Гороскоп на тиждень з 19 по 25 липня: чим більше влади, тим більше марнославства

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 липня: чим більше влади, тим більше марнославства

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 липня на сайті HOCHU.ua каже, що з 19 по 23 липня — зростаючий Місяць. Якщо ви нерішучі, в даний період з вами нічого не станеться. Але для тих, хто вміє швидко приймати рішення, ці дні можуть ознаменуватися колосальним успіхом. Нічого не бійтеся! На зростаючому Місяці можна і потрібно починати щось нове і рухатися вперед!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

24 липня — Повний місяць. Все що станеться сьогодні, приймайте з вдячністю. Така порада зірок і астрологів. Навіть якщо щось вас не влаштовуватиме, постарайтеся знайти в цьому приємні моменти і сконцентруйтеся на них.

25 липня — спадний Місяць. Головне правило на цей час — уникайте будь суєти. Не поспішайте, не дозволяйте квапити себе і самі нікого не підганяйте. Ці дні краще прожити в спокійному ритмі.

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

гороскоп на тиждень з 19 по 25 липня

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 липня для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень з 19 по 25 липня радить якомога більше відпочивати в даний період. Від цього буде залежати ваша працездатність надалі. Не напружуйтеся там, де можна не напружуватися, краще в цей час відпочити і приділити увагу своєму внутрішньому світу.

Любовний гороскоп для Овнів на тиждень говорить, що вас чекає хаос у відносинах. Розібратися з виникаючими спонтанно неприємними ситуаціями вам буде нелегко. Постарайтеся уникати нових знайомств, не піддавайтеся на авантюри.

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 липня для Тельців:

Зодіак для Тельців на тиждень з 19 по 25 липня каже, що починається ідеальний час для самоосвіти. Почніть слухати курс корисних лекцій, дивіться відео та більше читайте. Не варто зустрічатися з людьми, які тягнуть з вас енергію.

Любовний гороскоп для Тельців на тиждень говорить, що в цей час краще проявити стриманість і терпимість у спілкуванні з партнером. Зараз не відповідний час для спільної роботи або відпочинку. Якщо хочете уникнути конфліктів і ускладнень, не нав'язуйте коханій людині свою позицію.

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 липня для Близнюків:

Зірки для Близнюків на тиждень з 19 по 25 липня кажуть, що в цей час вас чекає сприятливий період! В першу чергу це стосується робочих справ і питань. Начальство помітить ваші старання і заохотить їх. Не варто займатися самокопанням, толку від цього не буде.

Любовний гороскоп для Близнюків на тиждень радить утриматися від нових знайомств з людьми. Не довіряйте випадковим особам, особливо, перебуваючи в дорозі. Не наступайте на ті ж граблі двічі.

гороскоп на тиждень з 19 по 25 липня

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 липня для Раків:

Місяць для Раків на тиждень з 19 по 25 липня каже, що в цей час справи, які ви запланували, не зрушать з мертвої точки без вашої допомоги. Доведеться звертатися за допомогою до впливових знайомих. Фізична форма може підводити, але вага сам по собі не піде, якщо не прикладете зусиль.

Любовний гороскоп для Раків на тиждень говорить, що представники земного знаку можуть оригінально і яскраво проявити інтерес до ногого знайомого. Вашу потребу в гострих враження партнер може не прийняти, в такому випадку доведеться йти на компроміс.

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 липня для Левів:

Загальний гороскоп для Левів на тиждень з 19 по 25 липня попереджає, що напружений період не дасть вам зітхнути спокійно — доведеться працювати, працювати і ще раз працювати! Вдома можливі побутові неприємності, а на роботі непорозуміння з колегами, але ця смуга "перешкод" швидко закінчиться. Незабаром вдасться зірвати великий куш.

Любовний гороскоп для Левів на тиждень говорить, що нові знайомства та романтичні побачення принесуть тільки швидкоплинне задоволення. Вашу увагу можуть привернути іноземці, люди здалеку, але відмінність поглядів і відстань зіграють свою роль. У житті сімейних представників знаку буде абсолютна гармонія!

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 липня для Дів:

Астропрогноз для Дів на тиждень з 19 по 25 липня каже, що цей час ідеально підходить для спілкування із сім'єю, особливо з дітьми. Проводьте час з домочадцями, навіть якщо на роботі всі вимагають вашої уваги. Пора планувати закордонну відпустку, про яку ви давно мріяли, тим більше, що ЄС вніс Україну в "зелений список" подорожей.

Любовний гороскоп для Дів на тиждень говорить, що самотні представники знаку будуть ексцентричними і яскравими, привертаючи увагу протилежної статі. Вечір з 24 на 25 липня найбільш підійде для романтичних побачень. Сімейним представникам знаку краще уникати з'ясування відносин з коханою людиною.

гороскоп на тиждень з 19 по 25 липня

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 липня для Терезів:

Зодіак для Терезів на тиждень з 19 по 25 липня радить бути пильними: багато хто захоче над вами пожартувати. В цілому в даний період варто до всього ставитися з гумором. Не пропустіть важливий дзвінок або важливий лист, від нього будуть залежати ваші подальші плани?

Любовний гороскоп для Терезів на тиждень говорить, що ви будете схильні до необгрунтованих зауважень на адресу партнера. Намагайтеся стримувати свої емоції. Також не варто порівнювати другу половину з іншими людьми.

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 липня для Скорпіонів:

Зірки для Скорпіонів на тиждень з 19 по 25 липня попереджають, що ділові зустрічі зараз виявляться невдалими. Навряд чи вдасться укласти вигідну угоду, навіть якщо будете багато часу приділяти переговорів. А ось побачення з другою половиною і друзями пройдуть на ура!

Любовний гороскоп для Скорпіонів на тиждень радить бути уважнішими і тактовнішими по відношенню до близької людини. Уникайте радикальних слів і рішень, щоб потім не шкодувати про наслідки. Вчіться прислухатися до думки того, хто вам дорогий.

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 липня для Стрільців:

Місяць для Стрільців на тиждень з 19 по 25 липня попереджає, що суперечки зараз ні до чого доброго не приведуть. Намагайтеся тримати нейтралітет, особливо в офісних роботі. Не економте гроші на те, в чому реально потребуєтеся. Важлива звістка надійде від друга.

Любовний гороскоп на тиждень для Стрільців говорить, що кохана людина може повести себе непередбачувано. Проявіть терпіння, щоб зберегти нормальні відносини. Озбройтеся запасом компліментів і радуйте другу половинку.

гороскоп на тиждень з 19 по 25 липня

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 липня для Козерогів:

Загальний гороскоп для Козерогів на тиждень з 19 по 25 липня каже, що будь-які експерименти зараз пройдуть на ура. Можна змінити зачіску, місце роботи або проживання. За що б ви не взялися, все буде складатися на "ура". Не вимагайте фактів в тих областях, де факти неможливі — насолоджуйтеся життям.

Любовний гороскоп для Козерогів на тиждень радить не відвідувати разом з коханою людиною вечірок або розважальних заходів. Є ризик потрапити в непередбачувану, дурну ситуацію і сильно посвариться з партнером. Зате теплі посиденьки з сім'єю підуть на користь.

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 липня для Водоліїв:

Астропрогноз для Водоліїв на тиждень з 19 по 25 липня радить не зациклюватися на дрібних проблемах. Навіть якщо вам щось буде не подобатися в даний період, змінити це ви навряд чи зможете. Так-що видихніть і заспокойтеся. Родичі будуть всіляко намагатися вам допомагати.

Любовний гороскоп на тиждень для Водоліїв каже, що в цей період може посилитися напруга в стосунках з коханою людиною. Уникайте необґрунтованих ревнощів, це може привести до відчуженості або до розриву.

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 липня для Риб:

Зодіак для Риб на тиждень з 19 по 25 липня каже, що можуть закрадатися сумніви в справах, пов'язаних з документами. Якщо ви в чомусь не впевнені, краще відступити. Таке правило на найближчий час. Будьте чуйними по відношенню до близьких: їм потрібна ваша підтримка.

Любовний гороскоп на тиждень для Риб віщує напругу в романтичних стосунках. Спробуйте не робити з мухи слона, візьміть відповідальність за спільне майбутнє. Вільним представникам знаку варто звернути увагу на людей, які вас оточують на роботі.

Также не пропустите: Когда новолуние и полнолуние в июле 2021 года

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости