Гороскоп на тиждень з 24 по 30 травня: що для одного глухий кут, для іншого — розхристані двері

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 травня: що для одного глухий кут, для іншого — розхристані двері

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 травня на сайті HOCHU.ua каже, що 24 і 25 травня — зростаючий Місяць. Сприятливий час для будь-яких починань, але через інші зіркові показникт їх бажано продумувати, зважуючи всі "за" і "проти". Добре підуть раніше заплановані справи, які стосуються творчості.

Оценка
- 4.18 из 5 возможных на основе 11 голосов

26 травня — Повний місяць. Побудьте дома. Приділіть увагу дітям. Не приймайте важливих рішень, що стосуються особистих відносин. Зустрічі і знайомства цього дня можуть обернутися гірким розчаруванням.

З 27 по 30 травня — спадний Місяць. Час комунікацій, свободи, отримання і закріплення важливих знань. Починати нові справи зараз не слід.

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

гороскоп на тиждень з 24 по 30 травня

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 травня для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень з 24 по 30 травня каже, що в цей період найспокійніше ви будете почувати себе в "тихій воді", далеко від шуму і суєти. Ні про що не турбуйтеся — все потрібне прийде до вас саме і без зайвих зусиль з вашого боку. Сумніви вдасться подолати за допомогою цінної підказки хорошого друга. Люди довкола не повинні впливати на ваші думки і рішення.

Любовний гороскоп для Овнів на тиждень з 24 по 30 травня радить проявити терпіння в любовних справах. Не завжди все може бути добре, іноді потрібно пережити ураган, щоб побачити сонце. Ваша мудрість допоможе знайти відповідь на будь-яке питання.

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 травня для Тельців:

Зірки для Тельців на тиждень з 24 по 30 травня кажуть, що зараз очікується незабутій тиждень. Головні події розгорнуться на любовному фронті, але по дотичній зачеплять грошові справи. Чи не квапте події, все має статися своєчасно і без зайвої суєти.

Любовний гороскоп на тиждень для Тельців каже, що вам потрібно бути трохи серйознішими в стосунках, бо може скластися враження, що ви самі по собі, а не в парі. Частіше говоріть з коханою людиною, адже є дуже багато цікавого, чого ви про неї не знаєте.

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 травня для Близнюків:

Зодіак для Близнюків на тиждень з 24 по 30 травня каже, що в цей період вам доведеться багато працювати, в тому числі і по дому. Однак пам'ятайте: зайва старанність може нашкодити здоров'ю. Не варто панікувати через те, що щось йде врозріз з вашими планами. Незабаром ви зрозумієте, що такий результат подій куди кращий.

Любовний гороскоп на тиждень для Близнюків говорить, що вам не можна бути злопам'ятними. Потрібно відпустити старі образи заради майбутнього. Порадуйте кохану людину новими стравами, вона оцінить ваші старання.

гороскоп на тиждень з 24 по 30 травня

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 травня для Раків:

Місяць для Раків на тиждень з 24 по 30 травня каже, що в цей період, не дивлячись ні на що, ви скрізь і в усьому опинитеся у виграші і на висоті. Не пропустіть свою удачу, особливо, якщо вона підійшла до вас впритул. Якщо будете довго сумніватися і думати, то точно пропустите дуже хорошу можливість.

Любовний гороскоп для Раків на тиждень попереджає, що вам потрібно перестати проявляти невдоволення стосовно свого партнерова. Постійними докорами ви його не стимулюєте до успіху, а вселяєте в нього комплекси. Більше хваліть кохану людину.

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 травня для Левів:

Загальний гороскоп для Левів на тиждень з 24 по 30 травня попереджає, що в цей період одночасно доведеться вирішувати складні виробничі проблеми і залагоджувати конфлікти з колегами і діловими партнерами. Бажано всі спірні справи вирішувати обдумано. Не варто думати, що ви — найрозумніші. Зайва самовпевненість може привести до додаткового ряду проблем.

Любовний гороскоп для Левів на тиждень готує приємний сюрприз одиноким представникам знаку. Вас чекає романтична зустріч у незвичайному місці. При знайомстві залишайтеся самими собою, інакше рознервуєтеся і справите малоприємне враження.

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 травня для Дів:

Астропрогноз для Дів на тиждень з 24 по 30 травня каже, що в цей час відкриються можливості для налагодження ділових зв'язків. З'являться нові знайомі, які в подальшому зіграють свою роль у вашому житті. Не стійте на одному місці, ніхто не буде робити вашу роботу замість вас.

Любовний гороскоп на тиждень для Дів каже, що вашій другій половинці може не вистачати тепла і турботи. Згадайте всі жертви, на які кохана людина йде заради вас і постарайтеся вичавити з себе всі соки, але зробити партнера щасливим.

гороскоп на тиждень з 24 по 30 травня

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 травня для Терезів:

Зірки для Терезів на тиждень з 24 по 30 травня радять готуватися багато і напружено працювати. Навіть якщо вам здається, що вже все схоплено і вирішено, все одно потрібно залишатися напоготові. Гідної оплати за свою працю доведеться почекати, але не переживайте, без нагороди і моральної компенсації ви не залишитеся.

Любовний гороскоп на тиждень для Терезів говорить, що відносини з коханою людиною можуть трохи охолонути, висунувши на перший план побутові проблеми. Піклуйтеся одне про одного не на словах, а на діях. Не варто мовчати про проблеми: бачите їх — вирішуйте.

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 травня для Скорпіонів:

Зодіак для Скорпіонів на тиждень з 24 по 30 травня каже, що в цей період потрібно проявити мудрість, щоб швидко вирішити можливі спірні питання і вдома, і на роботі. Якщо навчитеся не реагувати емоційно на те, що відбувається — досягнете того, до чого йдете. Не бійтеся залучати до своєї справи інших людей.

Любовний гороскоп для Скорпіонів на тиждень з 24 по 30 травня радить бути більш наполегливими. Не соромтеся показувати другій половинці, як цінуєте її турботу. Також не потрібно бути самому собі на умі. Якщо хочете уникнути розбіжностей, то діліться думками та планами.

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 травня для Стрільців:

Місяць для Стрільців на тиждень з 24 по 30 травня радить поки нічого важливого не робити і ні з ким не ділитися своїми таємницями. Так ви уникнете неприємних розмов з близькими людьми і бурхливого з'ясування відносин з колегами. Перевіряйте інформацію, що надходить, щоб уникнути помилкових дій.

Любовний гороскоп для Стрільців на тиждень радить задуматися про відпочинок на двох. Неважливо, що це буде, п'ятизірковий відпочинок в жаркій країні, або, може, знятий будиночок в лісі. Не переставайте живити почуття пристрастю, щоб вогонь не згас.

гороскоп на тиждень з 24 по 30 травня

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 травня для Козерогів:

Загальний гороскоп для Козерогів на тиждень з 24 по 30 травня каже, що перша половина тижня сприятлива для вирішення фінансових питань, а також для співпраці із зарубіжними партнерами. Ділові зустрічі та поїздки виявляться вельми вдалими і перспективними. Менше думайте про негатив і відпустіть тривожні думки, по можливості знаходите для себе захоплююче дозвілля.

Любовний гороскоп на тиждень для Козерогів каже, що в цей період вам буде не до любові. Тижневих турбот вистачить на те, щоб прогнати геть нудьгу і невдоволення особистим життям. Ближче до вихідних дізнаєтеся відмінну новину.

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 травня для Водоліїв:

Астропрогноз для Водоліїв на тиждень з 24 по 30 травня каже, що в цей період ви відчуєте прилив свіжих сил, оптимізму і на минулі проблеми будете дивитися з гумором. Ви енергійні, успішні — у вас є всі шанси кардинально змінити життя на краще. Більше уваги приділіть своєму режиму харчування, вживайте здорову їжу.

Любовний гороскоп на тиждень радить Водоліям більше часу приділяти коханій людині, тому що її терпіння не залізне. На вихідних варто відволіктися від побутових і робочих турбот, щоб провести час удвох. Насолоджуйтеся походом в гори або їздою на велосипеді, такий відпочинок не дасть про себе забути.

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 травня для Риб:

Зірки для Риб на тиждень з 24 по 30 травня каже, що зараз ви явно не в кращій формі. Не піддавайтеся смутку і намагайтеся не реагувати на критику на свою адресу. Добре думайте, що говорите, тому що не буде можливості взяти свої слова назад.

Любовний гороскоп радить Рибам обговорити з коханою людиною загальні плани. Порадьтеся, як краще заощадити і не сильно ущемити свої потреби. У діалозі ви можете зблизитися і відчути необхідну підтримку.

Також не пропустіть: Місячний календар стрижок на травень 2021 року

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости