Гороскоп на тиждень з 21 по 27 вересня: найбільші пригоди не варті нічого, якщо їх нема з ким розділити

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 вересня: найбільші пригоди не варті нічого, якщо їх нема з ким розділити

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 вересня на сайті HOCHU.ua каже, що на небі — зростаючий Місяць. На цьому тижні ділові зустрічі, наради, листування та поїздки можуть відкрити всім нам нові горизонти. Постарайтеся не хвилюватися через дрібниці.

Оценка
- 4.11 из 5 возможных на основе 28 голосов

Гороскоп здоров'я на тиждень з 21 по 27 вересня говорить, що фізична робота або заняття спортом допоможуть відновити душевний спокій і підвищити життєвий тонус. Можна розраховувати на підтримку рідних, друзів, однодумців і авторитетних людей.

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 вересня для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень з 21 по 27 вересня говорить, що в цей період можете потрапити в незручне становище, втратити велику суму і посваритися з близькими людьми. Не погоджуйтеся на неоднозначні пропозиції, які нічого не гарантують, бо ризик розчарування надто високий. Ретельніше стежте за самопочуттям і протіканням хвороби, тому що може статися загострення.

Любовний гороскоп для Овнів на тиждень говорить, що на особистому фронті все буде на заздрість прекрасно. Постарайтеся не зіпсувати гармонію у відносинах своїм ниттям і песимізмом, це мало надихає вашого партнера. Пора зайнятися серйозним плануванням майбутнього, якщо хочете, щоб всі мрії збулися. Вихідні проведіть з коханою людиною в домашній обстановці.

гороскоп на тиждень з 21 по 27 вересня

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 вересня для Тельців:

Зірки для Тельців на тиждень говорять, що в цей період варто уникати емоційних навантажень, тому що вони негативно діють на нервову систему. Не беріться за справи, які на вас намагаються звалити колеги, вчіться давати відсіч. Не варто переходити межу в стосунках з керівництвом, тому що пізніше ваш занадто тісний контакт може почати нагнітати обстановку. Впоратися зі стресом допоможе фітнес і заняття йогою.

Любовний гороскоп для Тельців на тиждень говорить, що шанувальників віртуальних знайомств можуть очікувати сюрпризи. Можливо, знайдете ту саму людину, яка зможе стати рідною душею. З нею у вас може виявитися багато спільних точок і інтересів.

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 вересня для Близнюків:

Зодіакальний прогноз для Близнюків на тиждень говорить, що в цей період очікується багато цікавих знайомств та інших приємних подій. Ваша комунікабельність та вміння знаходити спільну мову з усіма — стануть корисними супутниками на ділових переговорах. Не сумнівайтеся в тому, що говорите, тому що співрозмовники почнуть дзеркально відображати кожне ваше слово, піддане недовірі. Гарний час для процедур краси.

Любовний гороскоп на тиждень для Близнюків говорить, що особисті відносини можуть відверто розчарувати. Відповідати ударом на удар категорично заборонено, ситуація може стати ще гіршою. Відверта задушевна бесіда з гумором — кращий спосіб запобігти руйнуванню взаємин. Вмійте слухати і чути партнера.

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 вересня для Раків:

Загальний гороскоп для Раків на тиждень говорить, що цей період подарує дружбу з досить впливовими людьми, які зможуть бути дуже корисними в майбутньому. Не будьте занудами, але й зайву веселість стримуйте. Покажіть сильні сторони і не забудьте похвалити свої реальні досягнення. Скромність вже давно вийшла з моди.

Любовний гороскоп на тиждень для Раків каже, що останнім часом ви мало часу приділяєте своїй другій половинці, а це може закінчитися тим, що вона почне шукати розваги на стороні. Не дозволяйте роботі стати між вами, більше говоріть, з'ясовуйте, що хвилює кохану людину.

гороскоп на тиждень з 21 по 27 вересня

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 вересня для Левів:

Астропрогноз для Левів на тиждень говорить, що в цей період ви почнете ретельно працювати, щоб наблизити себе до омріяного. Для повної гармонії і здійснення задуманого буде не вистачати якоїсь суми грошей. Краще їх не позичати, а дочекатися, коли зберете самі. В кінці місяця можете отримати гарну можливість додаткового заробітку.

Любовний гороскоп для Левів на тиждень говорить, що в цей час ви будете особливо пишатися вашою коханою людиною. Багато вчинків другої половинки здадуться вам дуже мудрими і логічними. Проводьте разом більше часу, не в чотирьох стінах, а десь в парку.

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 вересня для Дів:

Зірки для Дів на тиждень з 21 по 27 вересня говорять, що в цей період багатьом представникам знаку вдасться знайти роботу, яка відніме багато часу, але дасть високий дохід. Не довіряйте фінансовим пірамідам та іншим неперевіреними структурам. Поставтеся менш критично до незначних помилок колег, адже ніхто не ідеальний.

Любовний гороскоп на тиждень для Дів каже, що вільним представникам знаку буде важко заборонити своєму серцю тягнутися до когось давно знайомого і рідного серцю. Не змушуйте себе робити те, що завдає вам біль. Піддайтеся емоціям, цілком ймовірно, що ваш об'єкт обожнювання теж відчуває до вас симпатію.

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 вересня для Терезів:

Зодіак для Терезів на тиждень говорить, що в цей період потрібно більше подумати про своє здоров'я. Мінімізуйте навантаження на очі і не затягуйте з візитом до окуліста. Близькі родичі принесуть хороші новини, які вплинуть на ваші плани і змусять зібратися. У спілкуванні з дітьми буде абсолютна відкритість і довіра.

Любовний гороскоп для Терезів на тиждень каже, що в особистих відносинах незабаром настане новий етап. Більше часу присвятіть своїй родині і тому, щоб заповнити всі порожнечі. Допоможіть своєму партнеру, якщо бачите, що його нерви на межі.

гороскоп на тиждень з 21 по 27 вересня

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 вересня для Скорпіонів:

Місяць для Скорпіонів на тиждень говорить, що в цей період варто покластися на інтуїцію, вона буде вести вас в правильному напрямку і показувати вірну дорогу. Відкиньте будь-якого роду сумніви, бо через довгі роздуми є ризик втратити хороші шанси. Хтось спробує наблизитися до вас. Краще триматися на відстані від підозрілих людей.

Любовний гороскоп для Скорпіонів на тиждень говорить, що несподівана зустріч з кимось з минулого здатна перевернути життя з ніг на голову, змінивши ваше уявлення про любов і щастя. Якщо ваші почуття щирі, взаємні і ніщо їм не заважає, то не забороняйте собі піддатися урагану емоцій.

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 вересня для Стрільців:

Загальний гороскоп для Стрільців на тиждень говорить, що в цей час умови і обсяги роботи будуть постійно змінюватися, можливий конфлікт з керівництвом. Намагайтеся не залишати питання без відповіді, інакше оточуючі самі почнуть придумувати можливі варіанти. Відмовтеся від кофеїну, ви і без того схильні до стресів.

Любовний гороскоп для Стрільців на тиждень говорить, що вільним представникам знаку варто задуматися про те, що ви залишите після себе, і головне — кому? Можливо, з'являться думки про дитину. Не бійтеся відповідальності, ви набагато сильніші, ніж вам здається.

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 вересня для Козерогів:

Астропрогноз для Козерогів на тиждень говорить, що в цей період вам доведеться пережити багато поїздок, відряджень, що може викликати невдоволення близьких, та й самі втомитеся. Більше відпочивайте і вчіться розслаблятися без алкоголю. Сходіть в салон краси, на масаж, заняття йогою. Як тільки ви відпочинете, до вас прийде натхнення на звершення нових подвигів.

Любовний гороскоп для Козерогів на тиждень говорить, що вам потрібно зрозуміти: гармонія — це рух в одному напрямку, а основа всього цього — віра в загальне щасливе майбутнє. Постарайтеся не приймати рішення поодинці, якщо не бажаєте нарватися на конфлікти з боку другої половинки.

гороскоп на тиждень з 21 по 27 вересня

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 вересня для Водоліїв:

Зірки для Водоліїв на тиждень говорять, що цей час ідеально підходить для побутового шопінгу і всього, що пов'язано з благоустроєм будинку. На цьому тижні добре обмірковувати спільні покупки, розробляти маршрут майбутньої поїздки, займатися облаштуванням житла або пошуком нового. Не квапте події, можливо, дещо піде не зовсім так, як ви плануєте, але результат порадує ще більше.

Любовний гороскоп на тиждень для Водоліїв каже, що в цей період вам не вдасться проводити достатньо часу зі своєю другою половинкою. Постарайтеся зробити так, щоб кохана людина відчувала себе захищеною і бажаною. Маленькі сюрпризи здатні робити великі послуги.

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 вересня для Риб:

Зодіак для Риб на тиждень говорить, що в цей час без допомоги колег вам не обійтися. Не бійтеся просити про послугу, навіть якщо вам здається, що ваше прохання межує з божевіллям — ви для них теж багато робите. Пора виходити із зони комфорту і поступово йти до нових цілей. На вихідні сміливо плануйте зустріч з родичами, вона пройде дуже тепло і атмосферно.

Любовний гороскоп на тиждень для Риб каже, що всі невдачі на роботі легко компенсує домашній затишок. Якщо вам важливе благополуччя вашої родини, то робіть так, щоб кожному її члену було комфортно. Захистіть своїх близьких від негативу, залишайте роботу за порогом вашого будинку.

Також не пропустіть: гороскоп на вересень 2020 року

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости