Гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня: дурень той, хто ніколи не змінює своєї думки

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня: дурень той, хто ніколи не змінює своєї думки

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня на сайті HOCHU.ua каже, що з 12 по 15 жовтня — спадний Місяць. Постарайтеся в даний період не вступати в конфлікти, оскільки Місяць здатен розкрутити будь-який конфлікт і зробити з мухи слона. Будьте незворушні, навіть якщо люди навколо будуть вести себе неадекватно. Потім ви зрозумієте, що все зробили правильно.

Оценка
- 4.18 из 5 возможных на основе 11 голосов

16 жовтня — Молодик. Час, коли навіть найвитриманіші люди можуть спалахнути. Прийміть це до відома, не ображайтеся і самі постарайтеся стримувати себе.

17 і 18 жовтня — зростаючий Місяць. Якщо ви хочете змінити роботу, краще зробити це зараз. Процес пройде безболісно, ​​більш того, шанси, що ці зміни підуть тільки на краще, — високі.

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень радить не займатися роботою, яка вимагає термінового реагування та повної концентрації уваги, тому що ваші думки будуть розсіюватися на побутові проблеми. Можуть виникнути непередбачені ситуації і завдання. Дома може статися поломка. Непогано буде зараз приділити більше часу своєму хобі.

Любовний гороскоп для Овнів на тиждень говорить, що самотні представники знаку можуть завести знайомство, яке в результаті призведе до серйозних стосунків. Будьте відкриті для спілкування, заховайте свою отруту. Частіше посміхайтеся, ніхто не встоїть перед вашою чарівністю.

гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня для Тельців:

Зірки для Тельців на тиждень попереджають, що в цей час нагадають про себе забуті раніше проблеми. Питання, що виникають на роботі, рекомендується закрити до кінця тижня, інакше потім доведеться витратити на них багато часу і зусиль. Деяким представникам знаку доведеться звернутися за допомогою до юристів. Якщо ви некомпетентні в якихось моментах, то навіть не намагайтеся їх вирішити самотужки.

Любовний гороскоп на тиждень для Тельців каже, що ваша активна позиція в парі може відверто дратувати кохану людину. Постарайтеся прислухатися до думки другої половинки. Навчіться знаходити компроміси, інакше гармонія утече від вас.

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня для Близнюків:

Зодіак для Близнюків на тиждень з 12 по 18 жовтня попереджає, що в цей період доведеться розбиратися з деякими побутовими питаннями, що не застануть вас зненацька, але змусять побігати. Гарний час для реалізації бізнес-проектів, які вже давно планували. Удома вам знадобиться терпіння, щоб не посваритися з близькими в пух і прах.

Любовний гороскоп для Близнюків на тиждень говорить, що кохана людина постарається вас здивувати сюрпризом. Навіть якщо у неї це не зовсім вийде, постарайтеся зробити задоволений вигляд. Навчіться бути вдячними за те, що маєте.

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня для Раків:

Місяць для Раків на тиждень з 12 по 18 жовтня радить не ставитися до грошей легковажно, тому що незабаром може знадобитися кругленька сума. Приділяйте увагу дрібницям в усьому, особливо, у зовнішньому вигляді. Не варто брати на себе відповідальність за чужі помилки, як би добре ви не ставилися до людей. Кожен повинен приймати свої поразки і нести власний досвід.

Любовний гороскоп на тиждень для Раків каже, що ваші стосунки з другою половинкою стануть міцними і більш довірливими, якщо зважитеся розповісти, що вас хвилює. Не соромтеся показувати свої почуття, саме це робить вас більш бажаними в очах коханої людини.

гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня для Левів:

Загальний гороскоп для Левів на тиждень радить бути наполегливішими в роботі. Не бійтеся здаватися нав'язливими, якщо хочете досягти поставленої мети. Подбайте про своє самопочуття, не ігноруйте поради лікарів. Поруч з домочадцями постарайтеся бути м'якшими, стримайте свою гординю.

Любовний гороскоп на тиждень для Левів говорить, що в цей час відносини з коханою людиною набагато покращаться і стануть м'якшими. Друга половинка проявить до вас турботу, допомагатиме у всіх сферах життя. Не критикуйте помилки партнера, ви теж не ідеальні.

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня для Дів:

Астропрогноз для Дів на тиждень говорить, що в цей час варто бути більш толерантними по відношенню до колег. Не найкращий період для подорожей, особливо, в нові місця. Постарайтеся уникати польотів, тривалих поїздок на поїздах. Якщо не можна перенести відпустку або відрядження, то намагайтеся ретельно перевіряти всі дані.

Любовний гороскоп для Дів на тиждень говорить, що ви повинні менше озлоблюватися на кохану людину. Не варто звинувачувати її у всьому, що йде не за планом. Підтримайте свого партнера, адже він робить все, що від нього залежить, для вашої пари.

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня для Терезів:

Зірки для Терезів на тиждень попереджають, що в цей час буде виникати багато ідей щодо самореалізації і перекваліфікації. Вірогідні грошові бонуси у вигляді додатка до зарплати або премії. Енергії буде вистачати і на виконання робочих завдань, і на те, щоб привести будинок в порядок. Може з'явитися нове хобі.

Любовний гороскоп для Терезів на тиждень говорить, що друга половинка буде вас радувати теплом і непідробною увагою. Не завадить додати трохи пристрасті у відносини. Не соромтеся додати різноманітності в ваше інтимне життя, кохана людина оцінить таку активність.

гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня для Скорпіонів:

Зодіак для Скорпіонів на тиждень говорить, що в цей період прийде бажання зайнятися ремонтом і перестановкою. Можливо, деякі зміни доведеться робити незаплановано, але якщо того вимагає душа або ситуація — це піде на користь. На роботі і від знайомих можете чути двозначні слова, які краще не розтлумачувати по-своєму, а перепитати у людини, що вона має на увазі.

Любовний гороскоп для Скорпіонів на тиждень говорить, що в постійному робочому круговороті ви зовсім забули про другу половинку. Постарайтеся приділяти коханій людині хоч трохи часу. Знайдіть спільне хобі, це обов'язково зміцнить відносини.

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня для Стрільців:

Місяць для Стрільців на тиждень радить не бути наодинці. Якщо є можливість, то не сидіть вдома: можна поїхати на повноцінний відпочинок або провести вихідні в незвичній для вас обстановці. У вихованні дітей будьте м'якшими, не поводьтеся з ними занадто строго, через це можуть в майбутньому виникнути проблеми в комунікації.

Любовний гороскоп для Стрільців на тиждень радить не сумніватися в почуттях другої половинки. Не варто підпускати до себе почуття ревнощів, вони шкодить вашій парі. Проявляйте любов не словами, а вчинками. Випустіть на волю свого внутрішнього романтика.

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня для Козерогів:

Загальний гороскоп для Козерогів на тиждень попереджає, що в цей період ви будете попереду планети всієї, що, безумовно, вплине на вашу грошову винагороду. Не перегинайте палицю в спілкуванні з колегами, постарайтеся не грубити. Уміння домовлятися і структурувати свою промову допоможе швидше приходити до згоди.

Любовний гороскоп на тиждень для Козерогів каже, що потрібно частіше говорити коханій людині про свої почуття. Зараз ваша пара переживає не найпростіший період, тому необхідно весь час підтримувати один одного. Робіть приємні сюрпризи другій половинці.

гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня для Водоліїв:

Астропрогноз для Водоліїв на тиждень попереджає, що в цей період ваша дисципліна проявиться у всіх сферах життя. Але не чекайте від інших того ж самого, це буде безперспективно. Просто зрозумійте, що кожен має свій характер. Настрій буде на висоті, це варто використовувати для вирішення складних питань.

Любовний гороскоп для Водоліїв на тиждень попереджає, що багато пар почнуть планувати поповнення в родині. Вільні люди захочуть укласти шлюб. Хороший період робити пропозиції руки і серця.

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня для Риб:

Зірки для Риб на тиждень попереджають, що цей час виявиться непростим, але в подальшому ви будете згадувати про це як про безцінний досвід. Перестаньте бути песимістами, без віри в себе не зможете досягти того, про що мрієте. Подумайте про те, чим би ви хотіли займатися у вільний час. Знаходьте час для занять спотом — йога для новачків піде на користь.

Любовний гороскоп на тиждень для Риб каже, що вам потрібно бути менш егоїстичними. Перестаньте думати лише про свої потреби, кохана людина заслуговує на те, щоб її інтереси також були враховані. Навчіться бути поступливими заради того, кого любите.

Также не пропустите: Ретроградный Меркурий с 14 октября по 3 ноября

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости