Гороскоп на тиждень з 11 по 17 січня: старість не захищає від любові, але любов захищає від старості

Гороскоп на тиждень з 11 по 17 січня: старість не захищає від любові, але любов захищає від старості

Гороскоп на тиждень з 11 по 17 січня на сайті HOCHU.ua каже, що 11 і 12 січня на небі спадний Місяць. Важливих зустрічей і заходів зараз краще не проводити. Всі вони закінчаться не так, як вам хотілося б. Якщо щось вже заплановано, постарайтеся перенести події на інший час.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

13 січня — Молодик. Провокацій в цей день можна чекати звідки завгодно! Але ви не повинні на них піддаватися. Постарайтеся зберігати спокій і оптимізм, тоді цей день пройде для вас добре. Вечір 13 січня присвятіть собі. Почитайте улюблену книгу, поніжтесь в теплій ванні, приготуйте для себе що-небудь смачне. Насолоджуйтеся цим часом!

З 14 по 17 січня — зростаючий Місяць. Якщо ви нерішучі, в даний період з вами нічого не станеться. Але для тих, хто вміє швидко приймати рішення, ці дні можуть ознаменуватися колосальним успіхом. Нічого не бійтеся! На зростаючий Місяць можна і потрібно починати щось нове і рухатися вперед!
 
Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

Гороскоп на тиждень з 11 по 17 січня для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень з 11 по 17 січня каже, що в цей час ви будете відчувати потужну енергію, що йде зсередини. Якщо збираєтеся підкорити світ, то робіть це зараз. Упевненості в собі буде вистачати у всіх сферах життя. Будете рухатися вперед без страху і відкриєте для себе безліч дивовижних речей.

Любовний гороскоп для Овнів на тиждень говорить, що в цей період закоханим представникам знаку буде не до романтики. Друга половинка буде розуміти ваші емоції і адекватно йти з вами на компроміси. Невдалий час для знайомств, романтичних листувань, побачень.

гороскоп на тиждень з 11 по 17 січня
 

Гороскоп на тиждень з 11 по 17 січня для Тельців:

Зірки для Тельців на тиждень з 11 по 17 січня попереджають, що хвилювань буде багато, але ніхто, крім вас самих, не зможе переконати душевну рівновагу. Захочеться виплакатися комусь в жилетку, але краще уникати емоційних сплесків. Треба стійко переносити всі труднощі і невдачі.

Любовний гороскоп для Тельців на тиждень з 11 по 17 січня каже, що вільні представники знаку в цей період можуть зустріти особливу людину. Незважаючи на всю сприятливість становища, проявіть обережність в сердечних справах, тому що є ризик втратити голову і наробити дурниць.

Гороскоп на тиждень з 11 по 17 січня для Близнюків:

Місяць для Близнюків на тиждень з 11 по 17 січня попереджає, що в цей час вам може не вистачати дипломатичності і такту. Слідкуйте за всим, що будете говорити. Іноді взагалі краще промовчати, ніж сказати те, що може зашкодити вашій репутації. Свої ділові контакти краще нікому не передавайте, якщо не хочете втратити цінних клієнтів.

Любовний гороскоп для Близнюків на тиждень говорить, що протилежній статі буде важко з вами спілкуватися, а ви не будете налаштовані на контакти. Якщо будете давати собі час на роздуми, то зможете знайти всі відповіді. Любов повинна бути простою, тому не ускладнюйте її без потреби.

Гороскоп на тиждень з 11 по 17 січня для Раків:

Зодіак для Раків на тиждень з 11 по 17 січня каже, що починається не найпродуктивніший період в робочому плані. Справи, розпочаті нещодавно, будуть "буксувати". Що б ви не робили, результату не побачите. Старі інвестиції можуть несподівано принести дивіденди, хоча про деякі інвестиції ви могли навіть забути.

Любовний гороскоп на тиждень попереджає вільних представників знаку, що легковажні зв'язки і флірт на робочому місці можуть принести короткочасне задоволення, але не приведуть ні до чого серйозного. Якщо це саме той варіант відносин, який вам потрібен зараз, і ви шукайте легкість — піддайтеся потягу. У житті сімейних Раків можливі спокуси на стороні, але не варто їм піддаватися. Будете шкодувати.

гороскоп на тиждень з 11 по 17 січня

Гороскоп на тиждень з 11 по 17 січня для Дів:

Місяць для Дів на тиждень з 11 по 17 січня каже, що обставини будуть складатися на вашу користь. Успіх очікується навіть в тих сферах, де раніше ви не домоглися висот. Не переводьте гроші незнайомим людям і інтернет-продавцям, з якими раніше не мали справи.

Любовний гороскоп на тиждень для Дів каже, що на початку тижня можуть виникнути сварки і розбіжності з другою половинкою не з вашої вини. Партнер скоро зрозуміє свої помилки і докладе зусиль, щоб їх виправити. Якщо виявите мудрість в особистому житті, то ваші з партнером почуття заграють новими яскравими фарбами, і ви почнете шукати один у одного натхнення.

Гороскоп на тиждень з 11 по 17 січня для Левів:

Загальний гороскоп для Левів на тиждень з 11 по 17 січня попереджає, що повітря в ці дні буде просочене напругою. Постарайтеся його згладити. Ваша харизма і тонкий підхід до людей допоможуть придбати спокій. Почуття гумору і вірні друзі допоможуть прикрасити яскравими фарбами навіть найсіріший день.

Любовний гороскоп для Левів на тиждень говорить, що друга половинка допоможе вам і підтримає. До кінця тижня захочеться трохи відпочити, але не забувайте про роботу і обіцянки, які ви дали людям. Намагайтеся невеликі завдання перекинути на довірену особу.

Гороскоп на тиждень з 11 по 17 січня для Терезів:

Астропрогноз для Терезів на тиждень з 11 по 17 січня попереджає, що починається період повернення кармічних боргів. Правило бумеранга буде діяти в усьому, за що візьметеся, тому не робіть підлості людям. Якщо хтось спробує вам перейти дорогу, знайте — йому все повернеться.

Любовний гороскоп для Терезів на тиждень попереджає, що є ймовірність невизначеності в особистих відносинах. Зробіть все можливе, щоб приділити більше уваги своїй сім'ї. Сприятливий час для далеких поїздок до родичів.

гороскоп на тиждень з 11 по 17 січня

Гороскоп на тиждень з 11 по 17 січня для Скорпіонів:

Зірки для Скорпіонів на тиждень з 11 по 17 січня радять довіритися своїй інтуїції, коли справа стосується інвестицій. Не бійтеся використовувати знайомства, щоб досягти своїх фінансових цілей. Наприкінці тижня вам може надійти цікава пропозиція по роботі. Не приймайте рішення, не порадившись з рідними.

Любовний гороскоп для Скорпіонів на тиждень з 11 по 17 січня каже, що віра в партера підштовхне його до кар'єрних досягнень. Не критикуйте кохану людину через те, що вона приділяє вам мало часу. Зараз ви повинні проявити мудрість і розуміння. Вільні представники знаку можуть завести знайомство з цікавою людиною в несподіваному місці.

Гороскоп на тиждень з 11 по 17 січня для Стрільців:

Зодіак для Стрільців на тиждень з 11 по 17 січня каже, що в цей час вам захочеться відпочити: не ігноруйте втому, інакше можуть початися проблеми зі здоров'ям. Хороший період взяти відпустку, поїхати в гори, пожити за містом. Не піддавайтеся патогенному впливу, обмежте спілкування з токсичними людьми і перестаньте читати негативні новини. У цей час потрібно зайнятися своїм моральним здоров'ям.

Любовний гороскоп для Стрільців на тиждень попереджає, що в цей час ви можете відчувати себе трохи пригніченим і близько до серця приймати образи і злі слова. Не піддавайтеся істериці, від цього ви не зможете виграти, а втрачати завжди є що. Це особливо важливо стосовно до другої половинки.

Гороскоп на тиждень з 11 по 17 січня для Козерогів:

Астропрогноз для Козерогів на тиждень з 11 по 17 січня попереджає, що зараз може початися один з найскладніших періодів за останній час. Але якщо навчитеся розділяти головне від вторинного — легко впораєтеся з усім. В середині тижня дізнаєтеся радісну новину, яка змусить переглянути найближчі плани. Незважаючи на те, що ви нікуди не збиралися, вас чекає поїздка.

Любовний гороскоп для Козерогів на тиждень говорить, що зараз сім'я почне грати дуже важливу роль у вашому житті. Слід приділяти для її більше часу. Відкладіть усі зустрічі з друзями, краще проведіть час з домочадцями.

гороскоп на тижлень з 11 по 17 січня

Гороскоп на тиждень з 11 по 17 січня для Водоліїв:

Зірки для Водоліїв на тиждень з 11 по 17 січня попереджають, що сваритися в даний період категорично не рекомендується. Миритися потім буде складно. Постарайтеся нікому не заздрити, це почуття вас дуже руйнує і призводить до регресу. Знайти душевну рівновагу допоможе йога і медитації. Відмовтеся від м'яса на деякий час і відчуєте легкість.

Любовний гороскоп для Водоліїв на тиждень з 11 по 17 січня радить проявити турботу по відношенню до близьких людей, якщо хочете, щоб ваші почуття не охолонули. Цінуйте свій час, що минув в спокої. У відносинах не допускайте вчинків, про які будете шкодувати.

Гороскоп на тиждень з 11 по 17 січня для Риб:

Місяць для Риб на тиждень з 11 по 17 січня каже, що на роботі все буде складатися дуже добре. Шеф вам симпатизує і довіряє, тому можете не боятися зайвої активності. Гарний час для реалізації давніх задумів. Хобі може несподівано принести додатковий дохід.

Любовний гороскоп на тиждень для Риб каже, що в цей час доведеться віддатися пристрастям, але контролюйте себе і не втрачайте грунт під ногами. Почуття не затьмарять розум і розважливість, не бійтеся бути собою. Друга половинка готує для вас приємний сюрприз.

Также не пропустите: Гороскоп на 2021 год — что сулят звезды всем знакам Зодиака в год Белого Металлического Быка

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости