"Мої думки тихі": "Життєлюб" запрошує киян "золотого" віку на відкритий показ фільму

Новости культуры
Елена Мело

Елена Мело

Редактор ленты новостей

3 лютого у кінотеатрі "Київська Русь" покажуть нову українську комедію Антоніо Лукіча "Мої думки тихі". На сеанс о 13:00 організатори чекають всіх поціновувачів гарного кіно, віком 50+.

Фільм життєлюбам представить актриса Ірма Вітовська , яка зіграла у стрічці головну роль. Показ організовано за підтримки кінокомпаніі Arthouse Traffic.

"Зводи маму в кіно"  — під таким гаслом "Мої думки тихі" 16 січня вийшли в Україні. Через нестандартні, кумедні ситуації та дотепні діалоги в картині показана одвічна проблема батьків та їх вже дорослих дітей.

Related video
"Мої думки тихі": БФ Життєлюб запрошує киян "золотого" віку на відкритий показ фільму - фото №1

Зв'язок поколінь – одна із місій нашого фонду. Тіна Михайловська. Ці теми актуальні для всіх, тому майже кожна людина знайде у цьому кіно питання і відповіді на тему безумовної батьківської любові, гіперконтролю, інфантильності в дорослому віці та як з цим всім вижити
в сучасному світі.

– зазначає співзасновниця БФ "Життєлюб"  Тіна Михайловська.

Героїня Ірми Вітовської — активна мати, яка не може залишити свого сина у спокої, але водночас залишається єдиною людиною, яка дбає про нього. Син, якого зіграв Андрій Лідаговський, ніяк не виросте, попри зріст у понад два метри. Їм не комфортно в цих стосунках, проте і без них не обійтись.

"Мої думки тихі": БФ Життєлюб запрошує киян "золотого" віку на відкритий показ фільму - фото №2

Картину уже побачили в 11 країнах, вона отримала "Кришталевий глобус" у Карлових Варах, 5 відзнак Одеського міжнародного кінофестивалю, дві премії українських кінокритиків "Кіноколо" та безліч гарних відгуків пересічних українців.

Тож чекаємо життєлюбів у кіно!

Показ тільки для людей пенсійного віку. Зареєструватися на безкоштовний кіносеанс можна за посиланням

Также не пропустите: нескучные будни — куда пойти в Киеве на неделе с 27 по 31 января