Марічка Падалко: Чекаю на марафон, як на велике свято

Марічка Падалко:  Чекаю на марафон, як на велике свято

Відома українська телеведуча та мама трьох дітей Марічка Падалко власним прикладом доводить, що знайти кілька годин для спорту навіть у найнасиченішому графіку реально. Ранкові ефіри новин ТСН змінюються турботами про велику родину, проте Марічка впевнена, тепер її життя ще більш повноцінне та емоційне, адже у ньому з’явився біг.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Марічка Падалко: Мені сподобалося бігати після того, як ми з колегами по каналу «1+1» у 2015 році готувалися до благодійного забігу на 2 км. Це був лише перший поштовх до того, щоб я почала бігати. Але тоді мені навіть більше припала до душі атмосфера, як все відбувається. Мені здається, що у ті часи багато людей почали робити речі, які вони раніше не робили у силу різних обставин. У країні було дуже багато змін, довелося пройти через різні випробування, і на той момент біг для мене став такою підтримкою. Це була, як територія, куди можна було повертатися, щоб набиратися сил та енергії, щоб переживати всі ті виклики, які були у житті.

По мнению тренеров, бегом может заниматься каждый

Мій робочий графік ніяк не сприяє красі та здоров’ю. Ранкові підйоми не можуть не відображатися на тому, як ти виглядаєш. Насправді, раніше я навчилася бачити в цьому користь, адже другу половину дня я можу бути з родиною. Після ефірів у мене як раз є трохи часу, щоб приділити час собі, адже у мене пізніше починається друга не менш насичена половина дня. Мої діти також займаються спортом, танцями, малюванням, і це означає, що і мені теж скрізь треба бути. Але тепер, коли в моєму житті з’явився біг, після пробіжки я себе почуваю набагато краще. Біг мені допомагає переключитися від робочих моментів на життєві, і додає енергії. Перше за чим я бігаю це за хорошим настроєм. Але головне  нарешті навчилася рано засинати та глибоко спати. Адже навіть коли ти дуже втомлюєшся, це не означає, що ти готовий ввечері легко заснути. Я зараз дуже борюся за тривалість сну.

Настя Каменских недавно поделилась, какая техника бега правильная.

Завдяки бігу я навчилася вже о 10-й вечора лягати спати, що раніше для мене було майже неможливо. А здоровий сон — це не лише ясний розум, коли ти приходиш на роботу, це ще і здоровий вигляд.

маричка падалко

Вже 8-го жовтня Марічка Падалко пробіжить свій перший у житті марафон. Для того, щоб здолати дистанцію у 42,195 км вона тренувалася три місяці. Телеведуча зізнається, що хвилюється, але впевнена в собі та своїх силах.

Но необходимо знать как правильно бегать осенью и зимой, чтобы не заболеть.

падалко

Марічка Падалко: Останнім часом мені так не хотілося вибиватися з графіку тренувань, що я почала повертатися з роботи додому бігом. В мене там по дорозі є хороші підйоми. Це насправді економить час. Ти просто приходиш на роботу у формі, потім перевдягаєш ефірне, працюєш, а назад вже просто знову одягаєш кросівки, з собою крім телефону, ключів та перепустки на роботу нічого не потрібно, тому можна спокійно бігти.

Зараз я себе почуваю набагато краще, ніж ще три-чотири тижні тому, коли було багато переживань, сумнівів, коли попереду ще була найдовша тренувальна пробіжка.

Что касается новичков, перед тем, как начать бегать, им необходима определенная мотивация. 

Марічка Падалко:  Чекаю на марафон, як на велике свято - фото №3

Але я пробігла 32 км і виявилося, що у мене телефон швидше «помер», ніж я. І прийшло відчуття, що мені легко, і що і 42 км я зможу якимось чином подолати. 

Тепер я потроху бігаю підйоми, щоб відчути, що все добре, протестувала майже всю трасу марафону. Але, насправді для мене зараз важливо не бігати, а трохи відпочити, тому що є такий передстартовий мандраж, і хочеться бігати і бігати, щоб не втратити форму. Тим паче, я дотримуюся перед марафонської дієти, коли не можна їсти вуглеводи, три дні іде так зване розвантаження, чекаю, коли вже буде завантаження в середу ввечері.

Власне я дивлюся вже на неділю, як на велике свято, звичайно, як і на велике випробування, але і велике свято водночас. Я навіть зараз більше за чоловіка переживаю, ніж за себе, щоб у нього все вийшло. Адже він ніколи не бігав, до того, як не вирішив разом зі мною минулого року пробігти напівмарафон в Одесі. Можна сказати, що він майже без підготовки пробіг 21 км, йому сподобалося, і тепер він готується до забігів.

Для тех, кто все же решился заняться бегом, советуем почитать 7 идей о том, как сделать бег приятным.
 

Марічка Падалко:  Чекаю на марафон, як на велике свято - фото №4

Крім чоловіка Єгора Соболєва на дистанції за Марічку будуть вболівати її діти Михайло, Марія та Катерина. Щоправда, малеча вже звикла до спортивних подвигів мами, тому бурхливої підтримки телеведуча не очікує, проте впевнена, що її діти завжди радіють за неї та беруть приклад.

Марічка Падалко: Мій син уже брав участь у дитячих забігах, вони всі займаються спортом. До того ж діти звикли до того, що ми ведемо активний спосіб життя, і для них те, що я готуюся до марафону зовсім не вибивається з картини світу, яку вони завжди бачили. Я думаю, що у їхньому розумінні те, що мама займається спортом  не є чимось вражаючим, чи особливим. Вони підтримують мене, але немає такого: «Вау, мамо!». Все як має бути. 

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости