Гороскоп на тиждень з 26 квітня по 2 травня: фізичний біль завжди буде програвати душевному

Гороскоп на тиждень з 26 квітня по 2 травня: фізичний біль завжди буде програвати душевному

Гороскоп на тиждень з 26 квітня по 2 травня на сайті HOCHU.ua каже, що 26 квітня — зростаючий Місяць. У цей період рекомендується займатися саморозвитком. Запишіться на курси підвищення кваліфікації, почніть читати хороші книги, ходіть на тренінги.

Оценка
- 4.33 из 5 возможных на основе 12 голосов
Related video

27 квітня — Повний місяць. Якщо на цей день у вас будуть призначені важлива зустріч, побачення або захід, це відмінний знак! Швидше за все, все пройде на вищому рівні і принесе вам непогані дивіденди. Будь-які знайомства, що відбулися в цей день, будуть вкрай вдалими і з доробком на майбутнє.

З 28 квітня по 2 травня — спадний Місяць. Непросто в даний період доведеться тим знакам, у кого на роботі не все гладко. Поки Місяць убуває, начальство може особливо чіплятися, колеги відмовляти в підтримці, а атмосфера — загострюватися до межі. Щоб знизити градус напруги, будьте самі в гарному настрої. Пам'ятайте, що чорна смуга одного разу закінчиться!

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

гороскоп на неделю с 26 апреля по 2 мая

Гороскоп на тиждень з 26 квітня по 2 травня для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень з 26 квітня по 2 травня каже, що нарешті і на вашій вулиці настане свято! Можливі підвищення по службі, удача в справах, отримання прибутку. Не соромтеся відірвати найсоковитіший шматок пирога, адже ви на нього заслужили.

Любовний гороскоп для Овнів на тиждень говорить, що сімейним представникам знаку не варто фліртувати на стороні. Від неформального спілкування зірки радять утриматися. Також не найкращий період для побачень і знайомств.

Гороскоп на тиждень з 26 квітня по 2 травня для Тельців:

Зірки для Тельців на тиждень з 26 квітня по 2 травня кажуть, що сьогодні ви не зможете отримати гроші, на які так розраховували. Доведеться розраховувати на інший капітал, можливо, на той, який ви відклали зовсім на інші справи. Однак в інших сферах життя у вас все буде відмінно!

Любовний гороскоп для Тельців на тиждень говорить, що вам потрібно побути наодинці, щоб зрозуміти, чого хочете по-справжньому. Кохана людина на вас тиснути не буде, але все одно намагайтеся бути більш лояльними і добрими. Слід поговорити і у всьому розібратися.

Гороскоп на тиждень з 26 квітня по 2 травня для Близнюків:

Зодіак для Близнюків на тиждень з 26 квітня по 2 травня каже, що зараз вам слід випустити пар, щоб не тримати негативні емоції в собі. Зробіть це далеко від близьких людей. Екстремальний спорт подарує той ефект, якого ви потребуєте. Головне, не стримуйте зараз себе і не приймайте суперечливих рішень.

Любовний гороскоп для Близнюків говорить, що сімейним представникам знаку не буде про що хвилюватися: кохана людина вас у всьому підтримає, всі близькі люди здорові і щасливі, відносини — цілком гармонійні. У питаннях особистого характеру прислухайтеся до своєї інтуїції. Проявіть здатність вчасно замовкнути — вона виявиться безцінною!

гороскоп на неделю с 26 квітня по 2 травня

Гороскоп на тиждень з 26 квітня по 2 травня для Раків:

Місяць для Раків на тиждень з 26 квітня по 2 травня попереджає, що хтось може влаштувати для вас перевірку. Будьте напоготові! Є ймовірність завести нове знайомство, яке на перший погляд здається перспективним, а на ділі не принесе нічого, крім втраченого часу. Своїх людей ми відчуваємо серцем одразу. Якщо цього не відбувається, значить, вони — не ті.

Любовний гороскоп для Раків на тиждень говорить, що в пориві почуттів краще не давати обіцянок коханій людині, тому що, не зумівши стримати слово, сильно розсердите другу половинку. Наприкінці тижня вас чекає приємний шок і багато уваги від дорогих людей. Менше критикуйте — намагайтеся більше зрозуміти і підтримати.

Гороскоп на тиждень з 26 квітня по 2 травня для Левів:

Загальний гороскоп для Левів на тиждень з 26 квітня по 2 травня каже, що в цей час зможете нарешті дозволити собі розслабитися: справи зроблені, питання вирішені. Присвятіть дозвілля тому, чого по-справжньому хочете. Везіння підійшло до вас настільки впритул, що упустити свій шанс буде неможливо навіть із закритими очима.

Любовний гороскоп для Левів на тиждень говорить, що в цей період вільні представники знаку можуть захопитися людиною, про яку практично нічого не знають, крім своїх романтичних уявлень. Не найкращий час для нового романтичного зв'язку. Сімейних знаків накриє хвилею побутових питань.

Гороскоп на тиждень з 26 квітня по 2 травня для Дів:

Астропрогноз для Дів на тиждень з 26 квітня по 2 травня попереджає, що сьомі почуття поки притихнуть. Інтуїція навряд чи допоможе вам зараз. У спірних питаннях консультуйтеся із знаючими людьми, а не з екстрасенсами і ворожками. Не перекладайте свою відповідальність на плечі "карми".

Любовний гороскоп для Дів на тиждень говорить, що в цей час близькі вас порадують і навіть здивують. Весь тиждень будете перебувати у відмінному настрої, чекаючи дорогих гостей. Наприкінці тижня вас очікує чудовий сюрприз, який неабияк збентежить.

гороскоп на неделю з 26 квітня по 2 травня

Гороскоп на тиждень з 26 квітня по 2 травня для Терезів:

Зірки для Терезів на тиждень з 26 квітня по 2 травня кажуть, що в цей період у вашій родині запанують мир і спокій. Зможете звернути увагу на інші сфери життя, які до цього відкладали на потім. Перш ніж просити когось про допомогу, сформулюйте свій запит конкретніше.

Любовний гороскоп для Терезів на тиждень говорить, що вільних представників знаку зміни очікуються в п'ятницю. Дехто із вас познайомиться з цікавими людьми. У сімейних представників знаку в цей період в особистих відносинах буде абсолютна благодать.

Гороскоп на тиждень з 26 квітня по 2 травня для Скорпіонів:

Зодіак для Скорпіонів на тиждень з 26 квітня по 2 травня радить бути більш наполегливими! Є великий ризик посваритися з близькими друзями, що потягне за собою неприємні з'ясування відносин і необхідність міняти плани. Постарайтеся не ображати людей своїми грубими висловлюваннями і експресивним поведінкою.

Любовний гороскоп для Скорпіонів на тиждень говорить, що в цей період вам доведеться посилено над собою працювати. Неправильне слово або косий погляд можуть дуже зіпсувати відносини з близькими, тому добре все продумувати і зважуйте. Можливо, дізнаєтеся неприємну правду про близьку людину.

Гороскоп на тиждень з 26 квітня по 2 травня для Стрільців:

Місяць для Стрільців на тиждень з 26 квітня по 2 травня каже, що в цей період енергії у вас буде стільки, що ви зможете буквально гори звернути. Зараз можна займатися вирішенням усіх важливих питань. Встигнете зробити навіть те, чого зовсім не планували. Не зупиняйтеся на досягнутому.

Любовний гороскоп для Стрільців на тиждень говорить, що в цей час вам потрібно навчитися бути терплячими і розважливими. Постарайтеся дбайливо ставитися до емоцій своїх рідних, гостре слово може їх поранити надовго і зіпсувати ваші стосунки. Вихідні проведіть у компанії коханої людини, усамітнившись від усього світу.

гороскоп на неделю с 26 квітня по 2 травня

Гороскоп на тиждень з 26 квітня по 2 травня для Козерогів:

Загальний гороскоп для Козерогів на тиждень з 26 квітня по 2 травня каже, що приємний сюрприз чекає вас з 28 квітня по 2 травня. Подумайте, як ним скористатися, щоб отримати максимальну користь і зробити те, що відкладаєте "на вихідні" вже довгий час. Не забувайте дякувати людям, які витрачають свій особистий час на вирішення ваших питань.

Любовний гороскоп для Козерогів на тиждень говорить, що зірки радять швидше приймати важливі рішення і не зволікати зі змінами в особистому житті. Не зловживайте хорошим ставленням коханої людини до себе, не вимагайте неможливого. Можливо, отримаєте довгоочікуваний сюрприз.

Гороскоп на тиждень з 26 квітня по 2 травня для Водоліїв:

Астропрогноз для Водоліїв на тиждень з 26 квітня по 2 травня попереджає, що в цей час ви можете опинитися на роздоріжжі. Зробіть паузу: не приймайте ніяких рішень зопалу. Якщо вас намагаються квапити, тим більше не варто погоджуватися відразу. На вихідних спробуйте відключити Інтернет і телефон і відправитися туди, де ви можете бути по-справжньому щасливими.

Любовний гороскоп для Водоліїв каже, що багатьом представникам знаку набриднуть монотонні відносини з партнером. Можливо, виникне бажання змінити обстановку і коло спілкування. Сімейним представникам знаку доведеться переглянути свої пріоритети, потрібно більше уваги приділяти сім'ї.

Гороскоп на тиждень з 26 квітня по 2 травня для Риб:

Зірки для Риб на тиждень з 26 квітня по 2 травня кажуть, що починається відмінний час для боротьби із зайвими кілограмами: саме час сісти на дієту тим, хто має зайву вагу! Зараз кілограми будуть йти швидко, але так само швидко можуть повернутися. Намагайтеся стежити за своїм харчуванням, а не давати стреси організму то обжерливістю, то голодуванням.

Любовний гороскоп для Риб на тиждень говорить, що в цей період ви будете надмірно емоційними. Постарайтеся не зганяти свої негативні емоції на близьких людях. Можливо, виникне необхідність побути наодинці з собою.

Также не пропустите: фиолетовый iPhone 12 и новый iMac — что нужно знать о весенней презентации Apple 2021

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости