Гороскоп на тиждень з 8 по 14 лютого: не варто втрачати можливість насолодитися гарною погодою

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 лютого: не варто втрачати можливість насолодитися гарною погодою

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 лютого на сайті HOCHU.ua каже, що на небі спадний Місяць. В даний період ваша активність помітно спаде. Постарайтеся мінімізувати витрати енергії. Відмовтеся від запланованих важливих справ, поміняйте розклад. Виділіть собі час на відпочинок. Краще, якщо він буде пасивним. Не бійтеся витратити більше часу на байдикування. Зараз це буде найкращою терапією.

Оценка
- 3.77 из 5 возможных на основе 13 голосов

Зірки говорять, що 11 лютого — Молодик. Найімовірніше, в цей день вас наздожене хандра. Непростий час для людей з хронічними захворюваннями. Поки настрій залишає бажати кращого, займіться рутинними справами. Вони не дуже вас обтяжать, але займуть думки.

Зодіак каже, що з 12 по 14 лютого — зростаючий Місяць. Цей час більше підходить для серйозних фінансових справ, реалізації великих задумів, вирішення проблем з нерухомістю, страхуванням, спадщиною, податками. Великі придбання теж повинні бути вдалими.

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

гороско на тиждень з 8 по 14 лютого

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 лютого для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень з 8 по 14 лютого радить не дивуватися, якщо зараз вам буде вдаватися те, що раніше здавалося неможливим. Особливо це стосується професійної діяльності. Пам'ятайте, що всі межі тільки у вас в голові. У цей час можна будувати будь-які плани. Будьте впевнені, неможливого немає.

Любовний гороскоп для Овнів на тиждень з 8 по 14 лютого попереджає, що в стосунках з коханою людиною можуть виникати дрібні непорозуміння, але не варто в усьому звинувачувати себе. Партнер може вести себе егоїстично, в такому випадку краще не поступатися, а вивести його на відверту розмову. Не бійтеся приймати відповідальні рішення.

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 лютого для Тельців:

Зірки для Тельців на тиждень з 8 по 14 лютого рекомендують не починати великі справи і не підписувати серйозні угоди. Краще провести цей час з користю для душі і тіла, відпочити так, як давно мріяли. Не ставтеся надто упереджено до людей, які вас оточують. Прийміть той факт, що всі ми різні.

Любовний гороскоп для Тельців каже, що стосунки з коханою людиною вирівняються і стануть міцнішими. Віра один в одного допоможе подолати непростий період у житті. Не мовчіть про проблеми. Якщо вони є — вирішуйте їх.

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 лютого для Близнюків:

Місяць для Близнюків на тиждень з 8 по 14 лютого говорить, що в цей час вам знадобиться повноцінний відпочинок, тому що втома дасть про себе знати майже у всіх сферах життя. Пора зробити невелику паузу. Багатьох представників знаку може переслідувати містика буквально на кожному кроці. Не ігноруйте її.

Любовний гороскоп для Близнюків говорить, що кохана людина піде заради вас на серйозний крок. Навчіться і ви поступатися і йти на компроміси. Не відповідайте на грубість грубістю. Самомилування може зіпсувати відносини.

гороскоп на тиждень з 8 по 14 лютого

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 лютого для Раків:

Загальний гороскоп для Раків на тиждень з 8 по 14 лютого радить не нехтувати дрібницями, тому що саме від них залежатиме ваш успіх. Пора зайнятися своїм здоров'ям, почати правильно харчуватися і відмовитися від алкоголю. На роботі вас можуть застерігати від помилок, краще прислухатися до порад, але внести свої корективи.

Любовний гороскоп для Раків каже, що кохана людина може провести вам своєрідну перевірку. Постарайтеся не нервувати без вагомого на те приводу і будьте впевнені в своїх силах. Чекайте гарну новину, яка вплине на ваші стосунки.

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 лютого для Левів:

Зодіак для Левів на тиждень з 8 по 14 лютого радить не залишати на завтра те, що потрібно зробити сьогодні. Тиждень пройде в шаленому темпі із неймовірним поспіхом. Буквально не залишиться часу на роздуми і зневіру. Спробуйте вирішити всі побутові питання. Це сприятливий період для ремонту.

Любовний гороскоп для Левів каже, що підтримку від близької людини отримаєте тільки в тому випадку, якщо відкриєте душу. Будьте терплячими один до одного і не зациклюйтеся на дрібних проступках. Удвох ви здатні на багато що.

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 лютого для Дів:

Астропрогноз для Дів на тиждень з 8 по 14 лютого говорить, що в цей час ви можете отримати цікаву пропозицію по роботі, не відмовляйтеся від неї! Будьте уважнішими до самопочуття і пильні по відношенню до оточуючих. Не варто контактувати з підозрілими людьми.

Любовний гороскоп для Дів каже, що зараз вашу душу наповнюватимуть теплі почуття і турбота про кохану людину. Не потрібно злитися на себе за грубість, яка час від часу виривається назовні. Подбайте про те, щоб світлих днів у вашій родині було набагато більше.

гороскоп на тиждень з 8 по 14 лютого

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 лютого для Терезів:

Зірки для Терезів на тиждень з 8 по 14 лютого радять зайнятися собою. Хороший період для зміни іміджу, удосконалення образу, раціональних покупок. Відвідайте салон краси, зустріньтеся з друзями, якщо є можливість — почніть нові відносини. Грошима краще не розкидатися: якщо купите те, в чому зараз немає потреби, будете шкодувати.

Любовний гороскоп для Терезів на тиждень говорить, що спогади про минуле більше не принесуть болю і сумних думок вільним представникам знаку. Сімейним Терезам потрібно звернути належну увагу на партнерів. Можливо, очікуються зміни.

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 лютого для Скорпіонів:

Астропрогноз для Скорпіонів на тиждень з 8 по 14 лютого радить бути готовими дати відсіч, якщо у вас з'являться недоброзичливці. Не бійтеся відстоювати свою точку зору, навіть в суперечках з начальством. Якщо поступитеся хоча б раз, то вже не зможете повернути колишні позиції. Проявіть твердість під час ділових переговорів.

Любовний гороскоп для Скорпіонів каже, що кохана людина буде вами пишатися і відчувати непідробне щастя поруч. Постарайтеся менше критикувати неуважність другої половинки, краще підтримати її і допомогти в тому, в чому необхідно. Подаруйте на 14 лютого коханій людині враження, а не матеріальну річ.

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 лютого для Стрільців:

Зірки для Стрільців на тиждень з 8 по 14 лютого радять не братися за те, що не зможете зараз довести до кінця. На вихідних не варто оточувати себе рутиною. Гарний час для подорожі, короткої відпустки, виїзду за місто. Це може бути навіть невелика поїздка: головне, не залишайтеся вдома.

Любовний гороскоп для Стрільців на тиждень говорить, що кохана людина несподівано для вас може помінятися прямо на очах. Можливо, прийшов час загладити свою провину. У всіх діях другої половинки захована логіка, і вам відомо, в чому ваша вина. Не ігноруйте поради близьких родичів.

гороскоп на тиждень з 8 по 14 лютого

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 лютого для Козерогів:

Зодіак для Козерогів на тиждень з 8 по 14 лютого попереджає, що в цей час на роботі очікується аврал. Щоб впоратися з ним, беріться за справи вчасно, а не зволікайте. Ваша популярність різко зросте, будьте готові до того, що з'являться і заздрісники, але вони швидко зникнуть з поля зору.

Любовний гороскоп для Козерогів каже, що в родині може виникнути невеликий переполох, але оскільки ви були до нього готові — дивуватися не доведеться. Незабаром всі поточні проблеми зійдуть нанівець і не залишиться місця для смутку. Проведіть вихідні разом з тими, кого любите.

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 лютого для Водоліїв:

Астропрогноз для Водоліїв на тиждень з 8 по 14 лютого радить не тримати негативні емоції в собі, щоб незабаром це не вилилося в нервовий розлад. Якщо не можете самостійно впоратися з накопиченими переживаннями, зверніться за допомогою до фахівця. Не варто вихлюпувати все на друзів, якими б надійними вони не здавалися. Займіться медитаціями, розслаблюючою йогою.

Любовний гороскоп для Водоліїв на тиждень попереджає, що можуть виникати нетипові розбіжності з близькими. Якщо реально дорожите коханою людиною — прислухайтеся до неї. Сам собі режисер — небезпечна тактика на даному етапі ваших відносин.

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 лютого для Риб:

Зірки для Риб на тиждень з 8 по 14 лютого радять ретельно зайнятися своїм самопочуттям. Будь-які діагностичні процедури, що стосуються здоров'я, зараз будуть інформативні. Перед вами відкриються нові горизонти, тому готуйтеся до старту. Не відмовляйтеся від можливостей, які надає вам життя — більше такого шансу не буде.

Любовний гороскоп для Риб на тиждень говорить, що друга половинка стане для вас у всьому опорою і підтримкою. Довіряйте тільки їй всі свої переживання і страхи. Наочний приклад дозволить переконатися, що вам в дуже пощастило. Не пускайте нікого в своє особисте життя, якщо не хочете, щоб воно постраждало. 

Также не пропустите: Ретроградный Меркурий в 2021 году — даты и что нельзя делать

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости