Beauty-ранок з ведучою ТСН Марічкою Падалко

Уход за лицом и телом
Елена Мело

Елена Мело

Редактор ленты новостей

Продовжуємо нашу рубрику "beauty-ранок". Які ж секрети краси у цікавих і відомих особистостей? Чи готові до чергової порції натхнення?

Зірки стають ближчими і радо діляться з прихильниками секретами своєї незрівнянності. Відома українська телеведуча програми ТСН на 1+1 Марічка Падалко розповіла, як виглядає її beauty-ранок!

Чим дорослішою я стаю, тим менше грошей витрачаю на догляд за шкірою. У 20 років вдома хотілося мати всі можливі баночки-скляночки з кремами для обличчя за принципом "щоб було". І дуже часто ці засоби догляду навіть не відповідали моєму віку, але мені подобався сам процес, бо було багато вільного часу. З часом вже більше усвідомлено обирала те, що подобається мені та моїй шкірі.

Related video

Зі свого досвіду, вважаю, що ефективними можуть бути як дорогі засоби з догляду, так і дешеві. Головне, аби вони підходили типу шкіри, який, до речі, змінюється з роками.

Марічка Падалко

Марічка Падалко

Ведуча ТСН на 1+1

Для мене головне в догляді — це очищення. Тому я дуже люблю ходити в спортклубі в сауну, і це та з речей, якої мені бракує на карантині. Щодо самих засобів очищення, я визнаю тільки очищення за допомогою води. І мені подобаються гелі для умивання Біокон для різних типів шкіри або Clinique для комбінованої шкіри. Далі обов'язково зволожую шкіру — або просто кремом, або під крем застосовую окремий флюїд.

Для мене головне в догляді — це очищення . Тому я дуже люблю ходити в спортклубі в сауну, і це та з речей, якої мені бракує на карантині. Щодо самих засобів очищення, я визнаю тільки очищення за допомогою води. І мені подобаються гелі для умивання Біокон для різних типів шкіри або Clinique для комбінованої шкіри. Далі обов'язково зволожую шкіру — або просто кремом, або під крем застосовую окремий флюїд.

Як тільки з'являється літнє сонце, то завжди захищаю шкіру від зайвого ультрафіолету. Через пробіжки навесні я починаю доволі рано і швидко засмагати.

маричка падалко ранок

Але найголовніше відкриття, яке я зробила для себе, це те, що маститися кремами — цього недостатньо, потрібно тренувати м'язи. Тому що вони з часом слабшають і "повзуть", а з ним — і обличчя. Тому я дуже вірю у вправи для лицевих м'язів і самомасаж. Кілька років тому я навчилася цього в домашніх умовах і дуже люблю цей ритуал.

Ввечері роблю самомасаж обличчя на якийсь олійці, а вранці, поки їду на роботу за кермом, а в карантин оселилася на дачі, тому їду доволі довго і щоб не нудьгувати, розминаю обличчя. О 5-й ранку мене все одно в машині ніхто не бачить.

маричка падалко ранок

Більше того, ці вправи ще й допомагають розігріти м'язи мовного апарату перед роботою. Бо говорити вранці на всю країну із нерозігрітим обличчям та язиком — а саме він відповідає за чіткість вимови — дуже складно.

А які у вас секрети краси?

Також не пропустіть:  как ухаживать за лицом в домашних условиях — редакция тестирует средства SANMARINE