"Grillenparz та Хор цвіркунів": як пройшла прем’єра вистави (ФОТО)

"Grillenparz та Хор цвіркунів": як пройшла прем’єра вистави (ФОТО)

12 грудня відбулась прем’єра вистави "Grillenparz та Хор цвіркунів" у Київському академічному театрі "Колесо". Всі деталі — в нашому матеріалі. 

Оценка
- 4.78 из 5 возможных на основе 9 голосов
Related video

Постановка Ірини Кліщевської здійснена в рамках проведення Двостороннього року культури між Україною та Австрією. Прем’єрний показ відвідав молодий австрійський драматург Томас Арцт.

Мені приємно, що в Україні грають мою п’єсу. Я її написав у 2011 році, і вже 5-6 європейських театрів представили свої вистави за цим твором. Постановка Кліщевської з глибоким змістом, яскрава й експресивна, загадкова, — тримає глядача у постійній напрузі. Дивишся і думаєш, що ж далі буде. Вдячний акторам театру за прекрасні образи, композитору пану Дадикіну за цікаві музичні форми, що мають багато складових.

— розповідає Томас.

Grillenparz та Хор цвіркунів

У театрі "Колесо" існує традиція: в холі висять портрети драматургів, за п’єсами яких у театрі йдуть вистави. Готується й портрет Томаса Арцта, він з’явиться поряд з австрійцями: класиком  Йоганом Нестроєм і сучасними драматургами Феліксом Міттерером, Францобелем, Петером Хандке.

Для мене це велика честь!

— коментує Томас.

Grillenparz та Хор цвіркунів

Наступні прем’єрні покази відбудуться вже в січні. Режисер обрала нестандартний жанр вистави — трагікомічний фастнахтшпіль. У постановці присутній мікс детективно-містичних історій, вона наповнена різними драматичними та музичними елементами.

Grillenparz та Хор цвіркунів

У виставі грають: заслужена артистка України Наталія Надірадзе-Вронська, заслужений артист України Сергій Ладєсов, Марія Грунічева, Денис Драчевський, Аліна Проценко, Олександр Соловонюк.

Читать также"Код. Вознаграждение": Анна Богинская презентовала книгу. Самые яркие цитаты

Фото: Олександр Бєлєнький

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости