Андре Тан & рюкзаки YES продемонстрували нові тренди в шкільній моді

Андре Тан & рюкзаки YES продемонстрували нові тренди в шкільній моді

25 вересня у Києві пройшов перший в Україні fashion-показ нової колекції шкільних та молодіжних рюкзаків від торгової марки YES, який провів гуру індустрії моди Андре Тан. Такий показ був не лише першим в Україні, але й першим в світі, що посилює статус першопрохідця торгової марки YES!

Оценка
- 4 из 5 возможных на основе 5 голосов

Бути модним у школі — це творче кредо ТМ YES, яке надихає її творців на створення неповторних та вишуканих продуктів. Продукція цієї ТМ без сумніву завжди яскрава та приваблива. Новий сезон не став винятком, а навпаки підтвердив, що законодавець шкільної моди YES, як ніхто інший знає, як вразити школярів та студентів.

Феєричний fashion-показ не залишив байдужим нікого з присутніх, а це насамперед великі дилери України на ринку шкільного текстилю. Як відмітив консультант та критик колекції Андре Тан:

Гарному смаку треба навчатись з дитинства разом з рюкзаками YES.

І саме ТМ YES відчуває цей поклик сучасності. Головним мотивом нової колекції на подіумі стали яскраві кольори та нові технології дизайну.

Андре Тан и рюкзаки Yes

Андре Тан впевнений, що такі модні відтінки як "рожевий павич", "персикова нуга" та "троянда у попелі" — це вибір справжніх принцес та шанувальниць краси. Відірвати погляд від поєднання кольорів та різноманітних текстур тканини, об’ємних елементів дизайну та новітніх технологій — було неможливо!

Вже зрозуміло, які рюкзаки будуть носити шкільні зірочки та модниці. Також Андре відмітив стильні та яскраві футуристичні дизайни моделей для хлопчиків, зокрема, — сміливі принти з мікрочипами, які на сто відсотків в тренді 2021 року!

Андре Тан и рюкзаки Yes

Фаворитами Андре Тана серед рюкзаків для хлопчиків стали "крутий рюкзак для фьючеристів" з яскравим дизайном на контрастному чорному, рюкзак з об’ємною ракетою у найкращих традиціях розробок Ілона Маска та інші. Взагалі нова колекція рюкзаків 2021 вразила експерта з моди не тільки привабливими дизайнами та технологіями їх втілення, а також функціональними "фішками".

Андре Тан и рюкзаки Yes

Фірмовий стиль колекції YES відчувається в продуманому конструктиві рюкзаків та бездоганній якості. Найкращим описом продукції від ТМ YES стане безсмертна фраза Джорджо Армані: "Елегантність не в тому, щоб виділятися, а в тому, щоб запам’ятовуватись".

Рюкзаки YES — дійсно надійні та довговічні.

Андре Тан и рюкзаки Yes

Нова колекція рюкзаків 2021 від ТМ YES саме така! Стильна, модна, крута і запам’ятається надовго!

Андре Тан и рюкзаки Yes

#РюкзакиYES. Далі буде!

PR

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости