У Києві пройде фестиваль веганської культури KYIV VEGAN BOOM

У Києві пройде фестиваль веганської культури KYIV VEGAN BOOM

30 вересня та 1 жовтня у Києві, вже вп'яте, пройде фестиваль веганської культури KYIV VEGAN BOOM 5. Гасло цього фестивалю «Повернімо планеті велич», а головна мета — популяризація відповідального споживання.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

«Ще 2 серпня людство вичерпало всі ресурси, які планета може відновити за 2017 рік. Наразі ми споживаємо в 1.7 разів більше, ніж може забезпечити Земля. Вода й повітря забруднюються, ґрунти втрачають родючість, суходіл та океан вкриваються сміттям, через зміни клімату 110 видів тварин і комах зникають щодня. Все це наслідки нашого згубного способу життя. Планета виснажена, занедбана і знесилена. Час повернути їй велич. Для цього і створений KYIV VEGAN BOOM — фестиваль сучасного споживання і лайфстайлу, який зберігає ресурси планети, життя і свободу живих істот», — розповідає співорганізатор Павло Вишебаба.

естиваль вегетарианства

На фестивалі працюватиме великий веган-маркет та фудкорт, запланована насичена спортивна програма, майстер-класи від шеф-кухарів найкращих вег-закладів, кінопокази та дитячий майданчик. Відбудеться також показ еко-шуб українських брендів, для створення яких не постраждала жодна тварина; працюватиме тату-точка.

На музичній сцені виступлять альтернативні та інді-гурти: проект Марка Галаневича з ДахиБрахи Oy Sound System; власники почесної статуетки «Рок-альбом року» за версією Akademia music awards (Los Angeles, CA) гурт Indytronics; гурти Roll Models, Cherry-merry та інші.

вегетарианство

Дводенна освітня програма від ГО «Едина Планета» за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні збере науковців та практиків: лікарів, дієтологів, екологів, лідерів думок, зірок та медійників. Відбудуться лекції та дискусійні панелі, серед спікерів: президент польської зоозахисної огранізації «Відкриті клітки» Доброслава Гоглоза; доктор медичних наук, професор, завідувач відділу Інституту фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України Віктор Досенко; журналіст Андрій Куликов, поет Любко Дереш.

KYIV VEGAN BOOM 5

Вхід на фестиваль, традиційно, за принципом «сплати, скільки бажаєш».

Локація: Всі. Свої, вул. Десятинна, 12

Головні партнери: HappyCow Vegan Guide, ГО «Єдина Планета» та Smartline.Career

Інформаційна підтримка: The Village Україна та Громадське радіо.

 


 

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости