Гороскоп на тиждень з 9 по 15 листопада: перемога любить підготовку

Гороскоп на неделю
Елена Мело

Елена Мело

Редактор ленты новостей

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 листопада на сайті HOCHU.ua каже, що з 9 по 14 листопада — спадний Місяць. Не рекомендується робити дорогі покупки, починати бізнес, підписувати важливі документи, укладати договори, міняти місце роботи, давати і брати гроші в борг. Можна займатися благодійністю і звичними, налагодженими справами.

Зірки на тиждень з 9 по 15 листопада кажуть, що 15 листопада — Молодик. Можна займатися благоустроєм та ремонтом будинку, купувати речі побутового призначення. Але масштабні проєкти можуть привести до розтрати сил і засобів.

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

Related video

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 листопада для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень говорить, що на цьому тижні старі друзі нададуть вам безцінну допомогу. Деякі люди зможуть вас по-справжньому здивувати в хорошому сенсі цих слів. Можуть піднести несподіваний подарунок, який буде незручно прийняти. Не переймайтеся на цю тему — як дають, то беріть.

Любовний гороскоп для Овнів на тиждень говорить, що в особистих відносинах можуть виникнути невеликі розбіжності на грунті ревнощів. Вашу люб'язність до когось кохана людина може сприйняти, як флірт, будьте обережні і не грайте з вогнем. Не давайте другій половинці приводів засумніватися в ваших почуттях.

гороскоп на тиждень з 9 по 15 листопада

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 листопада для Тельців:

Зірки для Тельців на тиждень радять не піддаватися зневірі і не сумніватися у власних силах. З'явиться нова можливість поліпшити своє матеріальне становище. Можуть запропонувати додатковий дохід, але потрібно добре розрахувати свої сили і час. Більше уваги приділіть спорту на цьому тижні, але не надривалися у спортзалі. Краще зверніть увагу на кардіо-тренування .

Любовний гороскоп для Тельців на тиждень говорить, що вільним представникам знаку не варто сидіти вдома. Якщо будете більше часу проводити на вулиці, в кафе, різних заходах — зможете познайомитися з кимось цікавим. У відносинах проявіть стабільність, не варто шукати розваги на стороні.

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 листопада для Близнюків:

Зодіак для Близнюків на тиждень попереджає, що в цей період може виникнути конфлікт інтересів з кимось із колег або конкурентів. Якщо є можливість, то краще уникати появи в громадських місцях, де нагромаджується багато людей. Якщо користуєтеся громадськими вбиральнями, то ретельно стежте за гігієною: мийте руки, використовуйте одноразові сидіння, не забувайте про антисептик. Перевіряйте вхідні листи, щоб не втратити важливе повідомлення.

Любовний гороскоп на тиждень для Близнюків говорить, що в цей час кохана людина приготує для вас приємний сюрприз. Дуже порадує ініціативність другої половинки в плануванні загального дозвілля. Вільним представникам знаку поки краще уникати знайомств.

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 листопада для Раків:

Місяць для Раків на тиждень попереджає, що поїздки і відрядження в цей період небажані, але якщо ви змушені поїхати в рамках важливої ​​роботи, нічого не бійтеся — просто ретельніше перевіряйте важливу інформацію: час відправлення на квитках, документи в сумочці, бронювання у готелі. Обережно поводьтеся з електричними приладами.

Любовний гороскоп на тиждень для Раків на тиждень говорить, що багатьом представникам знаку буде важко розібратися в стосунках з коханою людиною. Постарайтеся не перебивати людей в розмовах, інакше виникнуть непорозуміння. Змініть звичну обстановку, вирушіть в невелику подорож на вихідних.

гороскоп на тиждень з 9 по 15 листопада

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 листопада для Левів:

Загальний гороскоп для Левів на тиждень говорить, що зараз гарний час для втілення творчих задумів. Якщо вас захопить ідея глобального ремонту, перестановки або придбання нових меблів, то негайно приступайте до цього. Може надійти цікава пропозиція по роботі. Думати потрібно швидко, так як святе місце порожнім не буває.

Любовний гороскоп на тиждень для Левів  говорить, що потрібно більше часу приділити коханим і близьким людям. Не вірте пліткам, за допомогою яких хтось намагається маніпулювати вашою свідомістю. Не варто ревнувати другу половинку: нема про що переживати, тому що вас люблять.

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 листопада для Дів:

Астропрогноз для Дів на тиждень говорить, що в цей час становище планет пом'якшать вашу гординю. Якщо відчуваєте свою вину перед кимось, то не бійтеся попросити вибачення, зробити крок назустріч. Після того, як скинете камінь з душі, стане набагато легше. Не забувайте носити маску, бо через порушення правил доведеться заплатити штраф .

Любовний гороскоп на тиждень для Дів каже, що багато представників знаку будуть на крилах любові завдяки прекрасній усмішці, погляду чи натяку від привабливого представника протилежної статі. Вільним Дівам тиждень подарує приємний романтичний сюрприз або багатообіцяюче знайомство.

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 листопада для Терезів:

Зірки для Терезів на тиждень попереджають, що в цей час ваш ентузіазм буде настільки високим, що відлякає усіх конкурентів. Не намагайтеся братися за кілька справ одночасно, так ви нічого не доб'єтеся, а тільки розтратите час даремно. Чиніть з людьми так, як вам би хотілося, щоб вони чинили з вами. Не варто чіплятися до слів близьких, через це можуть виникати конфлікти.

Любовний гороскоп для Терезів на тиждень говорить, що самотні представники знаку будуть зайняті побудовою своєї кар'єри. Через це не буде ні часу, ні бажання займатися особистим життям. Не відштовхуйте від себе людей, яким ви близькі.

гороскоп на тиждень з 9 по 15 листопада

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 листопада для Скорпіонів:

Зодіак для Скорпіонів на тиждень говорить, що ваш ораторський талант вийде на новий рівень. Будете настільки переконливі, що буквально змусите всіх прийняти вашу точку зору. Не вводьте оточуючих в оману, використовуйте тільки реальні факти і 100% перевірену інформацію. Не бійтеся дискусій, у вас є достатньо аргументів, щоб довести свою правоту.

Любовний гороскоп для Скорпіонів на тиждень говорить, що багато представників знаку можуть дізнатися новину, яка зміцнить їх відносини з коханою людиною. Багато вільних представників знаку отримають шанс завести знайомство з прекрасним представником протилежної статі.

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 листопада для Стрільців:

Місяць для Стрільців на тиждень говорить, що в цей період ви будете досить успішні у фінансовому плані. Заборгованість вдасться погасити, і ви з полегшенням продовжите займатися звичними справами. Не вимагайте від людей неможливого, оцінюйте все тверезим поглядом. Гарний час для роботи над удосконаленням свого тіла: можна сходити на антицелюлітний масаж , в спа-салон, зайнятися йогою.

Любовний гороскоп для Стрільців на тиждень говорить, що в цей час варто більше займатися здоров'ям своєї другої половинки і всієї сім'ї. Постарайтеся оздоровити всіх рідних людей, виключіть з їхнього життя ризикові ситуації. На вихідних сходіть в кінотеатр або ресторан.

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 листопада для Козерогів:

Загальний гороскоп для Козерогів на тиждень говорить, що в цей період ви станете більш говірким і товариським. Бажання комунікувати з оточуючими піде на користь, заведете дуже корисне знайомство. Можуть надійти неоднозначні пропозиції, і якщо відчуваєте щось недобре — відмовляйтеся відразу. Не найкращий час для зміни роботи, але відмінний — для підготовки себе до чогось нового.

Любовний гороскоп для Козерогів на тиждень говорить, що в особистих стосунках не буде місця для зневіри. Постарайтеся проводити по-особливому час з коханою людиною. Не завадить трохи різноманітності: не бійтеся експериментів в ліжку, партнер це оцінить.

гороскоп на тиждень з 9 по 15 листопада

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 листопада для Водоліїв:

Астропрогноз для Водоліїв на тиждень говорить, що в цей час планети підштовхнуть вас шукати можливості збільшити дохід. Не бійтеся братися за роботу, в якій не маєте досвіду — не святі горшки ліплять. Прямолінійність зараз може нашкодити, тому постарайтеся бути дипломатичними. Пора записатися на прийом до мамолога .

Любовний гороскоп на тиждень для Водоліїв каже, що в особистих відносинах вас чекає гармонія і порядок, ніщо не дасть вам почувати себе незатишно. Вихідні проведіть з другою половинкою. Постарайтеся не доводити до конфліктних ситуацій.

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 листопада для Риб:

Зірки для Риб на тиждень попереджають, що в цей період багатьох представників знаку здолає приступ раптового смутку, причиною якого стане розчарування в людях. Щоб уникнути цього, постарайтеся менше довіряти незнайомцям і тим, хто не дав привід для щирості. Останнім часом ви занадто перевтомлюєтеся, не ігноруйте правил здорового сну .

Любовний гороскоп на тиждень для Риб каже, що самотні представники знаку точно не будуть сумувати. У вашому житті з'явиться людина, яка матиме неабиякий вплив на ваше світовідчуття. Не зв'язуйтеся знову з тими, хто одного разу пішов.

Також не пропустіть: місячний календар стрижок на листопад 2020 року