисер Вікторія Філончук, Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка Театр Київський академічний молодий театр: вул. Прорізна, 17
19:00-21:00 Проект "KRAPLYNY : МІНІМАЛІЗМ +" Авторка – Мирослава Которович Академічна музика Камерна сцена
19:00-21:00 Лекція по розробці продукту, 3Д технології Тарас Гимирович, Світлана Соворона Майстерні Co-working
19:00-21:00 "Креативная деревня. ИЗОЛЯЦИЯ. Донецк" Крістс Ернстсонс, Константин Леоненко, Ольга Єфімова Освіта Аудиторіум
19:00-20:30 "Якиманка 90-ті" Клуб СИНЕ ФАНТОМ Кінотеатр Кінотеатр
19:30-21:00 Лекція "Self-made в літературі" Максим Кідрук, письменник Література Літературний майданчик
19:30-21:30 ПРЕМ'ЄРА! "сТАНЦІя" (Україна/Франція) Режисер — Стефан Рікордель (за участі Влада Троїцького) За участі: Dakh Daughters Band та Антона Байбакова Театр Театральна сцена
20:00-23:00 ДЖЕМмикс Анатолия Вексклярского: Киевская музыка в лицах: 25 лет истории Василий Гойденко ("Коллежский асессор"), Леша Макет ("Ivanov Down"), Александр Пипа ("Аттрактор"), Дмитрий Добрыйвечер («Вий»), Олег Лапоногов ("Табула раca"), Александр Потемкин ("Перрон"), Юрий Товстоган («След»), Владимир Нестеренко (Адольфыч), Сергей Попович, Татьяна Ежова, Роман Альтер Вулична музична сцена Вулична музична сцена
20:30-23:00 Короткий метр Клуб СИНЕ ФАНТОМ Кінотеатр Кінотеатр
21:00-23:00 Літературно-музичний проект "По морді" (Україна-Чехія) Місько Барбара, Йозеф Остржанскі Література Камерна сцена
21:00-00:00 Музично-поетично-візуальний проект "Країна чудес" Lab Combinat LabCombinat Lab Combinat
21:00-21:30 Джокер. Перформанс Анна Агаджанова Література Літературний майданчик
21:30-23:30 Не-і-Нет. Літературно-мистецька акція Анна Агаджанова, Анна Протасова, Таня-Марія Литвинюк + Олександра Озерова, Гадзінський Ярослав, Вік Коврей, Катерина Тягло, Ско Рик (Андрій Скородзієвський) Література Літературний майданчик
22:30-00:00 ПРЕМ'ЄРА! "сТАНЦІя" (Україна/Франція) Режисер — Стефан Рікордель (за участі Влада Троїцького) За участі: Dakh Daughters Band та Антона Байбакова Театр Театральна сцена

17 сентября

10:00-17:30 Школа літературного менеджменту Катерина Ботанова, Віра Балдинюк, Макс Кідрук, Тетяна Терен, Антон Санченко та інші Література Літературний майданчик
12:00-15:00 Відкрита лекція "Глядач в сучасному театрі: стратегії, провокації, маніпуляції та спокуси" Йоанна Віховська - театральний критик, перформер. Мова: польська, переклад українською Театр Аудиторіум
12:00-14:30 Лекція "Стиль як мистецтво" Світлана Островська, фестиваль Artishock Освіта Кінотеатр
13:30-17:00 Intel Technological Art Day Intel Ukraine Освіта Арт-центр "Я.Гретера", (ТРЦ "Большевик", блок А, 4-ий поверх)
14:30-16:00 Лекція "Пограничне мистецтво - реклама і поп-арт" Леся Драшкаба, фестиваль Artishock Освіта Кінотеатр
15:00-16:30 Майстер класс "Міф про чистий аркуш" Варвара Перекрест, ілюстратор, викладач Освіта Аудиторіум
16:00-22:00 6 годин німецького Короткого метру програма створена при підтримці AG Kurzfilm и German Films, МКФ "Молодість" Кінотеатр Кінотеатр
16:30-18:30 Майстер класс "Міф про чистий аркуш" Варвара Перекрест, ілюстратор, викладач Освіта Аудиторіум
17:30-18:30 Лекція "Тренди в культурі" Віра Балдинюк Освіта Літературний майданчик
18:00-21:00 Музично-візуальний проект «Дорога зі скла» Проект «ТЕЛЬНЮК:Сестри» й художник Ігор Поліщук Музика Камерна сцена
18:30-20:00 "Російськомовна література України: на двох стільцях чи між ними?" Павло Михед, Ростислав Семків, Яна Дубінянська, Антон Санченко, Олексій Нікітін. Модератор - Завен Баблоян LabCombinat Літературний майданчик
18:30-20:30 Лекція "Від міського розвитку до демократичної політичної культури: презентація урбаністичного проекту Фонду Бьолля" Андрій Макаренко Освіта Аудиторіум
19:30-23:00 Фестиваль "Джаз Коктебель" Red Snapper (Uk), Montefiory cocktail (It), арт-перформанс Kurt Laurentz "The visual piano" Музика Музична сцена
20:00-22:00 Лекція "З чого почати молодому українському фантасту?" Радій Радутний, письменник-фантаст Література Літературний майданчик
20:30-23:00 Презентація компанії Роботікс Артем Ушаков Освіта Аудиторіум
21:00-23:00 Концерт "Standalone" Лейла Кондакова Академічна музика Камерна сцена
22:00-00:00 "Delirium", режисер Ігор Подольчак Фестиваль "Джаз Коктебель" Кінотеатр Кінотеатр

18 сентября

08:00-08:50 «…ДАХ…Ранок…» (Україна) Режисер Влад Троїцький, Театр «ДАХ» (Україна) Театр Театральна сцена
10:00-18:00 Школа літературного менеджменту Катерина Ботанова, Віра Балдинюк, Макс Кідрук, Тетяна Терен, Антон Санченко та інші Література Літературний майданчик
13:00-14:30 Лекція "Тілесність в Архітектурі" Марія Куліковська, художник, магістр-архітектури Кінотеатр Кінотеатр
13:00-15:00 Лекція "Естетика комунікації" Анже Єреб (Словенія), президент клубу ADC*UA Освіта Аудиторіум
14:30-16:00 Мистецька Платформа, Приклад успішної культурної боротьби. Ревіталізація Микола Марусик Освіта Кінотеатр
15:00-21:00 Лекція-воркшоп "Основи типографіки: Естетика и технологія шрифту" Микола Марусик Майстерні Аудиторіум
16:00-17:30 "Той, хто пройшов крізь вогонь" Режисер М. Іллєнко Музика Кінотеатр
17:30-22:00 Короткий метр Cinemaholl Кінотеатр Кінотеатр
18:00-20:00 Дискусія про актуальність Гоголя у сучасному українському контексті. Презентація академічного видання 7-томника Гоголя українською мовою, 2-томника вибраних творів у перекладах українською мовою, а також книги Едити М. Бояновської про Гоголя Учасники: Іван Малкович, Павло Михед, Андрій Бондар. Модератор - Лесь Белей Література Літературний майданчик
18:00-21:00 Концертна програма "Lege artis" Спецпроект у рамках ГОГОЛЬFEST 2013, фестиваль "Давня музика в Києві" Академічна музика Камерна сцена
18:30-20:00 Проект "Melodeclamatio" Мария Банько, Сергій Войналович, Дмитро Казаков, Євген Півень, Антон Полунін, Сергій Синоптик, Юрій Соломко, Adelaide Noir, Поліна Городиська Література Вулична музична сцена
19:00-21:00 "Король Іудейський" (Україна) Режисер - Ігор Лисов, Новий драматичний театр на Печерську Театр Новий драматичний театр на Печерську, ул. Немировича-Данченко, 5
20:00-23:00 Концерт Uncletom The Band, MyImaginaryFriends, Dutch Hound, HUSAKS Вулична музична сцена Вулична музична сцена
20:00-23:30 Музично-поетично-візуальний проект "Країна чудес" Lab Combinat LabCombinat Lab Combinat
20:00-22:00 Презентація проекту "Цілодобово-2" Богдан-Олег Горобчук, Павло Коробчук, Дмитро Лазуткін, Олег Коцарев, Анна Малігон, Світлана Поваляєва Література Літературний майданчик
21:00-23:00 Презентація міжнародного інтердисицплінарного проекту "АмнезіЯ project: Відкрита платформа" Олександр Михед, Тарас Галаневич, Антон Санченко Література Камерна сцена
22:00-23:30 1210 Cinemaholl Кінотеатр Кінотеатр
22:30-00:00 "…ДАХ…Ніч" (Україна) Режисер Влад Троїцький, Театр «ДАХ» (Україна) Театр Театральна сцена

19 сентября

12:00-15:00 Лекція "Життя на межі: про креатив в мистецтві, дизайн в рекламі" Наталія Сінєпупова, Школа Візуальних Комунікацій Література Літературний майданчик
13:30-16:00 Інсталяція "Let's Talk!" Наталія Синепупова, Ірина Гетьман, Іван Можаєв Освіта Кінотеатр
14:00-16:00 "Global Shapers Kyiv Hub, Дискусійна панель Smart Talk Стрибок в інновації: коли його здійснить Україна?" Максим Стріха, Борис Рассамакін, Дмитро Дзюба, Володимир Семиноженко, Ростислав Павленко Освіта Аудиторіум
15:00-16:30 Презентація Шевченківської енциклопедії Інституту літератури ім.Т.Г. Шевченка НАН України Олександр Боронь, Роксана Харчук Література Літературний майданчик
15:00-18:00 Лекція-концерт «Гітара в Україні» К. Чеченя Академічна музика Камерна сцена
16:00-20:00 "Global Shapers Kyiv Hub, Дискусійна панель Smart Talk "Культура(и). Навіщо це сучасній Україні?" Модераторка: Ірина Славінська Учасники: Влад Троїцький, Іван Семесюк, Ірина Соловей, Ірена Карпа, Олеся Островська-Люта Література Аудиторіум
16:00-19:00 "Сучасне Українське Кіно" В. Сочивець Кінотеатр Кінотеатр
16:30-18:30 Лекція "Гоголь як емблема сучасної масової культури" Тамара Гундорова Література Літературний майданчик
17:30-19:00 "Неігрова секція" Сучасне Українське Кіно Кінотеатр Кінотеатр
18:00-21:30 Концертна програма MEDITATIO 1. Sed Contra 1913/2013: градації Піаніст Євген Громов Академічна музика Камерна сцена
18:30-22:30 Лекція-воркшоп - "Урбаністична графика" (гравюра на картоне) Тарас Ковач Майстерні Co-working
18:30-20:00 Презентація поетичної серії "Числа" видавництва Лаурус та книжки Сашка Ірванця "Вибране за 33 роки" Упорядник серії Інна Булкіна та автор Сашко Ірванець Література Літературний майданчик
19:00-21:00 "Історія багатьох..." Хореограф - Василь Козар Театр Театральна сцена
19:00-20:30 "Анімаційна секція" Сучасне Українське Кіно Кінотеатр Кінотеатр
19:00-23:00 Azh promo Seven oceans of underbreathe, Unsigned char, Aims, Heinali Вулична музична сцена Вулична музична сцена
20:00-23:00 Концерт Grozovska band за участі Р.Гриньківа; Dakh Daughters Музика Музична сцена
20:00-22:00 Лекція "Діалоги просторів" Юрій Кайгородцев та Кирило Цуман, KARarchitects/InLab, Культурний Проект Освіта Аудиторіум
20:00-21:30 Розмова "Культура як бізнес" Влад Троїцький Освіта Літературний майданчик
20:30-23:30 Ігрова секція Сучасне Українське Кіно Кінотеатр Кінотеатр
21:00-23:00 "Король Іудейський" (Україна) Режисер - Ігор Лисов, Новий драматичний театр на Печерську Театр Новий драматичний театр на Печерську, ул. Немировича-Данченко, 5
21:30-23:30 "Капітан Джон Сміт" (Україна/США) Режисер – Вірляна Ткач Театр Камерна сцена
21:30-22:30 Презентація книг Михайло Бриних Література Літературний майданчик

20 сентября

00:00-04:00 DubSplash Roots Revival Soundsystem, Dub Judah Музика Музична сцена
12:00-14:00 Як укр. мiфи по свiту розiйшлися: презентацiя книги Сергiя Плачинди Видавництво "Такi справи" Література Кінотеатр
12:00-14:00 "Робота громадської організації в сфері культури" Микола Марусик Освіта Аудиторіум
14:00-16:00 Лекції з музичного маркетингу "Nine Inch Nails - бізнес у стилі Рок"; "Безкоштовні"" гроші Аманди Палмер" Дарця Тарковська Освіта Кінотеатр
14:00-14:30 Презентація проекту "Niice" Арианна Хмельнюк, Тарас Гимирович Майстерні Аудиторіум
14:00-16:00 Акція від учасників Школи літературного менеджменту Катерина Ботанова, Віра Балдинюк, Макс Кідрук, Тетяна Терен, Антон Санченко та інші Література Літературний майданчик
14:30-18:30 Лекція-воркшоп "Основи типографіки: Естетика и технологія шрифту" Микола Ковальчук Майстерні Аудиторіум
16:00-18:30 Презентація книги "Розмови з Богом" Богдана Матіяш Література Літературний майданчик
16:00-17:30 "MixTheatre" майстер-клас Анатолій Черков Освіта Кінотеатр
17:00-18:30 Проект Opening EthnoLab ТаРута feat. Роман Коляда Вулична музична сцена Вулична музична сцена
17:00-18:30 Концерт Харківський гітарний квартет Академічна музика Камерна сцена
17:30-23:30 6 level day Atomic Simao; Viranda + Олексій Дмітрієв; FOTON71 + SWEETLO; Гапочка; Макс Дерський; Хамерман знищує віруси; Dj Galatar Кінотеатр Кінотеатр
17:30-21:30 Креатив-сесія "Бредокартинки" Ірина Гетьман, Школа Візуальних Коммунікацій Майстерні Co-working
18:00-20:00 "БалетКІ" (Україна) Хореограф – Руслан Сантах Театр Театральна сцена
18:30-20:00 "Жінки Гоголя: Музично-поетичний проект" Павло Коробчук, Василь Карп'юк, Артем Полежака, Лесик Панасюк, Гєник Бєляков, Тарас Малкович Учасниці: Олена Степаненко, Олена Герасим'юк, Світлана Поваляєва, Анна Малігон, Оксана Гаджій, Карина Тумаєва Література Вулична музична сцена
18:30-20:00 Гуцульські читання Василь Портяк, Іван Андрусяк, Василь Карп"юк і Мирослав Лаюк. Модератор Богдана Матіяш Література Літературний майданчик
18:30-20:00 Презентація поетичних книг Іздрика. За участі автора. Модератор – Ірина Вікирчак, Meridian Czernowitz Література Аудиторіум
18:30-20:30 "Гогольревізор" (Росія) Режисер – Віктор Рижаков, Вистава студентів Школи-студії МХАТ Театр Камерна сцена
20:00-22:00 Відкритий лекторій Культурного Проекту: Лекція "InLab. Implementation of architectural ambitions" Юрій Кайгородцев та Кирило Цуман, KARarchitects/InLab, Культурний Проект Освіта Аудиторіум
20:00-22:00 Презентація книги "Вибране" Тадеуша Домбровськго Василь Лозинський, Meridian Czernowitz, 2013 Література Літературний майданчик
20:00-23:30 Концерт Frost Nova, Folksmashina, TGDM, Respect Your Mom Вулична музична сцена Вулична музична сцена
21:00-00:00 Концерт AnyKey Gangpol & Mit (Франція), Eat Rabbit (Франція), Banda Arkan (Україна) Музика Музична сцена
22:00-00:00 "Гогольревізор" (Росія) Режисер – Віктор Рижаков, Вистава студентів Школи-студії МХАТ Театр Камерна сцена

21 сентября

12:00-18:00 Дитяча програма Ігрополіс Дитяча програма Аудиторіум
13:30-15:30 Майстерклас з переобладнання велосипеда на електропривід ГОГОЛЬFEST Майстерні Літературний майданчик
14:00-15:00 УНІЖ-ЦЕХ АртПоле Вулична музична сцена Вулична музична сцена
15:00-20:00 Концерт Sleeping Bear, Secret Avenue, Krobak Вулична музична сцена Вулична музична сцена
15:00-16:30 Концертна програма "Танго і джаз" Юні скрипалі Тетяни Жмендак та Іллі Бондаренка Академічна музика Камерна сцена
15:30-18:30 Воркшоп "Самвидат Валка №2. Концепція и реалізація" Андрей Сакун, Олег Грищенко, Олена Старанчук - Художники-дизайнеры, участники творчого об'єднання ВАЛ Майстерні Літературний майданчик
16:00-17:30 Літературно-музичний перформанс "Альберт, або Найвища форма страти" Юрій Андрухович, Уляна Горбачевська, Марк Токар, Анатолій Бєлов, vj group «CUBE», Віктор Новожилов, Оля Михайлюк @АртПоле Кінотеатр Кінотеатр
16:30-18:30 Лекція Влада Троїцького Влад Троїцький Освіта Камерна сцена
17:30-19:00 Erarta MOTION PICTURES.9 к/м Erarta MOTION PICTURES Кінотеатр Кінотеатр
18:00-20:00 Концертна програма New Era Orchestra, Диригент – Тетяна Калініченко Музика Музична сцена
18:30-20:30 Дискусія "Cередня температура по палаті: що зараз відбувається з сучасною українською літературою?" Юрій Володарський, Олег Коцарев, Олександр Михед Модератор Ірина Славінська Література Літературний майданчик
18:30-20:30 Лекція "Sublime fun (private joy in being an architect)" Рок Єреб (Словенія) архітектор Jereb&Budja architects, (Мова: англійська, переклад) Освіта Аудиторіум

Источник: ХОЧУ, по материалам пресс-службы фестиваля

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости